Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Przede wszystkim chore jest społeczeństwo tzw rasy białej 21 wieku i nic poza tym. Kolejny najazd hunów jest nieunikniony, Europa nie takie rewolucje przechodziła. :-) Już następuje. Prosty przykład najbardziej zdyscyplinowanego społeczeństwa w europie: \"Ostatniego Niemca pochowie Turek\". To był mój występ dziękuje bardzo. Nie chce cytować tu dziennikarzy francuskich z 20 lat zeszłego wieku, ale przewidzieli dokładnie to co teraz się dzieje. Trochę nie tylko moich przemyśleń, ale lubię tak przy weekendzie. Idę spać, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry singlom:) A ja mam dzisiaj kaca giganta:o i nie pamietam w ktorym momencie mi sie film urwal :o Milej niedzielki bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej wg mnie Rumuni śmierdzą :P Siedzę w kafejce i tam siedzi takich dwóch - niby wszytko oki ale wali od nich jak z obory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E Stic a co sie nie chwalicie jak było w piątek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi...było oki :) Czy każdy kto mnie szuka będzie tu zaglądał ?? kruku--->Ale oni walą jak 150, ja nie mam nic przeciwko innym nacjom ale smród jest nie do zniesienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi Cię wsypała więc zaglądam co tu bredzicie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ta Landi :) Co tam u Ciebie Blondasku - czy rozebrało Cię do końca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mozna bredzic na kacu w niedziele. Nic sensownego. Stocku wiem, jak smierdza bo niedaleko w sasiednim miescie jest taka dzielnica, ze pelno Cyganow i Rumunow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety :o całą sobote zalegałam w łóżku, ale dziś na razie czuję się lepiej ...zauważyłam, ze kryzys mam późnym popołudniem...niecierpię być przeziębiona, zasmarkana i pociągająca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa i teraz jest taki smród że się zżygam :( Kruczku kiedy mogę do Ciebie podskoczyć - tzn na mały melanż ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy chcesz melanze są zawsze mile widziane :-) Blondi taka chora w łóżeczku to napewno i spragniona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem - może zapowiem się na początek marca ?? Kurde ale mi dzisiaj wszytko smierdzi ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom to się byśmy jakoś spiknęli ;) Będzie fajnie :) Ojej chyba rzeczywiście coś mam z nosem nie tak :) Co się dzieje z Aloesem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku - no to Ty bez arbuza non stop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku spożywam dużo napojów ;) Dobra uciekam bo jestem tu bezprawnie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no tak, za to spożywam dużo alkoholi ;-) Blondi czyli wnioskuje, ze nie jestes sama na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Blondasek ma faceta :) Ale nadal jest fajnym Blondaskiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne :-) A to w jakim tygodniu marca A.D. 2006 bys przyjechal Stocku? Zreszta napisz mi na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skrobnę :) Tylko teraz nie mogę bo siedzię w kafeii i czekam na pociąg do Lublina :) Ale w tygodniu napisdzę tylko trzeba by było jesze kogoś z domu wyciągnąć ?? Nie wiem kogo jeszcze mamy w pobliżu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detox bodajze, przeterminowa Single, Nova z tego co wiem. To do Lublina z pare godzin pojedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom mam pociąg o 13:24....no to może spróbujemy je wyciągnąć ?? Bo jak się z inicjatywą nie wyjdzie to nie ma co...ja przyjadę na tę okazję do Piekar - trzeba dziewczyny wyszarpnąć - co Ty na to Kruku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×