Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Odzwywam się! Gdzie Was wszystkich wcięło? Czyżby singli było jak na lekarstwo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=sie masz;)🖐️ na to wyglada:o single strajkuja a moze juz nikt sie nie przyznaje do tego albo to strasznie spowszechnialo juz:o mysle ze ta opcja ostatnia jest odpowiedzialana za te pustki:D wrrrrrrrrrr jak goraco😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka seti, u mnie burza się szykuje! Tak single się parują chyba, tylko się cieszyc! Chyba my tylko tu zostalismy! :( Co nie? Stic? Chyba singlowanie zaczyna mi doskwierać, cholera jakiś dołek mam! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=nie dolyuje sie!ja sie zima dolowalam:o na dobre mi to nie wyszlo:o przydalaby sie burza i u mnie:o normalnie nie wyrabiam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaliśmy ale to nie znaczy że nas tu nie ma :) Jesteśmy a gdzie Tfuj Seti narcystyczny topik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i jestesmy... ale nową to chyba wcięło na dobre! :) (coś grzmi sobie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic hahahha utopil sie:o ale dzis go wylowie:classic_cool: a Ty jeszcze w pracy?? nowej nie ma , heri nie ma:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma mąki nie ma kaszy ni kaloszy ni kamaszy Nova się na mnie wkurzyła bo miałem do niej drydnac ale nie miałem czasu - więc pewnie musi mi się zaczac zbierać na przeprosiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem...:) Witajcie Moi Mili, acz niektórzy w ten poczet nie wejdą... ;) Się nie sparowałam, tylko tyle sie dzieje, że aż trudno ogarnąć:) Lato pełna parą zagościło, we Wrocławiu cykl imprez pt. Wrocław NonStop i mnóstwo koncertów, wystaw, przedstawień. Cóż, nieskromnie powiem, ze jesteśmy najfajniejszym miastem w Polsce i można nam zazdrościć. Na poczatku lipca znów Brave Festival, potem Era Nowe Horyzonty, a na poczatku sierpnia Cezaria Evora... Wczoraj byłam w Synagodze na koncercie czterech chórów: żydowski, rzymsko-katolicki, augsbursko-ewangelicki i prawosłwny. Fantastyczne przeżycie. A potem w Rynku śpiewał All Jareau... i jak tu nie kochac tego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ❤️ Wrocław... ...buziaki dla Nowej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rannie, słonecznie i radośnie... dzisiaj przerwa w imprezach:) = dzięki 👄 🌼 Mam nadzieję, że wszyscy w takim humorze dobrym jak ja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti, mam nadzieję, że Ci przeszło!!! :) Wracaj... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= wczoraj chyba czulam sie zle bardziej fizycznie niz psychicznie:D masakra:o a o 3rano dzis obudzil mnie straszny bol glowy:o ja tego lata nie przezyje chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie tak źle! Twarda z Ciebie sztuka! :D Zapraszamy wszystkie single na topic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=🖐️ a ja wczoraj poszlam spac po 4tej:D wstalam juz po 8mej i czuje sie wypoczeta:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No w końcu wakacje są to czego sobie żałować! :D Niestety nie dla wszystkich! :( Niedługo zniknę, szykuje mi się wyjazd służbowy! Ale w miarę możliwości będę tu zaglądał! Choć nie tak często jak dotychczas! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=wlasnie snu nie powinno sie zalowac a ja dzis o 7mej wstalam i teraz mi sie oczka zamykaja:o czy ktos jeszcze, kiedykolwiek zaszczyci Nas swoaja obecnoscia? Czy ten topick jest juz skazany na upadek:o? Ciekawe , czy ktos udzieli mi odpowiedzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Seti! Widzę, że tematy wykopujesz. :) I znów nam topic podupada, ktoś musi mnie zastąpić! Ktoś chętny? :) Ludziska, gdzie jestescie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=🖐️ gdziesz wyjezdzasz , ze szukasz zastepcy;) czy bierzesz sobie chorobowe:D bo juz nie masz sily do tego topicku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjezdzam! Nie wiem tylko, czy dorwę jakiegoś neta! :) Jak dorwę to będę, a jak nie, to nie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setumia
=pochwal sie gdzie wyjezdzasz;)i kiedy:). Ale chyba wrocisz , co?Bo jak ty nie wrocisz to ja tu zastane sie juz calkiem sama chyba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemnica! ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= juz wrociles?czy dopiero pojedziesz? przyznaj sie ze to ma zwiazek z jakas kobieta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sl1mak
heh ja mam 23 lata i nie mam kobiety bo nie chcialem miec lol przez poprzednie nieudane zwiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×