Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Nowa moze Chef dobry kolega zlituje sie i pusci wczesniej do domu;) wlasnie dochtorzy odsypiaja tygodniowy dyzur:D nalezy im sie chbya;) moje rokowania sa takie: predze ja bede miala to 10tys postow na swoim koncie niz ten topick:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, dobre:) ale jak wspomniano, zawsze trzeba mieć nadzieję... sorki tel. dzwoni, spadam na 5 min.... jestem i dalej spadam, bo powiedziałam, że oddzwonię... oj, szykuje się ciężka rozmowa. Zaraz napisze Siostro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i O.K:) udało mi sie pana uspokoić i dalej moge sie lenić. Aaa, dobrze, że mi przypomniałaś:) szefunio pozwolił mi na wcześniejsze wyjście... tak o godzinkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostro nie rozgaduj sie za bardzo bo pacjent nam odplynie :D [z przykroscia stwierdzam , ze zaraz musze isc :( podyzuruje pozniej] nowa mysle ze jeszcze tu bedziesz jak przyjde:D do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To papapapa Seti, ja jak pisałam wcześniej, mam pozowlenie na wcześniejsze wyjście, więc ok. 16-tej wychodzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inicjatytwa bardz fajna, szkoda tylko, ze nie taka latwa i dolujaca... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnawiam topik bo az ciezko bylo znalezc!! Where RU?? Ja siedze w domu, jakis wirus mnie zlapal w srode, jak bylo 36 stopni! Pogoda porazka, ciagle sie zmienia, stad wszyscy choruja. Wy sie 3majcie ludzie i wracajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na towarzystwo \"Na dobre i na jeszcze gorsze\" - jak u was dni qultury studenckiej - ja suuuper się bawiłem na \"Kozikach\" - piwka co nie miara i nawet spox pogoda :) Oczywiście dzisiaj odsypiałem w pociągu - w ostatniej chwili obudziłem się na \"Centralnym\" i jeszcze chwila a bym był na \"Wschodnim\" :D No a jak u was z dniem pracującym w związku z wizytą Benedykta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, stan pacjenta się pograsza! Działam! He, mój kumpel raz przespał stacyję... Obudził się na malowniczej bocznicy, niepokojony przez rewidenta! Ale było śmiechu! Benedykt przyleci, pofruwa helikopterem powie dwa słowa (po łacinie) i więcej tu chyba nie wróci coś mi się zdaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra Nova melduje się:) Witam wszystkich. Niestety wczoraj nie było mnie w pracy, więc nie moglam uczestniczyć w reanimacji, która jak widzę, ciągle potraebna i to bardzo. Doktorzy i dodatkowe siostrzyczki!!!! Proszę o odzew;) Polecam \"Hi Way\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellou ja jak zwykle ostatnio na chwilkę tylko i nie wiem czy powinnam się tu pokazywać wogóle jeszcze ale w sumie chyba mogę nowa - widzę ze zostałaś mianowana -czy jak to określic- siostrą a wiesz ze wszedł jakiś nowy przepis czy ma wejść ze bedziesz musiałą nosić spódniczkę nie krótszą niż 4 cm nad kolano:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, niepowetowana strata dla pacjentów męskiej płci :o ... przy krótszej więcej widać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, panowie rozpaczają a mi tam to nie przeszkadza bo jednak mnie kobiety nie interesują, chociaż novą bardzo lubię oczywiście i chyba z wzajemnością oczywiście ale to zwiazek dusz a nie ciał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Single-man
A czy w Kraku są jeszcze singielki kobiety ?? Tak pow. 25 latek ?? Bo ja tak chodzę sobie i jakoś nie widzę tych samotnych kobiet... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zmykam już 🖐️ widze ze towarzystwo zapracowane albo nie wiem co:P a na poszukiwanie singlielek do rzeszowa zapraszam;) do zobaczenia stic ---> zdzwonimy się jakoś, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu... i nie zdąrzyłam na wejście Herci:( Witam Doktora = :) Liczę, że dzisiaj pacjent lepiej się poczuje, bo od rana nieźle idzie reanimacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ma wszytkim Cze Hercia -> Nio jakoś się zdwonimy, na razie czekam aż się Wawa totalnie zakorkuje ale się cieszę bo do Lublina pociągi będą puste jechały bo cała wiara będzie walić na Papieża :) Nova -> A może go usta usta trzeba - jak nie to trupa ktoś będzie musiał zabalsamować :D Ja myślę że Forumowy NFZ powinno ogłosić konkurs na nowe pięleęgniarki i salowe - mile widziane własne wariacje na temat strojów - komisja nie jest zoobowiązana stosować się do jakiś przepisów o 4 cm barierach zakolanowych. :P Służba zdrowia wymaga gruntownej reformy tekstylnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic:) a co \"stary\" personel Ci nie odpowiada?;) Jakieś wymiany, konkursy, roszady? W takim razie usuwam się w cień i sama z żalu degraduję sie do rangi salowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci dam \"usuwam się\"! :P Ach te urzędasy, nie dość, że 4 cm wymagają to jeszcze nam taki wartościowy personel w kompleksy popada! Jak tak dalej pójdzie trzeba będzie wrócić do idei rewolucji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję \"=\" :) Właśnie wracam z rozmowy na salową... Ale troska o dobro pacjenta mnie wzywa, więc jeszcze tu zostanę, pomagając w reanimacji. przecież nie można chorego w potrzebie opuścić:) stic, a jak tam konkurs na nowe siostrzyczki, co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wrocilam, moze ja sie nadam na nowa pielegniarke? Stroje mam chyba odpowiednie seti-- dziex za zyczenia, przydaly sie 🌼 prawie juz ze mna dobrze Pogoda dalej porazka, dobrze ze juz za 2 tyg. stad spiczam. Tylko ze przez te 2 tyg. czeka mnie sesja... zycie jest ciezkie pozdro600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ustawowo podnoszę - za karę że dzisiaj się nie wpisałem idę zmówic 1000 zdrowasiek ;) Jutro napiszę więcej - solidnie i rzetelnie - na temat jak Broniewski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki tam wyrok? Amnestia, ułaskawienie, umorzenie... strasznie zdyscyplinowany i samokrytyczny ten personel! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×