Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

:) Oj heroinka podpuszczasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
bialy to tak przez przypadek w tym sadzie, a w bibliotece faktycznie nie ma warunkow, zreszta mnie i tak by zaraz wyrzucili za glosne zachowanie sie i mamrotanie samej do siebie ;) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby tak otworzyc jakis pub tylko dla singli :-) Wtedy przynajmniej byloby wiadomo gdzie szukcac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały--> ja już od jakiegoś czasu myślałam o pubie dla singli, ale pomysł odłożyłam do skończenia studiów. Jeszcze niecałe 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma na co czekac ja juz studia jedne mam za soba. Moze uda sie zrealizowac ten pomysl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł z pubem genialny a moja dieta ------ woda w dobrym towarzystwie smakuje ale jak widze co znajomi piją i jedza czasem... dziś 5 dzień, jeszcze 8 i luz;) stic --------- ile jeszcze potrzeba czasu abyś pękł.....;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę poczekać, bo nie robię niczego byle jak, no i kapitału zakładowego troszkę jeszcze brakuje. Może Ty się tym zajmies, a ja poprowadzę finanse- bo na tym z pewnością się znam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd jestescie - tzn. gdzie ten pub miałby powstac bo nie wiem do jakiego miasta się przeprwowadzić jak mi się tu umowa skończy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heroinka--> ja nie wierzę w diety-cud, to Ty jakąś głodówkę stosujesz?? Ja tam wolę powoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz pisalem jestem z poludnia. hopeless--> mozesz prowadzic finanse nie ma sprawy, kapital sie zalatwi.Heroinka zajmie sie sprawami logistycznymi a Stic poszuka lokalu, jakies propozycje ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja finanse z chęcią poprowadzę. A myślicie, że na południu interes łatwo byłoby rozkręcić?? Bo ja jestem ze stolicy- tu jeszcze czegoś takiego nie ma, a zapotrzebowanie duuże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heroinka----->prowokatorka, Wawa Jakas taka kamienica zabytkowa i dużo kanap ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jest obojetnie, byle interes sie dobrze krecil :-) Kazde miejsce jest dobre jak gdzie popyt przewyzsza podaz. U mnie tez nie ma takiego pubu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
ja jestem za;) co do miejsca proponuje w okolicach naszego morza albo gór:) ps. niech ten poniedziałek się juz skończy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podobno w stolicy jest wiecej singilelek niż wolnych facetów, prawda to? wiec na jakie miasto sie decydujemy?? a lokalu ja poszukam bo się znam troszkę na tym, ostatecznie go wybuduję;) (studiuję budownictwo) powiedz kruku gdzie dokładnie mieszkasz?;) a moja dieta----kopehaska, tylko wiem ze bede się musiała po niej bardzo pilnowac zebym nie nadrobiła straconych kilogramków ale lecą ze mnie pieknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być Wawa bo mamy zarabiać pieniadze a nie szukac sobie partnerów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie w stolicy więcej singielek. Jest też duużo singli, ale jakoś oni sami nie wiedzą, czego chcą, i czy chcą przestać nimi być. Ale na pewno popyt przekracza podaż heroinka--> Uważaj z tą kopenhaską, jak tylko przeczytałam, o co w niej chodzi, to wiedziałam, że nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic --------------- ty mi jeszcze odpowiedź na jedno pytanko wisisz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
eee W-wa???? hihi kasa kasa, ale gdzie tu romantyzm, klimat, nastrój??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam 15 km od Katowic.Skoro w Wawie wiecej jest singelek to tych singlow bedzie trzeba przywiezc :-) U mnie proporcje sa mniej wiecej wyrownane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klimat to jest i w Wwie, jak się tylko zechce. Ale ja jestem otwarta na inne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heroinka ......a w jakim mieście studiujesz owe budownictwo:-)) heheh jeszcze niespotkalam dziewczyn co by studiowały to co ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że to powinien byc lokal w stylu oranżerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytałam Was z tym pubem singli to całkiem fajna sprawa :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam dziewczyny zazdroszczę... Pewnie sami tam u Was faceci. Na finansach samiutkie kobiety:( Albo znieiwściali faceci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotka ---------- w rzeszowie;) a ja raz poznałąm na gadu faceta którego dziewczyna studiuje nawet na tej samej uczelni co ja tylko starszy rocznik;) a ty gdzie?? no wiec lokalem i jego wytsrojem my się zajmiemy!! stic ----------- kto tu kogo podpuszcza?? ;) jakbyś miał takie problemy z pamiecią to proszę: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3187784&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×