Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość czas płynie
Trzeba sobie trochę osłodzić życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam....ale cicho, spokojnie. Muszę Cię seti namierzyć w weekend kolejny ;) Nova ->Drydnę dzisiaj co ty na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja dziś pierwszy dzień w pracce jestem po ponad miesięcznej przerwie stic ---> nadal maila od ciebie brak!!! nova ---> narazie nie odpisywałam bo wiesz jak jest , w sumie to bez zmian, a jeśli juz to jedynie na lepsze chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPUPUP Nie bylo mnie przez weekend, ale nadal tu zagladam. Wygrzewam sie teraz juz codziennie na plazy pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej! Marznę w stopy! Czemu jest tak zimno? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
Bo mamy efekt cieplarniany ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo cześć:D 🌼... wiem, wiem, późno, ale dzisiaj tak wyszło i ogólnie ostatnio wieksza kontrola, więc sie tajniaczę i nie bywam:( Heri w pracy... ulala:) dobrze, że ją ma:) Stic, a ja długo mam czekać? też mam małe pytanie do Ciebie... A poza tym zimno i mam dość już tych temperatur!!!!! Protestuję i to jawnie i głośno.... tylko do kogo mam żale wygłaszać? Chyba do samego Boga;) Za tydzień Mundial: może damy rade z Ekwadorem, ale Niemcy... czarno to widzę... i tylko mi Dudka i Franka brak, tylko brak....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HS POL... Hmmm, a co przez to chciałeś(chciałaś) wyrazić, tak nie za bardzo rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
....może to, że tyle postów ludzie natrzaskali zamiast wychodzic z domów i "żyć" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas płynie:) może, ale co komu do tego? ja siedzę w pracy, a jak mam czas i ochote to wychodzę... każdy wedlr uznania czyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nova -> No nie miałem czasu bo mnie jedna baba wciagneła Hercia -> Jak tam powrót do pracy :) Timing -> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc stic ---> wróciłam tu tylko na pół roku maxymalnie a może nawet na krócej bo w lipcu jadę do niemiec i nie wiem czy nie będę musiała rozwiązać umowy z nimi bo mogą robić problemy w sprawie urlopu ale ogólnie spoko jest:) jak tam nowa ---> napiszesz coś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak to po co? Do pracy rodacy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie oryginał oryginału
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo wszytkim z którymi nie widuje się na innych topikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry sticu:) sorki ze nie odebrałam wczoraj ale...;) a potem chciałam oddzwonić ale cię już nie było:( jak się pracuje dziś? a ja maila nadal nie mam od ciebie nowa -> jest oki ale wczoraj była taka burza ze szok...ale już lajt a jak u cię? nie mam za barzdo czasu siedzieć na necie ale troszkem dajem radem:) i tak się pooooowoli zabieram do nauki...z marnym skutkiem ale dzis się musze zmobilizować wreszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Up - pracuje się git i zycie leci git tylko oczywiście mam za mało kasy a przydałaby się wygrana tak z 10 000 - nieznasz jakiejś pewnej metody ?? Nie wiem dlaczego ale gdzieś mi znikł topik \"Szukam ludzi z Wwy\" - nie dzwoniłem wczoraj bo miałem jeszcze sporo pracy ale na pewo dam znać ;) Pozdruffka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia ze słonecznego Swarzędza:) Od wczoraj siedze tu w delegacji i jest very nice... mili ludzie, miasteczko czyste, zadbane tylko troche smutne, a może mi sie wydaje... w końcu wiekszość czasu spędzam we Wrocławiu:) Ale po pracy zrobiłam sobie spacerek po rynku, zasiadłam w restauracujce na placku wegierskim, gdzie pogadałam o Mundialu:) To narka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jeszcze nie! Nawał obowiązków skutecznie odciąga mnie od forum! :P I widać nie tylko mnie! Znów mam pajęczego towarzysza! Tym razem to Józek! Strasznie płochliwy! Chyba mnie lubią , że tu ciągle przyłażą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Seti, w Tobie nadzieja! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×