Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

no ciekawe:D do tego pubu co zawsze idziesz???? a w meksykanskiej nikogo ciekawego nie bylo:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciachaj,ciachaj to moze szybciej Ci ten czas minie!!!!! a ja chyba pojde sobie posniadaniowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O qurfa - posłuchałem Piotrusia Chałturnika \"Ave aryja\" - no odjazd po prostu !!! A wogóle to do APELU wystąp...ale ja wiem dlaczego APEL - bo to tak nauczycielsko brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pracuje pilnie od rana:P a........kruku ------------- u ciebie był wczoraj koncert depeche mode, byłeź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic ---------- jak twój deprim? mój działa spoko:) a dziś mi kumpel opowiadał o odjazdowych tabletkach na kaszel \\\"tusipekt\\\" ----opowiem o efektach juz jak wypróbuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri studentko tylko nie przesadz z tym \"\\\"tusipekt\\\"\":D a ja dzieki depeche mode nie mialam wczoraj cwiczen lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hera>>>>Spox, biorę regularnie, choć czasami skacze mi cięsnienie ;) Kruk>>>Elo...mistrzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcianłaś seti tusipekt kiedyś? jak wam dzionek mija? ja zapierniczam w pracy tak ze już nawet nie mam siły się przejować tym jak bardzo mam zaległości.....:P stic --------- to ty masz chyab bardzo słabe serduszko jak ci wysiada przy deprimie, chyba ze ty jesz garsciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZień Doberek Wszystkim:D Dopiero w pracy, ale zaraz do pracy:P Sticu... kiedys sie meldujesz, czy też ex sie boisz?:) Desti.. rzadko Cię tu spotkać można Hercia:) Seti:) Gwiazdeczka:) Biał, co u Ciebie?:) Nartka, ale we mnie nie rzucaj talerzami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nova>>>>dupa zbita - muszę jechać z szefem - będę zaistalowany w Merkurym w centrum miasta, ale będę bardzo późno ok 22:00, szefuncio będzie jechał autem i postanowił mi zrobić przysługę i mnie zabrać :( Hujnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, Sticu... a na godzinkę z Merkurego sie wyrwac możesz? Generalnie, to mam rzut beretką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ty do mnie wpadniesz do hotelu bejbe ;) Nie żartuje, będę miał jeszcze kolację i spotkanie (pierdolenie o Szopenie) ale muszę niestety - wkurzyłem się na szefa no ale co mam zrobić ?? Zwolnić go ?? Pewnie za 2 tyg przyjadę sam do Wrocka bo teraz będę pewnie zpadać jakieśtam decyzje więc ustawkę jeszcze da radę zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sticu, to sie na konkret umówmy, tzn. o której? Mercury ma bardzo ładną restaurację i kawiarnię:)... i tak długo nie posiedzimy, bo TY rano masz wyjazd, ale zawsze to cóś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadwonię do Ciebie jak będę w Wrocu ale nie obiecuje....tylko wyślij mi na maila numer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej to jest Mercure Panorama , ul. Plac Dominikański :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedę sam sobie moderował
No kurde przeciez taki okaz jak ja chyba ma prawo być singlem - jestem niczym krecik na hałdzie obok zakładu w Policach - http://www.fotka.pl/osoba.php?id=1045106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri jak bylam mala to pilam ten syropek:) ale tak nalogowo w okreslonym celu to nie lykalam ,:P wiem tylko ze najwiekszy popyt na ten specyfik jest przed sesja letnia i zimowa :D nowa witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×