Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Hej! 🖐️ Widze, ze humory dopisują po weekendzie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mały zapierdol w pracy ale oki :D Cześć setunia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi - stic jest twardy nawet od pieści Chucka N. Ty w ogółe w domciu , w Piotrkowie czy gdznie bo straciłem rachubę gdzie masz dostep do neta a gdzie nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domciu mam tylko dostep lol pisalam ze male wagary sobie zrobila:D stiq jak ty to robisz, ze masz taki zapierdziel w pracy i znajdujesz czas na kafe:D juz wiem juz wiem bo jestes lepszy od Chucka Norrisa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek wszytkim singlom i singielkom:) A ja dzis bylam pierwszy dzien w pracy po 2 tygodniowym wolnym i wiem teraz ze tego mi bylo trzeba:) Wogole dzisiaj jakis fajny dzien bo wszytko szlo po mojej mysli;)po prostu super:) aaa, heorinka ja wczoraj tez rozpoczelam sezon rowerowy i az sie dziwie, ze mam taka dobra kondycej po zimie;) No to tak pojawiam sie i znikam bo to byl bardzo dluuugi dzien, papaty i narki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej STIC mnie dziś nie wyścignął w pojawieniu się jak najwcześniej na cafe - heheheheeheheh!!!:D wczoraj u mnie deszczyk padał wieczorkiem ale na rowerek skoczyłam no i na poczatku jak wsidałam na rowerek to tyłeczek mnie jednak bolał ale szybko mi to przeszło a już się martwiłam ze nie dam rady za długo pojeździć a wczoraj mi mama ze szpitala z lublina wróciłapo jakiejś operacji i szkoda mi jej bo niebardzo może wogóle chodzić a z domu to wcale nie może wychodzić jeszcze no nic póki co spadam na inny topik jeszcze - SETUNIA do zobaczenia tam;) i do pracy zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia >>>> Jak się siedzie w pracy do 20:00 to ma się na wszytko czas :) Zresztą ja wolny jak ptaszek, żadnych obowiązków :) To i czas mam na wszytko :classic_cool: Sezonu jeszcze na rowery nie rozpocząłem ale zamierzam niedługo :) Witam wszytkich, Hercia gg Ci szwankuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal niestety pracuję troszkę... i szukam nowej pracy.............................................. ide zaraz kupić okulary przeciwsłoneczne, tylko dzień sobie na te zakupy wybrałam naprawdę genialnie, bo dziś u mnie pochmurno i rano padał deszcz:P jak wam mija dzień? a właściewie tobie sticu jak mija bo sami tu jesteśmy poki co...a...maila masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooooooooo jest tu ktoś? taka paskudna pogoda a wy drugich połówek poszliście szukać? nowa dostraczyłą mi na dziś usprawiedliwienie ale reszta............?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiam się - stasznie busy, Nova chyba ma wolne... Ale nie wiem gdzie reszta - ludzie pobudka - gdzie żeście się zaszyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohne
no ok,a co jeśli nie mam z kim wyjść?będę przesadywać sama w knajpie?myślisz,że ktoś do mnie podejdzie?To jest Polska niestetyi takich zagrań nikt nie praktykuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka wstawać, spiochy, lenie, życzki, pszczółki, mrówki i chrabąszcze :) Pogoda co prada jeszcze nie dopisuje ale chyba to nie powod aby się nie odzywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeć:) wąłsnie wcinam rodzynki na śnaiadanko i nie mogłam się oderwać i znów mnie stic wyprzediłeś w pojawieniu się na gg:P chcesz troszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj niby jem rodzynki ale zjadałm przy okazji \"ś\" w powitaniu i parę innych literek tez pozjadałam...mniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obczajcie coś takiego: przyszłą do mnie klientka i chciała skrócony odpis aktu urodzenia? co w tym dziwnego??? ano to ze na drzwiach do mojego pokoju jak wół pisze \"Ref..... .......... ..... i BUDOWNICTWA\" a jaka była zdziwiona że ją gdzieś odsyłam i ze ja jej tego nie wydam.... a kolega...spoko tylko ze ogólnie nerwowa jestem ale to w sumie jak każda kobieta co jakiś czas...ale zaraz zacznę nożyczkami rzucać czy coś chyba....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaahaha dobre :) Ludzie to wogóle nie czytaja co się do nich pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie:) coś bym ci jeszcze stic opowiedziała ale to z zupełnie innej beczki i wstydzę się tak publicznie na forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wychodzę wczesniej z pracy - idę na \"V for Vendetta\" - hahahahahahaha - Dark side - ale się podnieciłem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:P a co to za lokal \"V for.........\"? odjechany jakiś? seti - dawno się nie widziałyśmy;) co z tymi rzeczami nadzwyczajnymi?? są możliwe?? a mi się coś chyba z żołądkiem stało po piciu winka ostatnio codziennym bo mnie boliii jakoś tak .... a sądziłam ze wino poprawia trawienie i jest zdrowe .... auuu a wczoraj przeczytałam w marcowym \"focusie\" ze na początku lat 60tych czyli ok 50 lat temu można jeszcze było kupić legalnie w aptece amfetaminę - czaicie cos takiego? a teraz można iść za to sidzieć .... świat schodzi na psy .... a na dodatek u mnie dziś pada ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wsystkim, acz pustki widzę... pustki. schyłek topiku, czy przedświątzeczne lenistwo?:) PO dwóch dniach lenistwa, a raczej konstruktywnego wykorzystania dwóch dni zaległego urlpou nastała szara rzeczywistość- praca:( Poza tym Oki, bo nie pada i za dwa dni 3 dni Świąt:D Hercia, a gdzie mail do mnie?🌼 Stic---> jak film, poproszę o recenzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam:) nowa🌻 heri🌻 nie wiem czy sa mozliwe jeszcze nie wiem :D a ty ciagle cos o tej amfetaminie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobi wszytkim V for >>>>...no może ostatecznie być, choc momentami sie zaiweszałem bo akcja ciagneła sie jak guma od majtek. Ogólnie w skali do 10 daje 7 ale komuś ktoś kto nie lubi klmatów histori o bohateracha z patosem w tle i pewnej niezrozumiałej przewrotności moralno obyczajowej, obowiązującej w komiksach raczej, odradzałbym ten film. Cze czewoczki - co tam świeta już za pasem od pończoch ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj chyba jeszcze nieprzytomna byłam jak pisałam rano posta... witaj nowa:) na maila brakło mi weny twórczej witam seti i sic - ależ wy macie podobne nicki;) a ja mam dziś dołek lekki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia... a co się dzieje? Wypij herbatke z melisy, zażuć nieśmiertelny deprimek i od razu będzie lepiej:) poza tym zawsze możesz maila trzasnąć i wywalić z siebie ten ból, cierpienie i mękę życia powszedniego;) Uśmiech poproszę... Stic---> jak stoisz, ewentual, leżysz z czasem? seti:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hercia >>>> Seti-Stic = mix intelektu i urody :classic_cool: Co Secia wybierasz ?? Dla Ciebie specjalnie 🌼 Jaki dołek - ludzie święta - święta :D Nova >>> Chyba wyjazd wypadnie w nastepnym tygodniu ale wiesz jak to jest - Wrocek na 100% bedzie - cierpliwości :) Dla Ciebie Novika specjalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×