Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

no niestety nie wiem :O a ja teraz pije winko i czytam co ludzie pisza na forum ,czasami to takie bzdury ,ze az sie czytac nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj nic nie pije alkoholowego:o wiem , az sie czytac tego nie chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo lampka wina dla Ciebie :) Probowalam zrobic cos na podobe kieliszka ,ale mi nie wyszlo :O No to pijemy za lepsze jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zdrowko:) mi tez nigdy kieliszki tu nie chca wychodzic:D a na ktora masz do pracki ja wstaje przed 5ta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak bym nie zasnela:D zawsze tak mam jak mam rano gdzies jechac wkurzajace:D wyspie sie po szkole hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zasniesz w szkole :D ja tez nie moge ostatnio spac :( Setunia daj kieliszek (tylko nie taki jak moj :D) to jeszcze Ci doleje winka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti a co wy tu sobie jakiś dialog nawalacie ?? 😠 Czy gwiazdeczka = blondyneczka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq dobi ale wieczor:D gwiazdeczka bardzo chetnie a noz mi sie uda namalowac:D ;;;;;;;;(.);;;;;;;;;;;;; ;;;;;;;;[];;;;;;;;;;;;;;; ;;;;;;;----;;;;;;;;; taka krzywa lamka na tle srednika:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq nikogo nie wiec sobie we dwie wineczko spijamy:D ja mam obecnie jakis ciemny fiolet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti co to jest ?? :O Bo nie wiem gdzie reszta, gdzie kruk gwiazdeczka>>>sorka myślałem że się z blondyneczki_25 przerobiłaś ale przeczytałem stronę wcześniej że się wpisałaś :) Spox welcome to the club :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczka lej do pelna:D stiq wlasnie nie wiem co sie dzieje nie wiem czy wypada mi mowic cos o kims jak kogos nie ma, wiec bede milczec:) chociaz trudno jest mi sie powstrzymac bo sie tego wlasnie oduczam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zaraz bede pijana po tym wirtualnym winku:D juz mi wesolo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to to jest kieliszek :) Oł shit To ja dorzucam : :) i lecę spać :classic_cool: $$$________________###__$$$________________###_ _$$$$$_______________###$$$_______________#####_ _$$$$$$______________#$#$#$______________######_ _$$$$$$____________$$$#$#$#$#____________######_ _$$$$$$$________$$$$$$$$########________#######_ __$$$$$$$_____$$$$$$$$$__#########_____#######__ __$$$$$$$____$$$$$$$$______########____#######__ __$$$$$$$__$$$$$$$$$________#########__#######__ ____$$$$$_$$$$$$______(¨ `v´¨ )____######_#####____ _____$$$$$$$$__________`-.¸.-`________########_____ ______$$$$$$$$$$$$$__________#############______ ____$$$$$$$$$$$$$$$$$______#################____ ____$$$$$$$$$$$$___$$$____###___############____ ___$$$$$$$$$$$$$__$$$$$__#####__#############___ ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$#####################___ ____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__###################____ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$____#################_____ ¦*~¦*~¦*~¦*~¦*~¦*~¦*~¦*~¦*~¦*~¦*~¦*~¦*¦*~¦*~¦*~¦*~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zbieram sie ppowoli do lozeczka .Seti dzieki za mile towarzystwo mam nadzieje ,ze w piatek sie spotkamy na forum :) Dobranoc PaPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczka ja Tobie tez dziekuje za pyszne winko:) oczywiscie ze sie spotkamy papa udanego tygodnia i spij slodko i spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama 33
wychodzę z domu i nic :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was w ten chyba piękny dzień...bo mam nadzieję że wyjdzie słoneczko i będzie pięknie jak minął wam weekend? a na forum moze mi ktośopowie w skrócie co się działo? ja powiedzmy miałam w weekend zajęcia na studiach ale całą sobotę nasze zajęcia ograniczyły się do zajmowania się flaszeczką (nie jedną......) więc niedziela poświecona była na umieranie po imprezowaniu ale dziś obudziałm się już z nowymi chęciami do życia życzę miłego dnia wszystkim, dziś mam zapiernicz od rana w pracy , ale mam nadzieję ze dzięki temu zleci mi ten dzień szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×