Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Urwał się, ale ostatnio wiem ile mogę wypić. No i zdarzyło mi sie obudzioc obok kogos juz, ale szkoda że to był kolega :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pierwszy raz sie urwal jak mialam 16lat u kolezanki na 18nastce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic a tobie:D a heri to juz na stale sie z nami pozegnala? Jakis nieznajomy na gg do mnie z taka propozycja wyskoczyl "jestesmy małżeństwem w wieku ona 30 on 32 atrakcyjni, zdrowi, w dobrej dyspozycji finansowej. szukamy dziewczyny która miałaby ochote poznać nas bliżej i świadomie zabawic się w trójkącie. jesteśmy w stanie swinansować wszystko czyli hotel i wszelkie koszty a dodatkowo wspomóc jesli jesteś zainteresowana chętnie odpowiem na Twoje pytania. Ania."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie na 16 no i takiej kumpeli. Później z tego była cała afera,bo ona nie wiedziała co czyni, ale jest co wspominać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha niech to małżenstwo weznie się za robienie dzieci, bo straszny niz demograficzny nastał. Za niedlugo to w domu starcow beda tylko trójkąty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setka---->Heri wpada od czasu do czasu ale singlem to ja bym jej nie nazwał...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurczy sie:o jesli chodzi o impreze singlowska to ja na pewno nie moge ani 4tego ani 11nastego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahhaah to porobcie zdjecia:D tylko zeby nie wyszlo tak ze na imprezie bedziecie tylko razem ze sticiem to wtedy najwyzej pojdziecie sobie na podryw lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale swoje znasz , to tobie sie nie urwie, chyba ze pojdziecie na calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja sie chbya pozegnam bo rano bede przezywala meczarnie trzymajcie sie wszyscy cieplo!!!!!!!!:) bede 3ciegoe na kafe 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tematu, to i tak i nie jesli dobrze sie szuka w necie, to mozna z domu wysjsc juz na konkretne spotkanie... ale z drugiej strony, to prawda ze mozna druga osobe spotkac wszedzie... ja zupelnym fartem poznalem bardzo fajna dziewczyne.., wspolnie spoznilismy sie na pociag i w ostatniej chwili udalo nam sie do niego wskoczyc... ale po pierwszej randce sie skonczylo.. (ale to juz inna hisoria) jeszcze inna sprawa moze juz byla mowa o tym ale nie dam rady przejrzec 171 stron wypowiedzi ;) czy jest w warszawie jakis lokal dla singli, albo jakis konkretny dzien w jakims lokalu..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
hej;) dzisiaj ja pierwsza :p widze ze weekend taki jak zawsze - czyli wszystkie single imprezowaly ;) do do spotkania integracyjnego :P hehehehehe to ja sie juz wpisuije na liste ;) ps. za oknem mam wiosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! To dobrze Single pocztaek marca chcemy się spotkac :-) U mnie tez cieplo za oknem, az nie chce sie w pracy siedziec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie zimno jak cholera tj w LBN. Cześć \"przeterminowane\" i jak zwykle towarzyszu niedoli \"biały\". Idę dziś skontrolować lubelską biedronką - mam ochotę na draże kokosowe - życzcie mi powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×