Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Ej no coś Ty - to było lajtowe spotkanie - a nie żadna randka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) ale jestem leniwa wstałam przedchwila , a zmeczona jestem nadal i zaspana:/ wczoraj nigdzie nie byłam w łożku patrzyłam na tv , lenisto i jeszcze raz lenistwo:-) biały ...bardzo mi przykro ze w kosciele nikogo nie poznałes:P destination .....Tobie to dopiero zazdroszcze!...miłego wypadu w góry...moze poznasz kogos ciekawego:-) stic......... hmmmmm a wizualnie ? podobała sie tobie? wiesz to ze sie niedała odprowadzic to chyba nic nie znaczy:-) porószaliscie temat kolejnego spotkania? chetnie bym te twoja fotke zobaczyła , a mozesz podac maila? bo ja jakos tak na forum niezabardzo chce podawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe - no niby poruszylismy ten temat ale jakość tak niemrawo to wyszło - no bo desperata z siebie nie będę robił - zresztą taka była umowa - widzimy się po to aby się poznać a nie aby zaraz być razem. No a co do wyglądu no to byłem miło zaskoczony - długie włosy - ładne oczy - fajnie ubrana - nie jakis tam wamp czy \"białe kozaczki\" :) Maila masz do mnie w opisie - kliknij na \"stic\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja juz w biurze siedze dzisiaj znowu do 17 jak codziennie zreszta. Stik no to masz szczescie ze ladna trafiles kontynuj znajomosc. Ehh ze tak mnie sie nie trafi jakas spoko dziewczyna, ale dalej mam nadzieje. Seti ja tez wczoraj odpoczywalem u mnie minus 10 i spiacy jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh przesadzacie - są czaty, jakieś fora, e-randki a nie kosciół :D Lotka---->I co taki straszny to ja nie jestem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic... całkiem fajny:-) a to jest w Twoim mieszkaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha - wiem że melina no ale tania jak barszcz i to w centrum Wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic...nieprzesadzaj , całkiem synmapycznie tam wyglada:-) biały...po panienskim niedało by rady o 16.00 wypic cokolwiek oprócz kawy:-)) kuzynki posiedziały , pozniej ja do nich poszłam i tak czas przeleciał . to chyba było pierwsze nasze spotkanie bez procentów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie mam uczyc! , mam wolne w pracy wiec siedze w domu , raczej do srody nigdzie nie wyjde dla spokojnego sumienia , za zamiast sie uczyc to baluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jak zwykle w pracy - wieczorem też sobie zostanę bo nie mam nic do roboty to sobie w necie pogrzebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruku - z czegoś jeszcze muszę żyć żeby mieć na te randki ;) Ogladałeś \"Kocurka\" czasami może się to skończyć \"Szkarłatną literą\" !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ogladalem, ale fakt kase trzeba miec ja na razie szmal wydaje na siebie i alkohol ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z niektórymi maiałm sie okazję dziś przywitać na innym topiku dziś już;) siedze znuff w pracy i póki co aktualnie singielek/czy raczej singileka a co w tym filmie było ciekawego? bo chyba nie miałąm okazji go widzieć....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
czesc wszystkim;) ja tez w pracy nudy okropne, bylam dzisiaj rano w sadzie i patrzylam na jakis fajnych adwokatow, ale same staruchy byly:( hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była taka scena - że koleś poznał dziweczyną w bibliotece co to była cichą szarą myszką ale jak przyszło co do czego nagle przemieniła się w wampa i sieknąła kolesiowi na dupie taką pacą literekę \"A\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy. Single od 2 tygodni--> nie wpadlem na to zeby szukac kogos w sadzie ;-) Bibliotek i owszem, ale tam znow trzeba byc bardzo cicho wiec ani pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heroinka ?? A co to za pytanie odnosnie tych pazurków...?? Nie powiem nic na forum bo zaraz każda będzie chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry single i singielki Ja dzisiaj duużo czasu spędzę poza domem, ale z pewnością nie spotkam nikogo ciekawego. Zresztą w moim przypadku nie ma to sensu. Jak zwykle będę skupiona ;) Miłego dnia 4all 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzućcie jakiś temacik zeby się milej pracowało w sobote miałam dwa egzaminy i jakoś poszły;) zobaczymy jakie będą wyniki, potem było małe spotkanko z kolegami z roku ...;) wieczorem kumpel mnie chciał na piwko wyciągnąć ale miałam ochotę chyba w końcu posiedziec w domku w niedziele wyszłam na godzinkę ale nic ciekawego nie znalazłam na czym by mozna oczko zawiesić...;) i wróciłąm do domu bo mam diete i nie mogę m.in. pic alkoholu a głupio tak cały czas siedziec tylko nad szklanka wody mineralnej;) i chyba z nudów zaczełąm trenowac aerobik, masakra, godzina treningu z głosem istruktora na płycie...nie wiedziałam ze mozna sie tak zmachać ale spodobało mi się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic ----------- śmiało moze akurat nakreci się na ciebie jakas fajna singielka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba topiki pokreciłes bo o pazurkach gadaliśmy na innym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heroinka--> ja też jestem na diecie. A co do aerobiku to ja lubię się tak zmachać. Woda mineralna w pubie też może smakować, nawet lepiej niż w domu- sprawdziłam. A sesja na szczęście już za mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×