Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

= ----> :) Chyba tylko we dwójkę będziemy... a gdzie Heri, Setunia, Singielka i inni? Już nas nie lubią?;)... czy też w radosnych parach spędzaja czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tego to nie wiem, wiem jedynie ze Singielka strasznie zapracowana jest (pracoholik!). :) A ty jak spedzasz ostatni dzien w pracy? Hm? Plany na duuugi weekend juz w toku, wypad w górki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc single moje drogie kurde nowa i kto tu kogo nie czyta uwaznie!!?? ja dzis jestem na urlopie a tak wogóle to wraz z końcem miesiąca kończy mi sie umowa i mam waaaaaaaaakacje:) kurde uczyc sie musze zacząć bo w szkole do wakacji jeszcze dużoooo czsu mi zosatło ale dzis piekny zdień i rano miałąm humor troszke skopany ale jak wyszłam na to słoneczko to cudnie jest ide dale połązić po sklepach i musz edzis jakiś ciuszek nowy kupić a..byłam wczoraj u fryzjera i mam troszkę krótsze włoski ale vudnie jest:P a tak wogóle to co wy tak sami we dwójke sobie siedzicie??? gdzie np stic? jeszcze nie doszedł do siebie ?:P nowa ----> dzieki za maila z fascynującymi odkryciami naukowymi, hahahah:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heri:D = niestety nie jadę w góry, bo poważy remont się zaczął w domu i potrwa jeszcze ze dwa tygodnie:( masakra...a w pracy pracuję i czeka na wypłatę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nigdzie nie jadę na weekend, bo jutro pracuję :( ale za to dzisiaj (zaraz) jadę do Jeffsa na Pola Mokotowskie :) Pozdrowienia dla wszystkich singli :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu u was ruch:D srednia postow 4 na dzien:D ale macie racje liczy sie jakosc a nie ilosc jak w PRL-u:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jakość? Jescze troche a moje zaczną sie ogranicząc do \"czesc\" i \"papa\"! Dobrze ze jestes! :) Bo normalnie taka ludzka posucha, że nikogo nie uświadczysz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zajety to moze nie, ale coraz mniej nas... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko kochane single:) chcac niechcac musialam sie pojawic, zeby zdementowac pogloski o moim pracoholizmie;P faktycznie topic pustoszeje i sama nie wiem czy smucic sie czy cieszyc, moze niektorzy z nas juz nie sa singlami, hmm?? jak to jest??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singielka fajnie ze jestes:) mysle , ze dwie osoby juz na 100% nie sa singlami:) ale reszta to moglaby sie od czasu do czasu odezwac zostala nas tu garstka :o jesli ja juz nie bede singlem to obiecuje , ze przyjde sie tu pochwalic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd masz info o już nie-singlach? Z piewszej ręki? :D Nie zamilkłem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= yhy:D mam info z pierwszej reki;) a Ty tez wiesz o kogo chodzi:> kurcze siedze tu od 8mej glupia pogoda pije druga kawe ale mi beznadziejnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówąc to nie wiem! :) Ale jesli z pierwszej ręki to chyba prawdziwe! :) Umnie tez pada jeszcze! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=jak najprawdziwsze:) ale nie wiem czy mozna to ujawniac) wiec bede siedziala cicho:D u mnie caly czas trzeba jakies modly odprawic:o to moze przestanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ujawniaj! :) Nie pytam! Musisz zakląć słońce! U mnie przestało trochę! Idę se wymienić kierownicę w rowerku! Ha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= masz racje slonce:D albo jakies posilki trzeba wezwac tzn pare helikopterow samolotow zeby rozgonily te czarne chmurzyska:o to mowisz , ze zaraz wyruszasz w teren na rowerku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie ...za zimno na jazdy, przełożyłem sobie kierownicę bo miałem giętą, a teraz mam prostą, wygodniej się jeździ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=dopiero skonczyles zmieniac a ja tu siedze i czekam caly czas na Ciebie :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... :) skonczyłem juz daawno, dopiero siadłem do kompa :) Ktoś na mnie czeka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
= widzisz :D wiedzialam , ze sie tego nawet nie spodziewales;) a tak w ogole to jakie plany na majowke?????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no moze jutro cos wypali, ciekaw jestem, bo to zależy od pogody... ...moze jakiś spacer w Góry Stołowe wypali... fajnie by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=ale masz fajnie , ze masz blisko gory u mnie raczej zapowiadaja pogorszenie pogody:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak narazie to nie wiem jak będzie, moze byc lipa z pogodą :( ...prognoza to tylko prognoza a nie pewnik! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej jest planowac ja juz nie bede wiecej planowala bo nic nie wychodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×