Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Nocna Nowa :) No, no, dzieje się oj dzieje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym wyszedl z domu w weekend, to chyba nad morze daleko nie mam i ladnie jest i cieplo. I spotkal moze kogos nad morzem i sie poznal. I wolnym krokiem przeszedl sie, poznajac, gdzies gdzie posrod ludzi i muzyki mozna odpoczac, odprezyc sie przy chlodnym piwku. Ktos tu moze ma podobne potrzeby? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= nocne, nocne... i jaki miłe;) Któsiu... no ma, ale do morza mam daleko:( Seti, jak się wyrobię, to masz maila:) A ja znów do 20-tej w pracy... a za oknem takie lato...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ja mam blisko. 15min piechotą :) miłego weekendu życzę, obiecując nie siedzieć cały czas w domu i dać szczęściu szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powodzenia Któsiu:) Hmmm... morze, ale mi sie marzy:) Mam brata w Trójmieście, ale jakoś czasu brak na odwiedziny. Fakt, ze od niego na plaże to jade ponad godzinę... Ty to masz szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa ja poszlam spac o 3ciej i rano byl;o ciezko:D [biedna nowa az do 20stej w pracy:(] mam nadzieje, ze sie \"wyrobisz\" bo poki co to chyba znowu jestes zawalona robota bo @ jeszcze nie ma;) Ktos ale masz fajnie, ze tak blisko masz do morza;) ja tez niestety mam b.daleko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam najdalej! :P Ale co tam.. zimne jak cholera.. można to i owo sobie odmrozić... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Nowa jeszcze w pracy, bo maile pisze- Setunia, nie dam rady dziś, ale na poniedziałek się wyrobię: za dużo czasu mi zajęło pisanie do przyjaciela do dalekiej Irlandii, w międzyczasie radość, bo koleżanka dwie godziny temu została mamą, a rozmawialam z szanownym małżonkiem... oj, dzieje się, dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= masz racje tam zimno jak nie wiem dlatego jestem zdania ze morze powinno znajdowac sie w centralnej Polsce:D Nowa wybaczam:D i gratulacje dla kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= masz racje tam zimno jak nie wiem dlatego jestem zdania ze morze powinno znajdowac sie w centralnej Polsce:D Nowa wybaczam:D i gratulacje dla kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnismy się cieszyć, jednego Polaka więcej! D No i becikowe dostanie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wózek może wystarczy :), ja bym zamiast takich głupich pomysłow zrobił coś by pracodawca nie marudził gdy kobieta idzie na urlop macierzyński i żeby bez przeszkod mogła wrócić do pracy... No ale cóż, niektórzy ludzie w Polsce mają problem z myśleniem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo !!! Popieram tą inicjatywę. To o niebo lepsze niż poznawanie na necie, czacie czy innym beznadziejnym miejscu typu jakieś randki. Zauważyłem, że tam siedzą same zakompleksione osoby, które w normalny sposób nie mogą nikogo poznać ( brak samoakceptacji siebie a przez to stajemy się mniej atrakcyjni dla ludzi z zewnątrz, oraz wygórowane wymagania co do potencjalnego partnera ). Wyjście z domu to najlepszy z możliwych sposobów. Teraz jest śliczna pogoda, ciepło, to tylko sprzyja wychodzeniu z domu. Dziwię się niektórym dziewczynom noszącym delikatnie mówiąc oponę gastronomiczną wokół pasa i one nie chcą wychodzić bo się wstydzą pokazać z takim ciałem. Zamiast tego zasiadają za komputerem, otwierają kolejną porcje chipsów i siadają na czacie aby kogoś poznać. ŻENUJĄCE MOIM ZDANIEM... Dlatego jestem całkowicie za tym aby singielki zaczęły wychodzić z domu !!! SIO NA SPACERKI ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczecinian🖐️ dziewczyny z \"gastronomiczna oponka\"tez wychodza! bo pelno ich widze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczecinianin seti-- a co masz takie marne ambicje, 10.000 to juz prawie mamay, czas pomyslec o 15. A gdzie sie zapodzial lowelas?? stic-- nie lepiej pobiegac, najlepiej z samego rana, jak wszyscy jeszcze spia. Ja tak robie i nie tyje. Z tego, co piszesz to wcale duzo nie zjadles, dobrze ze nie wiesz, co zjadlam np. dzis na sniadanie, z pewnoscia to bys potepil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopeless🖐️to nie ja mam takie marne ambicje tylko chyba stic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem zaznaczyć, ze nie jem przy komputerze! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daję słowo, zresztą komp nie wyglądamalowniczo z pomidorowaą na klawiaturze... Ach Seti, ty Nocna Markini... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= ano nocna , chyba musze to zmienic:D bo sie za szybko zestarzeje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo babki - wczoraj byłem na rave\'wie - łooooooooo ale była impreza - a tu widzę jakeś ktosie i szczecinianie :) No piszccie piszcie w końcu chce te 10 000 tyś wpisów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co? 10000 i koniec? Ja nie chce! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq no to opowiadaj jak bylo:P to moze zrobimy te 10tys =🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Seti, witałem Cię już na innym topicu! Sticu 10000 chce, a rozmawiac to nie chce! Pewnie ogląda "Na Dobre i Na Złe", mrucząc do siostry Marty! :P ,rucząc do siostry Marty! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś się forum psuje! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= jak to na innym topicku nie moze byc:D ja jednak nie poszlam nie mam gdzie sie podziac nie wiem co amm robic chociaz mam co robic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie psuje po prostu mam mega kaca i tyle i ograniczone ruchy bo mnie każda część ciała naparza :) Wracam w poniedziałek. Seti -> Jak amanci i absztyfikanci ?? Z topiku \"delikatnie\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×