Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Nie ma kto balsamować :P Hihihihihihihi Ja mam zbyt mały expirience do balsamowania :) Ale może znajdzie się ktos gorrący kto znowu wleje trochę benzyny do ognia. A w ogóle co się stało z panną Heroiną ?? Skąd jesteś Reception Girl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= dziękuję:) Pewnie za miesiąc, dwa skorzystam:) a teraz grzecznie idę doma. KOniec pracy na dzisiaj. do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie manko - czemu milczycie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć:) Milczymy, bo: 1. Mamy dużo pracy 2. Nie chcemy tu pisać 3. Milczymy no bo tak... to moje ulubione:) 4. Jesteśmy na pikniku firmowym 5. Uciekliśmy z pracy... pogoda bajeczna 6. Mamy wolne i robimy 100 innych rzeczy byle nie net i forum Pewnie parę innych punktów by się jeszcze znalazło, ale nie mam koncepcji;) Ja się podpisuje pod pkt. 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ Parę dni nie zaglądałam na forum, i nawet nie wiem co tu się dokładnie dzieje a.. ja się podpisuje pod pkt 6. Mamy wolne i robimy 100 innych rzeczy byle nie net i forum choć nie do końca;) Mam nadzieję ze nikt nam nie ubył;) Nadal ostro szukam pracy Uff, trzeba się przy tym napracować troszkę A doszłąm wczoraj do pewnego wniosku na podstawie obserwacji moich znajomych I zauważyłam ze ci którzy mają mało związków za sobą szybko się zaręczają i pobierają Kilka moich koleżanek i kolegów w moim wieku i nawet parę lat odemnie młodszych już jest po ślubie ale większość z nich hajtnęła się z kimś kto jest ich drugim czy trzecim partnerem A my to chyba jacyś nienormalni jesteśmy i wybrzydzamy strasznie ze nie jesteśmy w stałych związkach no ale jak tu czasem nie wybrzydzać więc może to i dobrze ze tacy jesteśmy wybredni:P Ale moja pewna kumpela (która niedawno skończyła 18 lat i w październiku wychodzi za chłopaka z którym jest od pół roku) mówi ze ja za bardzo marudzę i księcia szukam Ale czy to źle?? Ależ się rozgadałam...a co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hercia:D Zagadkę dałaś na dłuższą dyskusję, bo tak w dwóch zdaniach sie nie zmieszczę... nie, nie szukam księcia, tylko faceta, z którym spędzę fajnie czas, będziemy mieli związek oparty na zrozumieniu, a w razie konfliktów będziemy potrafili rozmawiać... a wyjść za mąż, bo inne wyszly to dziękuje bardzo. POtem rozwód albo zycie 20-30 lat koło siebie, bo żadne nie mialo odwagi odejść... Prawda jeste taka, że wielu ludzi pobiera sie z róznych dziwnych powodów, ale nie z miłośći. No, ale nie rozpisuje się, bo praca czeka:( Heri, napisz mi w mailu numer do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova ja rozumię że Ty ze swoich zaproponowanych odpowiedzi wybierasz którą - bo mniemam że to test jednokrotnego wyboru :P Hercia daj mi do siebie kom na maila bo zapodziałem :( A chciałem zadzownić i zapytać się \"no sie ma, co tam :classic_cool:\" Marudernice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu, ale wierz mi, ze chętnie wybrałabym, gdyby to była prawda, odp. 5 i 6 :) A w pracy znów kwasy, czekam na rewolucje lub koniec... nie ma nic po środku... I do kogo te Marudernice Mój Drogi, hę;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa - mailiki poszły włąsnie do ciebie takie juz normalne i to nawet dwa bo w jednym zapomnaiłam ująć wszystkiego:) stic -- sekundo, zaraz se napiszem do cię:) a...a propos poruszonego pzrzez mnie tematu to moze to już kiedyś mówiłąm no ale wąłsnie jak patrze na tą kumpele o której pisałam, co ma 19 lat... jak ja bym w wieku 19 lat wyszła za mąż to -no wąłsnie- dziękuję barzdo... chyba byłabym już po rozwodzie bo jakoś to nie TEN na pewno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napisałam co miałąm napisać zatem zmykam do jutra a teraz musze się pouczyć:( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żegnam i do domku na obiad idę:) Sti---> nie pracuj tyle, bo Ci się głowa przegrzeje;)... a skutki nieznane. Pozostałym forumowiczom papapapapa i zapraszamy na jutro:) Nooo nie dajcie się prosić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemaanko stic-- no jasne, ze wyginalam, i nadal wyginam, moze nawet zbyt smialo, ale mnie sprawia przyjemnosc, jak sie gapia ;) Sama nie wiem, co sie ze mna w tej Hiszpanii zrobilo, kolezanki mnie nie poznaja, kiedy ponoc bylam grzeczna dziewczynka ;) hercia-- wrocilam i sprobuje sie juz nigdzie nie zapodziac po drodze :) 🌼 wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich Seti -> Gdzie się kurde podziałas - no weź powiedz kiedy ślub z tym lowelasem z innego forum 😠 Hopi -> A czy poznałas tam jakiegoś Don Espaniola de La Barcelona Nova -> Obijam się jak zwykle i dlatego dłużej siedzę Hera -> Czemu nie odbierasz telefonów ?? Zostały same baby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja ci dam same baby! :P Jak juz cos to \"Miłe Panie\"! :P Ponadto ja tu jestem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakiś taki nieobecny - nic nie piszesz - nie spekulujesz- nie knujesz - nie basamujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mi się pomysły kończą, czuje się wypalony, wyeksploatowany, wykończony, zdewaluowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema wszystkim stic-- tu na polnocy jest zimno wiec i faceci sa dziwni. Ale i na nich dzialaja spodniczki z firanki czy spodenki w panterke. Ale w kwestii mezczyzn jestem prawie patriotka ;) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stq \"D jaki znowu slub😡 sl;ubu nie bedzie:D lowelasa dopadla grypa:o :D:D nie wiem stiq o jakim innym topicku ty mowisz khe khe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma:o musze wyrobic tygodniowa norme forumowa:D to moze uda nam sie dobic do 10tys;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo spadam bo jadę do LBN :) Mam zamiar pojeździc trochę na rowerze bo normalnie jem jak \"monster\". Jestem po 2 bułkach, sałatce z krewetkami i kwadraciku tofiuwki 7cm x 7 cm :O Zaczynam tyć i nie moge opanowac się z jedzeniem - chyba efekt niejedzenia sniadań i zapychania się na obiad i kolację. A czemu pytasz ?? Może się spotkamy, jak się umawiamy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
khe khe stiq zagajam rozmowe;) to mowisz , ze niedlugo zaczniesz odwiedzac topicki na dietach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zagajam do Ciebie: – Twój tata był chyba złodziejem – A to dlaczego? – Bo ukradł wszystkie gwiazdy i umieścił je w Twoich oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladnie zagajasz:) niezly tekst:D hahah a nowa gdzie czyzby juz koniec pracy miala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:D Setunia... a Nowa cięzko pracuje, ale w zwolnionym tempe, bo o 4 rano byłam w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×