Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

\"Mój ojcze, mój ojcze! Czy widzisz te dziwa? Król olszyn do siebie zaprasza i wzywa!\" \"Mój ojcze, mój ojcze! Ach, patrzaj... gdzie ciemno... Król olszyn ma córki, chcą bawić się ze mną.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Mój ojcze, mój ojcze! Czy widzisz te cuda ? Ta piekna blondynka rozchyla swe uda!\" \"Ach ojcze mój ojcze! Zatrzymaj się chwile ? Do baru z nią skoczę, browara wychylę\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe to twoja twórczość? no jestem pełan podziwu oj widzę ze na stan twojej psychiki nadmiar pracy wpływa jeszcze gorzej niż na mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Mój ojcze, mój ojcze! Jak anioł się czuje Dziewczyna ze spodni mój członek wyjmuje\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie bój się, mój synu, ja widzę to z dala. To wierzba swe stare gałęzie rozwala.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ptaszek frunie sobie z dala, górą słońce zapier...\" \"Żaba w wodzie d... moczy, k... jaki dzień uroczy!\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhm - to nie jest 12 zgłoskowiec, aa, bb, żeńskie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieważne... ważne ze oddaje moj nastrój! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nastrój: Szybie milczący i ciemny, ożyjesz i będziesz gadał. Po gniew - jak węgiel - kamienny, windo złej pieśni - na dół! Po gniew, moja pieśni, najgłębiej w serce ziemi się wwierć! Węgiel dobywa Zagłębie, Zagłębie dobywa śmierć. W dół i w górę otchłanie mroku, czarna troska, czarna robota, a na ziemi - szeroko, szeroko - widma domostw i gruda błota. Zagłębie dobywa węgiel, tu nie ma innego prawa. Nocą nad widnokręgiem łuna błotnisto-krwawa, W tej łunie - skrzypią wyciągi, kraczą krany żelazne, wywożą, wywożą pociągi głaz rozbity na miazgę. Trzeba wapnem skropić wagony! Wapnem - czy ludzką krwią?! Parowozów dech przyspieszony, z remiz tabunem rwą. Zagłębie goni za zyskiem, Zagłębie goni za chlebem, smugi czerwonych iskier wieją pod czarnym niebem. Zagłębie dobywa węgiel, śle go na zachód i wschód i zamienia czarną potęgę na mór, na nędzę, na głód. Powiedz, ziemio surowa, komu ty jesteś ojczyzną? Groźnie milczy Dąbrowa w noc głodu, kryzysu, faszyzmu. Milczy błotnista ulica, wiedzą górnicy, kto wróg. Na rogu stoi policjant, nad policjantem - bóg. Kryzys w ciężkim przemyśle, płace górników głodowe, ich twarze - nieprawomyślne, ich domy - antypaństwowe! Węgiel dobywa Zagłębie, Zagłębie dobywa śmierć. Po gniew, moja pieśni, najgłębiej w serce ziemi się wwierć, By te słowa zabrał niejeden, jak lonty dynamitowe, na Hutę Bankową, na Reden... - Zapalać! Gotowe? - Gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no jakies 25 lat temu furora murowana! :D I towarzysze uścisnęli by twą dłoń! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a...= ---> twój wierszyk ma jeszcze poczatek i w całości jest tak: \\\"nie ma jak to na wsi rankiem pachnie gów... i rumiankiem komar w d... muchę rucha mucha gwałci karalucha żaba w wodzie d... moczy k.... co za dzień uroczy!\\\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Niezłe Hercia, naprawde! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no \"=\" co masz do Broniewskiego, ten wiersz to dla naszych kumpelek i kumpla ze Ślunska, co to odeszli z forum bo se swoje drugie połówki poznajdowali: Desti, Kruk, Marttita - ech gdzie oni są 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Władzio tak pięknie pod dyktando pisał? Uuuu... taki z niego kapiszon! Mam kalendarz kółek rolniczych z lat 50-tych też są tam takie cuda! Ale najlepsze są apele typu: \"Zasilajcie warzywa saletrą amonową. Stosujcie pod poplonyobok potasu - supertomasynę magnezową lub mączkę fosforytową. Wapnujcie pola przed podorywką ściernisk!\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry koledzy a moze towarzysze:P wiecie jak ciężko się pracuje w przed przed ostatni dzień w pracy? strasznie się nic nie chce robić;) a dziś dostanę wypłatkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty do łapki dostajesz? A nie na konto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tu akurat do łapki ponieważ jak popłacę rachuneczki i zrobie jakies zakupki i długi pooddaję to niewiele zostaje więc i tak musiałąbym z konta zaraz kaskę wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurfa ale zamętu na poczcie narobiłem - nadałem list bez adresata a baba w okienku go przyjęła - zrobił się kocioł bo ona jest rozliczana z każdej R (taka nalepka z numerkiem unikatowym) - kiedy ja poszedłem na pocztą ona poszła do mojej firmy - mineliśmy się - na poczcie baba w lamencie że teraz trzeba wszytko odkręcać i że pisać jakieś oświadczenie - o to ja do firmy biegiem i spotkałem tą biedną panią na ulicy - no i po raz pierwszy w życiu nadałem list polecony z potwierdzeniem odbioru na masce srebrnego seata - lol - :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz prawo zapomniec! Ale jak nadajesz, to pani powinna oglądnąć kopertę ze wszystkich stron, muszą być adresat i nadawca. Przynajmniej u mnie pani zawsze bierze kopertę pod lupę! A jak czegoś nie ma to zaraz lament! :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Na początku baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo chciałam podziękować sicowi i Herci za maila Noooo dawno nie dostałam tak miłych;) Poza tym jest ciepło, cudnie, mam remont w domu i nie wyjeżdżam na długi weekend. Spadam, bawcie się dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nowa jestes jeszcze? no maila ci własnie wysłałam;) stic - pani na poczcie jeszcze cię powinna przeprosić ze nie dopatrzyła czegoś tam ale z drugiej strony kazdy moze miec gorszy dzień i być zamotany, dobrze ze się wszytsko dobrze skończyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No heloł WSzystkim... hahahaha, a duzo nas, że nie mogę:) Fakt, ze liczy się jakość a nie ilość:D Hercia--> mailik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ale miałam zasów dziś a tak wogóle to wałsnie zaczynam sie pakować bo jestem ostatni dzień w pracy a palny na dziś - rowerek znów i wiecie ze widzę dziś wreszcie efekty mojej jazdy an rowerku:), aaa przedtem fryzjer i potem kumpela mnie chce do siebie na impreskę wkręcić o ile mi sił jeszcze starczy nowa ---> na mailika juz odpisałam dawno:) główka mnie zaczęła coś boleć strasznie...buuu a jak ty nowa żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×