Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

No się rozleniwiełem :P Zakopałem się w sieci na maksa i jak smok wawelski czekam aż mi sami przyniosą \"dziwicę\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic chyba sie starzejesz:P pogoda brzdka nawet \"zwiewnej sukieneczki nie mozna sobie zalozyc\"::o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti-- nie tylko w PL, zdziwilabys sie ze w Espanii moze byc tak zimno ;) stic-- zrob to sam, nie czekaj na innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopi:) a dzis jest jeszcze zimniej:o i mi jest cholernie zimno:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Seti! A ja mam zimne nogi! Nawet papcie nie pomagają, chyba skoczę po michę z ciepłą wodą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= ja teraz siedze w grubym golfie a na niego zalozylam jeszcze bluze:D i mi cieplej;) i mam grubasne skarpetki:classic_cool: jeszcze tylko rekawiczki by sie przydaly:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...takie z obciętymi palcami, co bys na klawiaturze klepać mogła, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo wlasnie ;) takie by sie przydaly :D i co masz juz nogi w misce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie, boję się tylko co będzie jak woda wystygnie, może wezmę jakiś support w postaci czajnika z wrzątkiem! :) Dla utrzymania stałej temperatury t>36,6 st. C! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, co tak cicho? Rozplyneliscie sie? Ja siedze i zakuwam:( seti-- jak dzis pogoda, dalej szukasz rekawiczek;) ? Tu sie poprawilo, ale co z tego, jak i tak musze siedziec i sie uczyc... nie ma mowy o plazy :( I zmykam, gdzie jest stic? Moze sie zajal swoimi wielbicielkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopi dzis zdecydowanie cieplej:) to Ty nadal w Espani sie wygrzewasz;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z Rynku... gdzie trwa przedostatni dzień pikniku ekologicznego. Właśnioe skończył się koncert siostry mojej kumpeli:) A ja po paru łykach ekologicznego trójniaka:) Szkoda, że Was tu nie ma:( Buzie i pozdrawiam serdecznie i zapraszam do Wrocławia cudnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nowa... ekologicznie mówisz... no nieźle... co do Rynku, bywałem tam setki razy, tak więc jeden raz by różnicy nie zrobił... No chyba, że w Twoim towarzystwie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= :D oj czarujesz, czarujesz:) a w Rynku można być i milion razy i się nie znudzić taki on piękny i niebanalny... Jutro ostatni dzień, a potem za dwa m-ce podobna imprezka:) mam nadzieję, że będzie cieplej:) No i dobrze, że za dwa m-ce, bo za dwa tygodnie Mundial i chłopaków trzeba wspierać, acz bez Dudka i Franka serce mi krawawi... wciąż nie moghę pojąć Janasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówię, że się tam nudzę, owszem klimacik jest, ale nie w pojedynkę! 😭 Oj imprezowiczka z Ciebie! :) Ach ten Janas, nie powiem jami się rymuje, bo brzydko... :) Zakładam, że nie wyjdziemy z grupy, może mnie mile zaskoczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie imprezowiczka, ale lubię miło spędzać czas... owszem, parę lat temu miałam ekipę i dwa, trzy razy w tygodniu coś się działo, ale teraz spokojnie... wiadomo, że jak się robi ciepło, to inaczej: koncert, znajomi... z Kotliny też:) A teraz się pożegnam, bo muszę gnać do swoich:) Do poniedziałku. Jaestem zła na Janasa, ale mimo to nie chciałabym, żeby nasi od razu wypadli. W końcu nie ich wina, że moi ulubieńcy nie pojadą... To miłego....:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciągam na przód :) Nie padnie topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj sticu;) Gdzie sie podziewales? I jak tam wielbicielki? Pochwal sie ;) seti-- nadal jestem w ESP, ale o wygrzewanie tu ciezko- zimno i pada. Ale moze to i dobrze, bo i tak mam sesje, wiec na plaze bym nie chodzila ;) Jak tam w PL- wracam juz za 2 tyg.:) naraska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej...:D 🌼 hopeless... a myśląłam, że chociaż Ty sie w Espani wygrzejesz, bo w Polsce zimno, wietrzno i deszczowo... przynajmniej we Wrocławiu:( Słonko chyba tylko w Afryce siedzi, cholera, a czemu nie tu????????????? Stic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa-- pogoda tu doprawdy porabana, raz jest 36 stopni i nie ma czym oddychac, a nastepnego dnia 15 stopni i huragany. Chyba juz nawet w poczciwej PL jest lepiej. A we Wroclawiu na pewno:) , ja jestem ze wschodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wielbicielki spoko ale nie wiem dlaczego nie mam dostępu do swojego profilu :) Espaniola -> Hmmm a una buro na dworze - prześlij troche słońca Hopi !!! Kolorowych snów wszytkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze wszytkim Ale ponuro wa Wawie - jakby się koniec świata zbliżał ( Ty słoń - koniec świata a Ty w prezerwatywie ruchasz :) ) Nova->Gadałem z Hercią - szczęśliwe to to jakoś - nie wiem kiedy Wrocek ale może za dwa tygodnie...no i drydnałem do Narti - hihihihi - chyba mi bana sprzeda Hej reszta - dajcie chociaż znak że was moder też nie zbanował My new avatar - co sądzicie ?? Preznetowałem na swoim narcystycznym topiku ale dla pewności i wklejam tutaj ;) http://img140.imageshack.us/my.php?image=avtr2au.jpg Miłego dzionka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitanko:D 🌼 Stic... za dwa tygodnie Mundial... zapraszamy zapraszamy na oglądanie w pubie:) Heri radosna... wiem, wiem i Ty pewnie też;) Uuuuu, ale N. to musiałaeś zaskoczyć swoim telefonem, co? a we Wrocku dalej zimno, bo co to jest 13 stopni??? no co ZIMNO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do new avatar... trąci zaświatami, zimnem, szyderczym śmiechem i dźwiękiem kości... nic miłego:( Sorry za szczerość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihih - dobrze czyli cały ja :) No własnie z tym mudnialem fajnie by wyszło ale czekam aż rzucą mnie na front - sam se pretekstu nie wymyślę :) No może jak mnie wyślą do Poznania to wtedy sam się \"karnę\" (jak to mówi N.) do Wrocka. Będę w kontakcie radiowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
"Apel do singli- zacznijcie wychodzic z domów!!!" Hmmm....nie ma z kim i robi sie błędne koło ;) Wychodzę sama ale nie wszędzie mi się chce wychodzić samemu....no i nie wszędzie mogę. Chyba czasem płeć mnie ogranicza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
"Stic" , w tej grafice zmieniłabym chyba troszkę kolor ostrza na nieco chłodniejszy...ale to tylko moje zdanie ;) Gdzie masz ten "narcystyczny topik"? Bo jestem tu nowa i nie w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na momencik, w ramach \"rozrywki\" stic-- tez bym chciala slonce, dzis nawet troszke go bylo, chociaz zimno, brrr... a new avatar tez mi sie nie podoba, wymysl cosik lepszego Slonko dla wszystkich :) :) :) czs plynie-- witaj, link do \"narcystycznego\" topiku wkleilam gdzies na gorze. Tyle ode mnie, naraska i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×