Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

...oj nie, niestety :( znow tylko weekend, ale widze, ze topic ma sie troszke slabo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=🖐️ no ja tez teraz bede tylko w weekendu;) A topik prawie calkowicie zdechl:o Ehh to Twoje \"troszke\":D Zmykam ,bo mam pare rzeczy do zrobienia;) Milego dnia🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dzionka...! Dzieki! Aaa, roczeka akademicki startuje... ucz sie ucz :) Korzystaj z zycia studenckiego poki mozesz, bo niedlugo bedziesz zasuwac jak ja! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic🖐️ tak pisze + :D duzo nas sie zostalo alre ciebie to rozumiem;) Podobno masz kaca dzis:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam - a tak w temacie - dziś widzę się z Novą :) Nie jadę przez Miasto Kolbego tylko przez Poznań ... a co u ciebie ?? Zaczęła się szkoła i studiowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze macie kontakt z Nova . Jednak topik na cos sie przydal;) Tak sie zaczelo:classic_cool: dobrze jest jak na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nawet nie pamietam, kiedy tu ostanio bylam, widze z radoscia,ze jednak topik nadal zyje swoim zyciem, raz szybciej, intensywniej raz troszke wolniej, ziewajaco;) pozdrawiam wszytkich singlarzy topikowych, hahaha singlarze jak żeglarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafered
wszystkie ogladaja klany plebanie i inne durnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żądam powrotu białego kruka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam do niego sprawę a mi mejla wcieło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja akurat nie jestem ani: a) skazana na samotnosc ani b) samotna z powodu braku piekna:)))) ( byc moze raczej z powodu braku skromnosci:);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już nie muszę nigdzie wychodzić bo znalazłam swoją miłość i jak już gdzieś wychodzę to tylko z Nim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie oryg
Pozdrawiam wszystkich. = ciekawa jestem gdzie tak "zasuwasz".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to gdzie? W zakladzie pracy! REANIMACJA TOPIKU! Zapraszam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...o prosze kogo widze kogo goszcze! Jaki milo! :D To jak? Mam Cie wyciagnac z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a do kogo? :P Jest tu ktos jeszcze? Taka fajna singielka...i jeszcze ma watpliwosci! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby ktos tu chcial sobie zapunktowac?;) = nie mysl, ze jestesmy tu sami, reszta siedzi cicho i sledzi rozwoj sytuacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu punktowac? Sprawa jest jasna, wiem co mowie! ;) Reszta moze wyrazic swoje zdanie! :) Niestety siedze na nieswoim kompie, nawet gg nie mozna zainstalowac, ale sie porobilo! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasciwie to gdzie sa wszytscy? moze sie obrazli ze nas tak dlugo nie bylo? jak myslisz =?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekli... ja sie przyznaje bez bicia, ze tez nawialem... ale jestem znow. Albo, jak juz wielokrotnie podejrzewalem, poparowali sie! :) Uwazaj na klawiature bo se zapackasz pasta! \"Szczotka, pasta, kubek ciepla woda, tak sie zaczyna wielka przygodaaaa...\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja co czas jakis tez nawiewam, a co do sparowania to z \"singielka\" mi do twarzy:)) klawaitury udalo sie nie popackac,ufff ale widze,ze sa tu znajomi z Klubu Zająca...kurcze Zajac... Marchewka czy cos takiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajac Poziomka! Ach singielka daj sie wyciagnac na kawe a nie pozalujesz, jakis amant Cie uwiedzie i bedzie Ci w parze jescze bardziej do twarzy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×