Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Serdecznie witamy \"czas płynie\" w naszych skromnych topikowych progach! :) Bo to trochę jest błędne koło! Ja wychodzę często i wszędzie, a jedyne co to do drzew sobie mogę pogadać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
Eh....nieładnie sie zachowałam bo sie nie przywitałam :/ ( to przez to że trochę w rozsypce chwilowo jestem ;) Więc witam i chyba już dzisiaj odrazu się pożegnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
O właśnie , ja tez do drzew bo lubię wyskoczyć na łono przyrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze czas płynie -> No łynie ale nie ma co się bać - wrazie jakby co supermen s MO ;) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3243670&start=90 Cze pozostałum malkontentom - a ja mam super humorek i w sumie bardzo dobrze się czuje - nie pije od 2 tyg. - jeżdżdzę na rowerku wszedzie i mam masę planów - co nie znaczy, że się zakochałem - po prostu nie wiem dlaczego ale mam sporo planów a nie tylko doraźne weekendowe związane z zalaniem pały. A wy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic-- wow, gratuluje:)Az 2 tyg? Juz nawet lepiej ode mnie;) I wcale nie jestem malkontenta, wrecz przeciwnie. Co z tego, ze teraz musze zakuwac, jak juz w pt koniec sesji (mam nadzieje). A za tydzien znow zawitam do PL:) W sobote imprezka pozegnalna. Tyle z moich planow, wracam do zakuwania Tylko jeszcze zerkne na Twoj fanklub naraska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ co niektórym wszystkiego najepszego z okazji Dnia Dziecka:P jakieś pustki zagadkowe ogromne tu... stic ----> czemu maila nie mam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
W razie jakby co to będę o tym pamiętać Stic ;) Ja ostatnio nie jeżdżę na rowerku bo u mnie cały czas prawie leje i zimno brrr....ale piję... własnej roboty winko i siedzę w swojej jaskini :) Poza tym wybieram się do Wrocka ale jakoś nie mogę się wybrać. Chciałabym troche pozwiedzać ( np. 2/3 zbiorów muzeum narodowego mi zostało jeszcze do obejrzenia bo ostatnio mnie prawie wyrzucili :D) tyle że zupełnie nie znam tego miasta a mam tendencję do gubienia się w miejskiej ( i nie tylko) dżungli ;) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
aaa....no i ja też mam jakieś tam plany, pomysły ale jeszcze dojrzewają do realizacji ( chociaż nie mam jeszcze na razie pomysłu na wakacje) Jak spadnie to co nademną wisi to powolutku zacznę realizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wrocka, aaa... to Ty się gdzieś blisko czaisz! :) No leje jak cholera i zimno... brrr! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemaanko Kolejny dzien z zycia wykreslony... siedze i kuje, a pogoda taka piekna... oby do soboty:) gdzie jest seti?? hercia-- wzajemnie:) I dla pozostalych dzieciaczkow wszystkiego naaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciak \"=\" bardzo dziękuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
Czy ja wiem czy ja się czaję....raczej na mnie się chyba ostatnio ktoś chce zaczaić ;) Niezbyt blisko mam do Wrocka ale i niezbyt daleko... "Hopeless" zazdroszczę tej pięknej pogody ale nie zazdroszczę "wykreślania dni" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie blisko nie daleko, pewnie mieszkamy naprzeciw siebie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grido
ja mieszkam miedzy dyskoteką, wieńzieniem a domem dziecka :D hehe taka przyjemna okolica ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie przyjemna, zwłaszcza to więzienie! :) Pozdrawiam, kolegów ze spacerniaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
A ja mam wrażenie ze mieszkam na jednym wielkim parkingu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
A ja mam wrażenie ze mieszkam na jednym wielkim parkingu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
A'propos więzienia to opowiem wam coś. Kiedyś w pewnym mieście szłam sobie ulicą ( jak często bywa zamyślona) i minęłam jakaś budkę, jakiś szlaban ( no był tam sobie, a co :)) idę sobie , idę dalej i słyszę za sobą jak ktoś woła : - Niech pani przejdzie na drugą stronę ulicy ! Ja na to zdziwiona: -A a czemu mam przejść? ( co się czepia jak mi się ta strona podoba ;)) - Bo panią zastrzelę. W tym momencie rozejrzałam się i zobaczyłam że ide sobie wzdłuż muru więzienia i jestem w połowie drogi od jednego szlabanu do drugiego, które zamykały te część chodnika. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
To był drugi raz kiedy mnie chciano zastrzelić ( kiedys nieświadomie przekroczyłabym granicę turecką :D) , no ale mnie się zdarzają dosyć często różne takie przygody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
Do "=" : To "nie blisko i nie daleko" to mniej więcej w połowie drogi na trasie Warszawa -Wrocław, no więc nie wiem czy naprzeciw Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć wszytkim - słuchajcie oszalałem: Mam oryginalną licencyjną wersję Kasperskiego (Antywirus) i Zone Alarm Pro (Firewall). kosztowało mnie to 200,- ale po prostu szlak mnie trafiał jak wykolejały się kolejne wersje pirackie - nic się nie chciało update\'ować. Ciągle tylko zasyfiony komp !!! No i teraz mam święty spokój alleluja i jestem lżeszy o 200,- PLN Nie będę pił piwa ale przynajmniej sobie w spokoju \"nagie panie\" poogladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic! Dobre! Zwłaszcza te \"nagie panie\"! :D Czas Płynie, na przeciw, bo ja na trasie Wrocław-Kudowa! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
:D Nooo tak...ze względu na te "nagie panie" to warto było tą kasę wydać :P "=" to rzeczywiście na przeciw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ...zaraz umrę ze śmiechu normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
Ależ nic, jedną "nagą panią" oglądam codziennie w lustrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
A inne nagie panie oglądałam przy różnych okazjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W \"nagich paniach\" nie ma nic złego, pod warunikiem że nie ma przy nich \"nagich panów\"! :P Chciałbym być Twoim lustrem! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
:D na Twoim miejscu bym się tak nie zarzekała, bo może to było by nie do zniesienia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×