Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość pytanie do Bialego Kruka
...czy może mieszkasz na Szombierkach? ... bo tak by mi to pasowało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistafa Dafagbhut ------->niech siestanie, niech Twa modlitwa zostanie wysluchana:) Bialy----> no tak wyszlo ze tak pozniej dzis jem , ale juz pojadlam , winko teraz na rawienie popijam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
hejka single kochane! pieknie ten nasz topik kwitnie:)ja osstnio troche zaniedbalam, ale postaram sie nadrobic zaleglosci;) a w kwestii formalnej nadal jestem singielka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mieszkam na Szombierkach. Juz pojadlem teraz troche odpoczne Seti podziel sie troche winkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singielka ------->witaj a co aka zajeta ostanio:) Bialy-----> mam czerwone polwytrawne:)------>\\/ [] --- Taka troche niezgrabna ta lampka:D o ile wogole wyjdzie tak jak ja namalowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
setunia ja tez poprosze;) mniam mniam ale tylko kieliszeczek bo zachwile wychodze z domu poznawac... (chyba sie;) ) jak tak dalej pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
setunia-- szkola, praca itd;) no i jescze lidl:)ale nic ciekawego w niedziele tam nie bylo, jakies resztki z tygodnia:))no i jak tu singlem nie byc?:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singelka ja bylem w realu, ale nic poza paniami na stoisku z kosmetykami nie bylo ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
single od 2 tyg. ------>alez prosze:P)\\ / [] ----- singielka ------> aha ale dlaczego wszyscyu do lidla :D ja jeszcze u siebie nigdy nie bylam w lidlu bialy-------->myslalam ze kruczki nie zapadaja w sen zimowy. Ok wiem o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic----->wspolczuje tego halasu, to czego posluchasz?????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
moze sie do biedrony wybrac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti--->Jakiegoś pewnie trace dance :) bo tylko to nie może człowieka zdołować ;) Singielka--->Ale jak już to po draże kokosowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja supermarkety jako miejsce w ktorym mozna spotkac poencjalna polowke skreslam:D cos mi te lampki nie wychodza juz wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
łe ja nie lubie czekolad z biedrony, ja tam kupuje tylko chusteczki i recznik papierowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singielka------>a kto pisal ze lubi??? chyba nie jesem w temacie. Juz chbya nie pije:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość single od 2 tyg.
pyszne było setunia dzieki;) no to nabrałam animuszu i ide;) jak przyjde to Wam zdam relacje (ale pewnie lipa będzie bo zamast kogoś poznać to sobie obciachu narobie :P hihihi) pozdrawiam i milego wieczorku zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś tam kupiłem arbuza - poźniej ogladałem film o Czarnobylu i o róznych ważywach, które przybierają tam dziwne kształty - to chyba był ten arbuz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
setunia popieram! z moich obserwacji wynika,ze tam sa glownie tatusiowie, z dzieckiem w wozku albo chlopaki z budowy obok albo ochrona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
++Cannibal_Holocaust_Szitaka++ ------->co ty brales:P podziel sie bedzie wesolo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
single od 2 tyg. --------. na zdrowko:), no podziel sie podziel, powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra singlarze - czas na mnie - droga przez miasto mnie czeka - trzymajcie się - życzę miłego wieczoru - ja pewnie jak zwykle zalegnę na wyrku i po prostu położe się spać albo obejrzę film o tym jak podpier...ruskom łódź podwodną - mysleliście o nazwie dla knajpy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic------> cu, No na pewno w nazwie musi byc slowo singiel albo cos w tym stylu, mam jeszcze pare pomyslow na ten pub:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×