Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

O proszę łakie ładne Kruk pytanie ukulał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detoxi to musicie wybrać która się poświęci dla dobra ludzkości, aby nadeszła wiosna wreszcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jednak lepiej kruku jakiśrezerwat zrobić - ekspozycje czy cóś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah sticu Ciebie wypchamy drazami i jako eksponat wyslemy ;) jakies tu wyczuwam hmmm docinki??czy cus? hihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie docinki, ale w ramach walki z zasiedzeniem biurowym pisze texty niezbyt mądre, ale temat dziewic jest zawsze na czasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kruku znany balsamamator - tak, tak popieram kolegą - goracy temat - ja chcę wygladać nabalsamowany jak David Hasselhoff w Baywatch\'u :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona jak...
Czy ktos tu jeszcze o mnie pamieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzucona >>>>> My piamietamy WSZYTKO - WSZYśCIUTENKO, ekh czy Ty też dziewica ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona jak...
:D alez oczywiscie jakby moglo byc inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic - to znowu wlosy bys musial sobie pokrecic :p hahahha a chuck to juz taki przedzial wiekowy ze wiesz gdzie lubia sie opalac ;) ,eeee badzcie lepiej soba :) mykam na spoczynek 🌼 -----> zapier... z wisniowego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ......... mi się tak przypomniało ze dziś jest \"dzień mężczyzny\" i chciałabym złożyć mężczyznom na tym topiku życzenia z tej okazji tylko czy są tu jacyś mężczyźni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desti>>>>>Hahahaha dobre z tym kwiatkiem tylko że tamten biały - jak lruk - oooo jak się sentymntalnie rozmarzyłem Do Wisniowego Sadu moje serce jak, Wikingów do Valhalli, uleci po śmierci Porzucona...>>>>>a może to on porzucony - teraz przepije mnóstwo kasy a Ty pewnie spotkasz kogoś jeszcze na swojej drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona jak...
ja chce do domu!!!!!!!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę do biura, ja znam wszystkich w opozycji, ja się nadaje potrafie pisać na maszynie... FM: Teraz już nie ma opozycji, teraz to k.... twoji zwierzchincy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona jak...
wszystkich wywialo tylko ja zostalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę do Biedronki, gdzie po raz kolejny, przystrojony w skąpy fatuszek, z lubieżnością godną żubra, bedę mógł układać serki homogenizowane na półkach, ocierając się przy okazji o co lepsze klientki w podkolankach i barchanowych majtkach babi Jadzi, a które kuszone moim wzrokiem, będą skłonne oddać mi się, na moim hydraulicznym wózku widłowym należacym do mojego barata Romana, stojacym w kącie na zapleczu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×