Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

heri czesc🌻 a Ty dzis w pracy jeszcze???????? ja nie ogladalam , a jesli moze kiedys tam ogladalam to bylam za mloda zeby go zrozumiec:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w pracy do 13 podobno:) a ilu mam klientów...................ze się tak ludziom dzis chce jeszcze chodzić po urzędach i to z wyjątkowo trudnymi sprawami.... a film polecam, naprawde fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁEGO ZAJĄCA, ŚLICZNEJ PISANKI, DRAŻY KOKOSOWYCH, WODY NIE ZA ZIMNEJ NA DYNGUSA I ŚWIĘTEGO SPOKOJU WSZYSTKIM FORUMOWICZOM:) 🌼🌼❤️👄 Hercia-->skrzynka. Zmykam i do wtorku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko wszytskie singlielki i single!! Wszytskiego dobrego z okazji Swiat!! i przede wszystkiem spedzena tego czasu nie singlujac;)... z rodzinka, przyjaciolmi, znajomymi itd;) Aha, no i pysznych jajeczek:) i duuuzo slonca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak ktoś zyje na tym topiku :D pozdrawiam wiosennie wypoczywajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie bójcie się. Jezus z Nazaretu powstał\" Chrystus Zmartwychwstały przezwycięży wszelkie zwątpienie! Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy świętują wypoczywają objadaja się... ;) pozdrawiam wiosennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsssss faktycznie cos mi sie pokielbasilo czyli za 11 dni dopiero ja bym nie mogla tak odliczac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 kwiatuszek
właściwie to nie jestem singlem ale tak się czuję żyję w związku od 10 lat mam 2 letnie dziecko, mój partner zdradzał mnie kilkakrotnie, tyle wiem, kiedy próbowałam odniego odejść zaszłam w ciążę, wiem że to głupie tak pisać jestem dorosła wiedziałam co robię, mam kochane dziecko to moja nagroda za wszystko co złe,kocham Je bardzo ale czasami zastanawiam się co ze mną??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem singielkiem i bardzo mi z tym dobrze. zero zobowiazan, bolu, roczarowan, pelnia wolnosci :) czego chciec wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam....:) dziś mam okropny humor wiec nie będę tu moze lepiej więcej zaglądać i psuć wam humorków znikam pa nowa ---> dzięki za mailika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej seti nic z tego mój były przypomniał mi dziś o sobie i niezbyt fajnie nam się gadało i skopał mój dobry nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heri , to po cholere sie odzywa:o czego on chce????? musze uciekac milego dnia:) 🖐️ do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no papa seti własnie nie wiem po co ah, nieważne a .... oglądałam wczoraj świetny film \"słodki listopad\", fajny, ale bardzo smutny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim! Widze, ze nastroje dopisują po świętach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej= dawno cię nie było już sie bałam ze cię ktoś usidlił.... a mi kolega taki jeden już troszke poprawił humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oj nie było mnie :) Kolega powiadasz? Hmmm... brzmi enigmatycznie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie byłes jak cię nie było? nie powiem kto tu brzmi enigmatycznie:P a kolega całkiem całkiem....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×