Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Na \"hiszpanke\" zmarło 25 milionów osob głownie młodzi (do 40 roku zycia), miała miejsce w latach 1918-1919 czyli zaraz po 1 wojnie światowej. Na patasią grype zmarło 6 osób, więc kto tu z kogo robi tata wariata :o Ludzie uciekam z tej kwaratanny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heroinka... nie da rady, bo netem w domu nie dysponuje, ale moze uczynny Biały da sie ublagać o zciągnięcie:) Grają dwie kaczki w statki: -H5N1 - mówi jedna -trafiony zatopiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dawno nie padalo ... ja juz tez zaczynam watpic ze to stopnieje :p sticu - czy Ty czasem nie pisales scenariusza do Czerwonego kapturka??hahahhaha apel na dzien dzisiejszy:\'zdejm kapturek\' hihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANGUSIA
JA WAM POWIEM TAK:NIBY TO PRAWDA ZE MOZNA POZNAĆ KOGOŚ WSZEDZIE, ALE POWIEDZCIE MI KTÓREMU FACETOWI W DZIESIEJSZYCH CZASACH CHCIAŁOBY SIĘ ŚLEDZIĆ DZIEWCZYNĘ BY ZOBACZYC GDZIE MIESZKA?BY JĄ CHOC NA CHWILKE UJRZEĆ , BY CZEKAC AZ SIĘ GDZIES POJAWI MOZE O TEJ SAMEJ PORZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ma Dexti :-) zdejm kapturek, bo nie widze. Mangi-->ale po co, jak sama moze mu powiedzieć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha... to widzę, że na te same filmy chodzimy Szanowni Państwo:) Ja też byłam na czerwonym... pisałam po wyjściu:) Ale \"Shrek\" i tak był lepszy:)... przynajmniej dla mnie... ale babcia to miała zdrowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga uwaga - robię outcoming - jestem dresem - i dlatego powiem jedno: CHCĘ SIĘ ZAJEBAĆ NA MAKSA W JAKIEJŚ DZIEWCZYNIE !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Singielki i single :) Ja nie bede opowiadala swojej historii ,tylko zapytam czy znajdzie sie jeszcze miejsce dla mnie w Waszym klubie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, sterszcze ci kto jest Faceci: Biały_kruk&Stic - lisy w kurniku Kobiety: Desti - matka topiku co go powiła w mroźny niedzielny czy sobotni wieczót, dalej alfabetycznie Blondyneczka26 , Herionka, Nartka, Nimfa009 (choć na razie niesmiało), Nova, Seti, Załamana28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po drodze zgineli podczas mroźnego apelu: Hopless, mała_singielka, Schne Gesichtzge, A Thousand And One Night A i jeszczejest jedno pomarańczowe zapracowane: single od 2 tygodni :) Sorka \"przeterminowane\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeeee my raczej jak jedna wielka polska rodzina APELU DO SINGLI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc i rodzina jak zwal tak zwal dobrze ,ze bede miala z kim pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No od 19;30 tak na oko swoja audycje forumową rozpoczyna kruk - balsamiec dla kobiet i ich zranionych serc - ja jestem wszelkiej maści prowodyrem różnego rodzaju obscenicznych wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyda sie taki balsamik na moja dusze ,bede musiala zajrzec tu kolo 19.30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka podobno bialy kruk to balsam na kobiece dusze ,ale on pojawia sie i znika i niema go wtedy kiedy jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezdenerwował tylko nie znam sytuacji to co mogę zrobić. Dla wszystkich cierpiących samotnie w nocy przydala by się taka nocna audycja, jak było w jednym filmie :-). Tam mozna by dzwonić i opowiadac anonimowo o swoich problemach. Może zgłosze taki pomysł do radia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dola :-( Barbi-> skrzydla ktore lecza powiadasz:P Kruku-> ja chyba bym nie zadzwonila do radia ,dziwnie by bylo tak obcym opowiadac o swoich problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obcym tylko tam był taki redaktor, który dziennie prowadził swoją audycje i rozmawiał w nocy. Później już do niego dzwoniły jedne i te same osoby, a jaedna pani nawet się w nim zakochała, :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku -> Ale to i tak by byl obcy czlowiek .Ja bym do niego dzwonila opowiadala o moich problemach sercowych i pozniej bym sie w nim zakochala i nastepny problem ,to ja dziekuje za takie audycje . Wiem! zaczne pisac pamietnik :P papier wszystko przyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×