Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

alo alo:) zaczął się właśnie ostatni tydzień mojej pracy widzę ze tu zastój weekendowy był ale to dobrze bo z tego chyba wynika ze nikt sie w pracy nie kisił w tak piękną pogodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ale tu pustki, cholera co się dzieje? Jeno Heroinka szaleje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim... acz aktywistów forumowych malutko:( Miłego dnia:D We Wrocku pięknie.... szkoda, ze na wagary nie mogę iść... marzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie mozesz? Mozesz, tylko musisz się liczyc z konsekwencjami! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci nowa napiszę uspawiedliwienie;) hej nowa🌻a i dziękuje za maila z piątku, odpiszę potem hej =:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alo alo poszliście na wagary wszyscy czy co? ja byłam na spacerku przed chwilką i cudnie jest a to mój póki co ostatni poniedziałek w pracy, ostatni tydzień wogóle ale mam tyle planów na maj ze i tak bedzie on pracowity muszę zająć się nauką, zrobić prawko, nauczyć się pożądnie niemieckiego wreszcie, a...i jeszcze będę dorabiać gdziesik może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć - tu wasz muchomor weekndowy - złapałem mail - ware i skasowałem z kompa wszycho co było do skasowania - na szczęście mam do was maile w pracy więc dziś postrama się coś skrobnąć Nova - cierpliwości Heri - dzięki że nie spisałaś mnie na straty ale każdy facet musi na chwilę wejść do cienia i się schować Nie wiem czemu reszta zamilkła - jak my herbatniki tak oni ciasteczka maślane ;) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sticu Rozbójniku:) Mam, mam do Ciebie cierpliwość... :) Weekend baaardzo udany:) a u Ciebie? Heri... piękna pogoda, ale tylko do zobaczenia za oknem:( jutro mam wolne. zakoduj, bo potem znów będą pytanie, gdzie się podziewam:) 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAŁEM !!! :D CAły weekend nawet nie miałem czasu wyjść z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo sticu, a ja w piątek po południu pytałam co to za giera?!!! poważnie siedziałes nad nią cały weekend jakoś nie wierzę ze nie ruszyłeś na polowanie:P nowa ----> :D spoko spoko ale ci fajnie tak nawiasem mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa ---> ja służę pomocą techniczną:) stic ---> aż boję się pyatć jakie miałeś halucynacje jak zobczyłam tę grę...ale moze jednak powiesz jakie, hmm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pa🖐️ ja musze dziś pouczyć kolegę z matmy potem mam nadzieję wybiore się na rowerek a potem sama muszę się zacząć uczyć wreszcie nowa ---> mailik się jutro napisze a tyczasem ściskam mocno i do środy;) bedziesz w środę w pracy? a...wiesz, widziałam w tesco ostatnio jakąś wyprzedaż ksiązek ale i tak nic nie kupiłam bo muszę strasznie oszczędzać ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :D Nie sama, nie sama, musze Ci to ciągle powtarzać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja kawał wrzucam :) na dzień dobry 🌼 Park, wczesna wiosna. Wśród drzew pączkujących z siebie zieloną pieśń miłości przechadza się chłopak z dziewczyną. - Kocham cię! - rzecze młodzieniec - Uchtyznowu z tym swoim \"kocham\" i \"kocham\". Na więcej cię nie stać, ograniczony jełopie?! Zróbże co wreszcie! Kwiatka przynieś! Ucz się od innych! - odparła jego luba i zamaszystym gestem wskazała smutnookiego gitarzystę pod drzewem. - Przepraszam, co pan tu robi? - zagadnął więc chcąc niechcąc chłopak. - O, to przykra historia - odparł smutnooki. -Tydzień temu pod tym drzewem zostawiła mnie ukochana. Miałem nadzieję, że wróci, ale wszystko co teraz mogę zrobić, to napisać dla niej parę słów... - Ha! - wykrzyknęła dziewczyna, miażdżąc wzrokiem swego miłego - Powiem panu coś! Gdyby ktoś dla mnie układał piosenki wróciłabym bez zastanowienia! - Tak pani myśli? - ożywił się gitarzysta - TAK! Proszę, niech pan pokaże temu ćwokowi koło mnie co to znaczy prawdziwa miłość! Proszę to zrobić dla mnie i zaśpiewać! - Ale na razie mam tylko tytuł... - Nie szkodzi! Proszę powiedzieć jaki! - No dobrze... \"Zaj*bię cię ty k**wo\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej oj sticu a....ja miałam wykład na socjologii na temat wulgaryzmów i koles(nasz wykładowca) opowidał o róznych przykładach jak bardzo wulgaryzmy są obecne w naszym świecie i podał przykład rozmawiającej pary nastolatków przytoczyć wam? ale ciężko go ocenzurować więc wybaczcie niektóre słowa, bo na codzień takich nie używam chłopak: - Zajebałem się w tobie na chuja. a panna: - Pierdolisz..... i tyle;) takwogóle to nagraliśmy sobie częśc tego wykładu bo zianie takie było i masa jeszcze lepszych przykładów ale nie pamiętam dokładnie więc więcej nie napiszę szkoda ze tego nie słyszeliście idę zanieść rozliczenie do urzędu skarbowego i jeszcze muszę dopłacić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to chyba mnie musisz nadpłacić, bo mam zwrot! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia - no to powiem Ci, że to jest stare i oklepane i na dodatek z kawału, niech ten wykładowca pójdzie się pałować bo nie zaupgradeował sobie słownika. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic ---> a ja myślałąm ze mamy takiego fajnego wykładowcę:( = ---> widzisz jaka niesprawiedliwość;( a....gdzie jest NOWA?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd tu takie pustki?? o..a wiece ze jest taki fajny zespół o takiej nazwie włąsnie\"pustki\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pierwsze słyszę :) a co grają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś punk rock chyba, coś w tym stylu, ale tak delikatnie:) to taki młody zespół, moze oni grają tylko tu u mnie, lokalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustki bo się po zimowym letargu firmy rozbudziły do działania i zagonili wszytkich do roboty 😠 a na dworze słońce i panny wolne... Powiedzieć by się chciało: "...,chłopczyno, poigrasz z rozkoszą, Mam córki, co ciebie czekają i proszą, Czekają na ciebie z biesiady nocnymi, Zaśpiewasz, potańczysz, zabawisz się z nimi.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ty taką poezję wytrzasnąłeś? chciałam taką fajną ikonkę tu wcisnąć ale mi ją coś zżera chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×