Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

To potwierdzenie teorii Freuda !!! Odzwywaja się w mnie różnego rodzaju \"ego\"... Ty to ja, jak niebo i piekło. Bóg i Szatan, dobro i zło. Tak było i będzie zawsze. My albo oni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak...podmuchać paluszek :classic_cool: Hahahahahahahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwołuje Apel-lampka z rybuniami została znaleziona na Górnym Śląsku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhm a to tak z jakiej okazji ta lampka - i gdzie ją znalazłaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ja się żegnam ale jeszce tu wrócę Tym co mają lampki życze aby dawały im radość... Tym co się dalje kształcą wytrwałości i optymismu... Tym co własnie sobie zrobili wolne aby zregenerowali siły bo niedługo znowu trzeba wyjechac z rodzinnego miasta Tym co mają Polonezy aby oszczędzali na paliwie... Tym co wśród nas nie ma aby zatęsknili za nami w końcu nie wszyscy gryziemu... Ja stosuje się do APELU i wychodzę z biura. Wskoczę w tramwaj, namierzę jakieś bóstwo w antygwałtkach i spróbuje \"zakminić\" gawędką a jak nie to też nic stracone - w końcu nocna zmiana w Biedronce więc będę miał szansę założyc mój strój w kropeczki i z miną wściekłej wiewiórki poskakać po paletach z olejem słonecznikowym :classic_cool: Pozdro Wiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sticu - ale ukulales ;) wspieramy Cie, wspieramy!!!!!! :) 🌼 no mam nadzieje,ze wrocisz!!!!!! :) papapa i pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiq biedronku 🖐️trzym sie:) a tym co szukaji wychodza zyczymy tez wytrwalosci, i niespodziewanego, zaskakujacego przebiegu zdarzen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam ze sklepu ,wyszlam z domu i nic normalnie nikogo godnego zainteresowania :O Tu jak zwykle pusto ,chyba ja jedna niedlugo zostane singielka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczka to Ty po tym rozstaniu nie masz jakiegos takiego leku przed kolejnymi zwiazkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich spiochow:D pewnie juz dawno nie spicie tylko ciezko pracujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy musze uzupelnic notatki:D poogladam sobie filmy lol no i nie wiem co jeszcze :D a pogoda taka jakas niewyrazna:) a Ty??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moze tez piweczko , jak mi tata kupi przypadkiem:D tylko , ze jak cos to ja piweczko w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×