Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

nowa ------ zielonej mili nie widziałam.... ale poszukam i obejże kruku ------ pytałam o film \"skazani na shawshank\" a ciebie pytam o naszą ustawę!! porzucona -------- opowiesz coś więcej o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic--> zadała Ci pytanko z rana, a Ty co? Jaja sobie robisz, czy cuś?:) Hercia, koniecznie obejrzyj \"Milę..\", ale nie Sebastiana- on w reprezentacji czasami gra;) tylko Zieloną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie też czasem czuje się porzucony jak szmata, szczególnie gdy wracam nad ranem i rzucam się na łóżko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa>>>Będę w Wrocu w środę po południu albo jakoś wieczorem około 20:00 - napiszę Ci :) Ludzie dlaczego nie mogę się nigdzie dodzwonić :( w powiecie wrocławskim - jakieś tam śiwęto regionalne macie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zjem draże te co dostałem od Desti na dworcu :) Mniam, mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porzucona ------- w sumie to pytałąm o to porzucenie....chyba ze otym nie chcesz opowiadac na forum publicznym, ale tu sami swoi więc luzik....... a jak nie to powiezd cokolwiek ---- pracujesz, studiujesz? jakiś fajny film widziałąś ostatnio, fajną książkę przeczytałaś? kruku --------- no co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to co...wiosło. W pracy siedze nie ma incjatywy oddolnej ustawa utkwiła w komisji trzeba napisać nowy projekt. Kto na forum ma incjatywe ustawodawczą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jjjjjjjjjjaktoooooooooooooo ktoooooooś ktoooooo jak kruwaaaaa jjjjjjaaaaaaaa hyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic--> Wrocław w sniegu zatopion:)... ale do mnie to się możesz dodzwonić;) Święta nie ma...a szkoda...ale ja i tak mam święto- nie pracuję ino z Wami siedza;) Biały-->Brrr... od ustaw strzeż mnie Panie!!!:) powagą i mozolna robota trąci:) Ty po odpowiednim kierunku... dasz radę;) Kobiety liczą na Ciebie, chyba, ze jeszcze opracujesz ustawę ...no, tak, ale nie ma Dnia Mężczyzny, tu będziesz musiał podwójnie sie wykazać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu...gorzej... Siostro!!!! Tlenu wody...a może reanimacja hehehe;) Czy niemozność połączenia z Wrockiem tak na Ciebie wpływa?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa ------- dla facetów ma wg naszej ustawy być wolny dzień chłopaka! a gdzie porzucona zaginęła??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ze sklepu wróciłam... nie przysypało mnie na szczęscie:) zapomniałam, czy czeo WAm nie kupić, acz do Biedrony nie szłam;) Porzucona... przkro mi, mam nadzieję, ze jeszcze trafisz na normalnego, bo tacy ponoć też żyją:).. a na marginesie, to skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj jakas dziwna grype mam ,w nocy kataru dostalam i glowa mnie bolala ale goraczki zero :( dzisiaj mam dzien kurowania sie stic - Ty tych drazy jeszcze nie zjadles??:D po jednej drazy dziennie ??hihihi ;) ja nowych nickow nie komentuje,nazywajcie sie jak tam chcecie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Draże się skończyły :( Wylizałem papierek i game over - po słodkościach...wszytko co pyszne szybko się konczy - czas znowu być wrednym :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa..
Wspieramy Cię, wspieramy:)... Przypomnijcie, bo nie pamiętam: draże mleczne, czy kokosowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, jedna kropka i wyjde na swojego podszywacza:)... każdy ma jakiegoś;) Liczymy kropki...raz..dwa...trzy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosowe ma sie rozumiec:) chociaz to nie byly te jego ulubione biedronkowe,ale dalo sie zjesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desti... DZiękuję za podpowiedź:) A teraz czas do pracy... jakoś mi się w końcu zebrało hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie słodziutkie były - takie fajne okrąłe nie powiem jak co ;) Dzięki za wpsarcie :) Wspieramy się...wspieramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto potrafi przegonic ta zime wredna??? Nudna juz jest i bezsensowna!!! idz sobie zimo,wynocha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Detoxie napewno Cię posłucha tu chyba jakies modły pogańskie do świętego drzewa trzeba odprawić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzeba ofary z dziwiecy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak tylko skąd my dziewicę weźmiemy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sticu da rade :D,jak wiazanka jej sypnie to zima sobie pojdzie? albo faktycznie jakies gusla odprawic by trzeba bylo,ja ta marzanne to bym juz dzisiaj spalila i jeszcze benzyna polala! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×