Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Eeee tam - dla mnie kostium jednoczęściowy to na basenie podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... kiedy mam trochę luzu, to nikogo nie ma... łeeee, ale mi przykro, a tak chciałam z 15 min. pogadać z Wami... poczytałam, poczytałam... Heroince sie poszczęsciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, a na dodatek... raczej ciężkostrawny, zobaczyłam swój wpis i co? I jeszcze się wszystko nie zapisało? Czy dobrze doczytałam o Heroince? A taki piękny miałam wywód o tym, że może ten topik przynosi szczęście w miłości i w końcu... ale takim krótkim, każdy z nas znajdzie swoją połówkę?:) Ciekawe, czy to się zapisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanatyk 17.02 piątek 0:05 Polsat 120 min, 2001 USA ; wyk.: Glenn Fitzgerald; scen.: Henry Bean, Mark Jacobson; oper.: Jim Denault; muz.: Joel Diamondreż.: Henry Bean; wyk.: Ryan Gosling, Summer Phoenix, Theresa Russell, Billy Zane, A.D. Miles, Joshua Harto Danny Balint, inteligentny, obdarzony silną osobowością uczeń jesziwy doznaje wstrząsu podczas rozważań nad wersetami Tory, traktującymi o ofiarowaniu Izaaka. Jego zdaniem przypowieść ta jest dowodem boskiej pychy, niszczącej ludzką miłość. W konsekwencji Danny wypowiada Bogu otwartą wojnę i podważa tożsamość religijną i kulturową własnej społeczności. Staje się antysemitą, dołącza do skinheadów. Gdy w konsekwencji dramatycznych wydarzeń uświadamia sobie, kim jest naprawdę, postanawia odkupić swój grzech. ale nie wiem czy juz nie bede spala:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba czas sie wyspac juz nie wiem moje serce tego nie wyrtrzyma tych posiadowek nocnych kiedys:D desti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u siebie w pokoju nie mam kompa to tez po nocach nigdy nie siedzialam na necie :),ale zawsze przed zasnieciem tv ogladam-takie przyzwyczajenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desti to moze na basenik w nocy to bardzo dobrze robi na krazenie :-) A net nie nawala tylko tlen sie nie chcial otworzyc wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie nie nabijaj z tym basenikiem,bo te zlote kiety mi sie snia po nochach :p w kinie bylam i tak wyszlo ze drugi raz ten sam film widzialam :\'jak w niebie\' -serio fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jak w niebie\"czytalam opis i czuje ze by mi sie nie spodobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti -a co ty myslisz o \'bajeranckich\' dresiarzaz z lancuchami na szyji?fajni sa,nie??:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio w kinie bylem na gnijaca panna mloda i skazany na blues, a ten aquapar ja jezdze do tg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
hej;) ja właśnie wróciłam z baseniku, 2 i pół godzinki z czego wiecej czasu spędziłam na rurkach ;P hihihi no to co - montujemy jakąś imprezkę? ;) zaopatrzona jestem w 2 redsiki to mogę pobawić;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×