Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Witam i znikam...:) Miłego dnia wszystkim: Nowym i Stałym bywalcom:) A we Wrocławiu ciepło i strumienie są, bo odwilż;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jestem wesoły Romek mam na przedmieściu domek, a w domku woda światło gaz zaśpiewam wam jeszcze raz\". Poniedzialek to i o pracy sie nie mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłem z Biedronki - NIE MA DRAŻY!!!! Wkurwiłem się nieziemsko - była tylko czerkolada SOLLETO i \"Kamyki\" - co teraz - bo to grozi zatrzymaniem karawany ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no mamy dwie - ale ta druga to peryferie miasta...ale chyba zadzwonię na infolinię bo kompletnie jestem rozbity :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wiem czy pociąc się tępą żyletką, powiesić na sznurówce czy otruć syropem Pini ?? Doradzcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
ja tez jestem za syropkiem stiku ;) heheheh polecam tusipek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dzięki za radę - mam nadzieje że ten niebezpieczny lek nabędę w aptece bez recepty ;) Do słyszenia później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusipex jest przepyszny. Najlepszy środek dopingujący dostepny za 6 zl w aptece bez recepty, podczas zawodow sportowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drodzy single i singielki Przesyłam słoneczko zgodnie z obietnicą, choć troszki mnie przewiało I znow nie mam czasu, by z Wami posiedzieć, ale dal wszyskich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pijaki ;) ale mnie dzis wszystko boli ałałała :( tylko mi nie piszcie ze mam se piwko strzelic,albo spirolek... na spotkanie tez sie wpisze,tylko zeby troszke cieplo juz bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee, ja tak se nie daje z czajnik jak coniektorzy ;) po moich \'akrobacjach\' narciarskich wszystko mnie boli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detox tez bym poszalał na śniegu. Pokaż mi śniegi, zjedź ze mną po białej łące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi na lace to zajaczki biegaja a umiesz na nartkach jezdzic?? mi sie podoba jak na desce smigaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
Dziń dybry-Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nartkach jezdzilem, ale na desce nie. Raz kumpel chciał mnie namówić, ale wybił sobie bark i juz pozniej mi sie odechcialo sprobować deski, gdy go widzialem w szynie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jedna o sniegu rozmowy... ludziska kochane o jakim snieg? Wisna gna do nas, słoneczko świeci... sama radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
BUUU... Wszyscy mnie olali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ze spotkaniem? może jakieś szczegóły, czy jeszcze nic pewnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartka
Nowa-jak jest ,,biało"-tez może być ciekawie i nawet słoneczko może świecić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desti---->Co po niektórzy ?? :D nartka---->Sie manko :) To nie tak - jak się wszyscy rzucą do pisania to się nam topik zakisza przez 2 minuty nie ma nic a tu nagle ni stąd nie z owąt 5 postów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nartka... nieee, pozdrowienia i cmokaski:) 👄 Biały: wiosny, wiosny, a najbardziej to lata... uuuu... marzenia, może na wiośnie sie zatrzymam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nartka, zima jest OK, ale tylko w górach, czy gdzies na wsi. Jak musze chodzic do pracy, to nie ma uroku, a poza tym jest szaro od samochodów:( A wiosna jest piękna wszędzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×