Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Stocku to trzymaj się i zajedź do Lublina normalnie, pamietaj nie zdawaj się z obcymi (Rumunami) Twój nos tego niewytrzyma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jesteście marudy ?? Ja już w LBN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom...2:30 i byłme w domciu - jeszcze sobie soczek bananowy kupiłme w Świecie Alkoholi i wskoczyłme na forum...jak niedziela ?? A po czym setka tak zdychasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerlok23-
cześć setunia:) witajcie single:D Pomimo, że mam już 23 lata, dopiero od października roku 2005 przestałem być singlem, a tak do tego czasu byłem "wolny jak ptak" pisze w " bo to wcale niejest tak dobrze być samotnym a już zwłaszcza czekać na swoją pierwszą miłość tak długo, część z Was pewnie już swoją 1miłość przeżyła i jest sama albo z wyboru albo przez los..., do tych do których jeszcze nie uśmiechnęło sie szczęście kieruję słowa otuchy i bananowy uśmiech DONT WORRY BE HAPPY dobze będzie:D Druga połówka zjawi się (albo nie...:\)wtedy kiedy ma się zjawić,.. tylko trzeba być sobą, nie udawać, nie grać..., cóż, pozdrawiam wszystkich SETUNIA USCISKI 3m sie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmelanżowałaś się....:) Pomogą witaminki i recovery tool - rosołek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic w zasadzie to juz mi lepiej ale jak sobie pomysle ze jutro mam jechac to hmm potworbnie mi sie nie chce wczoraj mialam uczyc sie referatu z niemca i dupa nie wiem co jutro zrobie dzisiaj nie mam sily sie uczyc wszystko przez nicch:D bo przyjechaLI cholera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti no to ostro, ja nie mialem takich baletow mocnych wczoraj mimo, ze kac mnie nie ominal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie uczyc , nie dam rady nawet nie chce mi sie pakowac ani sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerlok23
noa ja zajecia zaczynam dodpiero za tydzien ale musze jakos NIEWIEM JAK TO ZROBIE (po niezwyklym zeszlym tygodniu spedzonym z moja druga polowka) zmusic sie do nauki przez ten drugi wolny tydzien bo mam przynajmniej trzy kolokwia i egzaminy dyplomowe sie zblizaja wielkimi krokami\ PS:Moja kobieta zwiazala sie ze mna pomimo tego ze jestem niczymniewyrozniajacym sie szarym ludzikiem i pomimo mojej ogromnej wady wzroku (ktora bedzie mi towarzyszyc cale zycie ale przeciez w milosci nieto jest najwazniejsze) kazdy z nas ma szanse...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrze setunio - to może weź kocyk - ułuż się wygodnie na kanapie czy w fotelu i powolutku zacznij wertować materiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerlok23
tak, ja tez mam w lodowce jedna taterke mocna no to SIUPsetunia, napij sie z nami lepiej CI bedzie jutro do glowy wchodzilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie piwko !!! wczoraj wypilam dwa albo trzy stic jakos to bedzie:) bialy sprawdz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerlok23
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powaznie juz nie mam kaca tylko jestem zmeczona tym piciem:D a\'propo tego spotkania to gdzie ona ma byc? na poczatku marca czyli jsakos 4tego to wypada ja nic nie planuje i nie obiecuje bo bo zawsze sie nie udaje jak cos planuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerlok23
setunia ale co sam mam pic, siostry niepelnoletnie kobieta wyjechala, znajomych w poblizuniema ani na sieci ani tak normalnie, chyba odloze sobie je na jutro tylko ze jutro Ciebie tezniebedzie przy gg. no nie... jak mnie zlapia smaki to dzis wypije narazieniemam smakow narazie toniewiem za co sie zabrac i jestem troche zmeczony SAM NIE WIEM CZYM chyba sie przespie... :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No termin jeszcze nieustalony, ale wstepnie informujemy Cie z ramienia fifa :-) Szerlok ja tez nigdy sam nie moge pic, alkohol lubi rozmowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku--->A piłeś wódkę przegryzaną kawą z cytryną ?? 100--->Mam dziki plan odwiedzić kruka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie takiej nie pilem co nie znaczy, że nigdy nie beęde pic jak dobra to daj recepture :-). No i chcielibysmy zrobić impreze integracyjną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×