Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

no tak wyszło długa historia ale tobie życzę podobnego szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Hera napisz jakis harlequin, albo przynajmniej novelke o Twojej historii :-). Dziekuje i napisz nam od czasu do czasu jak Ci sie wiedzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) co ja slysze :D heeeeeera - no to strasznie sie ciesze i trzymam kciuki!!!!!!!jupiiiii ja dzisiaj tak autem zaparkowalam ,ze taki Pudzian to wystarczyloby,zeby lekko popchnal i auto by dachowalo!!!ale syf z tym sniegiem!!!!!!niech ktos to sprzatnie,apeluje!!!!!! ;)a auta za niedlugo beda chyba na 2 kolach musialy jechac zeby sie miedzy tym piep... sniegiem zmiescic 😠.zestresowalam sie dzisiaj i tyle. nawet sobie zenszen z witaminami do picia kupilam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani single i singielki! Znow nie bedzie duzo, ale nie moglam sie powstrzymac i musialam troche Was poczytac. U mnie duuzo sie ostatnio dzieje, staram sie pogodzic ustawiczne latanie na zajecia od samego rana z imprezkami. bialy-- miales racje, tu naprawde duzo sie pije;) Moze przez to bede miala niedlugo mocniejsza glowe?? seti-- gratuluje, ciesze sie ze mamy na topiku byc moze nowe odkrycie polskiego przemyslu wydawniczego;) Dla wszystkich po 🌼, coby sie wiosennie zrobilo:) I milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, herciu 🌼 🌼 🌼 mialo byc do Ciebie, a nie do seti:) Ale seti tez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ile ktoś będzie chciał wydać to co stworzę to będę odkryciem literackim........:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heri---->gratulacja:) mam nadzieje ze naprawde jakos to nam opiszesz:) a przynajmniej troche strescisz lol hopeless-->trzymaj sie cieplutko:) (ty i tak masz tam cieplej od nas:D), trenuj ta mocna glowe!:) i baw sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic kruczku - płynę swoim halsem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruk - stic dzisiaj ma spotkanie w gronie zenskim i on blogoslawiony miedzy ... ;) ma branie kolo hehehhe :p, mowilam mu ze moze jakas przyprowadzi fajna kolezanke,bo one podobno (;) ) wszystkie zajete!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga uwaga - desti zastawiła SIDŁA - sezon łowczy ROZPOCZĘTY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Złośliwi jesteście - ladi i ślwika to moje dobre funfele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacy zlosliwi!!!:) fajnie ze masz fajne funfele :p dobrze ze przynajmniej w wawie nie ma \'kleski urodzaju\' mnie ostatnio przesladujafaceci ze zlotymi kietami na szyji błeee(gdzie sie nie obejrze tam zlota kieta) fajni sie chowaja bo pogoda brzydka :(, heheh zreszta ja tez troszke schowana ;) ostatnio na basenie zastanawialam sie ile taki lancuch moze wazyc zloty, jeden facet to normalnie przegial z gruboscia tej kiety :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z krukiem to tylko \"fingle\" nosimy - no i sygnet na dużym palcu u nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Detox taki łańcuch to jest bardzo niebezpieczny na basenie, moze doprowadzic do zatoniecia. Chyba, ze jeste jak boja w srodku pusty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustą to ma głowę ten koleś, który coś takiego nosi - jego głowa to boja - dlatego nie każdy z takim \"kajdorem\" może chodzić na basen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie u ruskich kupione hihihi ,albo jakas podroba,zeby tylko od chloru sreberko im nie poschodzilo :D. dumni laza z tymi kietami jakby szczytem meskosci byli :p a mi sie z nich smiac chce :) a co to sa fingle?? fefefe sygnetow u facetow tez nie lubie bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masa pierścionków na palcach - pożyteczna rzecz przy wielekrotnych i nie palnowanych inwazyjnych bezznieczuleniowych operacjach leczenia zębów przeciwników z dyskoteki w której Twoja \"dupa\" tańczy TYLKO z posiadaczem fingli...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aw szatni pozostawiony dres z 3 lub 4 pasiorami, a i na kąpielówkach jakiś pasek sie znajdzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze nigdy na takiego z finglami nie natrafilam :p baw sie tam dobrze sticu dzisiaj :) i pozdrow forumowiczki :) reszcie tez udanego wieczorku zycze,papappa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruk - hahaha no wlasnie,to dresiarze musieli byc :D na kapielowki to im sie nie patrzylam,bo mi te lancuchy obrzydzily wszystko!!!!;) ja tam lubie na sportowo ale nie dresy hahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×