Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

No tak tyle ważę [isałem wcześniej :p, ciekawostka ortograficzna warze się pisze przez rz a ważę przez ż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desti---> tak serio to kupilam spodniczke taka troszke przed kolanko czarna a co do tycia to niedlugo bede wazyla tyle ile Kruk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie \'warzyc\' to chyba w znaczeniu ze piwo mozna... a \'ważyć\' to o wage chodzi chyba?? ale polonista ze mnie jak... hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desti--> kruk naprawde wazy 200kg i jak to wczoraj powiedzial jest sloniem z traba na dol:P kruku--> no moze przesadzilam z ta dlugoscia ona jest naprawde bardzo krotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko---> że tak mnie nie poprawia humoru jakiś ciuch, ale za to nakupowałem ostatnio programów do kompotuire poprawiły mi nastrój na dwa dni. :p Detox--> ja chyba dziś już nie wybiore się na tą pizze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruk - to dobrze myknij no do @ ja nie rozumiem jak zakupiony ciuch moze nie cieszyc :p blondi - Ty to rozumisz??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desti---> oczywiscie ze rozumiem jakis nowy ciuszek, kosmetyk , wizyta u fryzjera to najlepszy sposob na poprawe nastroju i jeszcze dobre winko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie chjodzi bez zarzutu, Ach że tak samemu trzeba na tą pizze jeździć, nawet nie mam kota jak stic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruk - a King Konga ogladales??hehehe pewnie tez taki postrach sie jesz jak idziesz:p troszke mi sie humor polepszyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem, ale king kong się zakochał. Zaraz będę musze jechać na 10 minut :-) Blondyneczko--> co tak zamilkłaś, prasujesz tą spódnice? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys wazyla 200kg to tez bys tylko o jedzeniu jak kruk ;) w domu to pewnie dla paru osob jak w wojsku gotuja,takie gary wielkie :p hihihi to fajna ta spodnica :) ja w sumie stracilam apetyt,jablko tylko wcinam i to moja kolacja na dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może pomyliłaś spódnicę z opaską do włosów :P A co wy Matrixa nie oglądacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej blondi :) kurcze same blondyny tutaj :) aaaa zapomnialam nawet,ze to leci, w kinie kiedys widzialam,fajna muzyka w tym filmie nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×