Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

Gość tranzakcja
singielka nie martw sie nie zmiesciły by ci sie e do jamy ustnej .Chyba ,ze masz straszenie dużą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
=-- i dlatego u mnie na dwoch latach sie skonczylo:(a wierzysz w to ze mozesz znallzc kogos komu bedzie zalezalo dluzej?, bo ja coraz czesciej w to watpie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zacznijmy spotykać się w Biedronce na zakupach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę, znam takie przypadki, trzeba mieć trochę szczęścia ale jak mowisz, że potrafisz cieszyć się tymi drobnymi rzeczami to myślę, że wszystko przed Tobą i że jesteś na dobrej drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
odrazu mi lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drapanko po pleckach i masowanie stópek > hit tego wieczoru! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
=ciesz sie ze ma ci kto to zrobic:)bo wersja we wlasnym wykonaniu troche komiczna i mniej fajna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie ma :( w tym cały urok, że robi to bliska Ci osoba :) Nie mam az takich zdolnosci ekwilibrystycznych :) jak mówsz, byłoby to komiczne :) i to mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodobało mi się to sformułowanie, taka prosta rzecz... a znaczyć moze wiele :) dlatego jest to taki hit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmzzzzzzmmmmmmmzzzzzzmmm
a ja mam dwa zęby zaplombowane ostatnio więc wszystkie zdrowe. W jednym miałam straszną dziurę - aż mnie w oku bolało w czasie borowania , ale drugi już malutko. Teraz mnie znowu ten jeden ząb jakby pobolewa - nie był jeszcze zatruty. Boże jakie ja mam problemy...:( A tu jeszcze mam się błąkać aż se nogę połamię. Fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
hahaha,moze jednak sprobuje! bedzie wesoło przynajmniej w ten niedzielny wieczorek i poraz kolejny udwodnie,ze single tez maja fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee tam przesadzacie...tak źle to nie jest. Wejdzcie na jakiś czat albo cos w tym stylu - pogadajcie ze sobą przez gg a nie biadolicie że nie ma kto podrapać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmzzzzzzmmmmmmmzzzzzzmmm
ja lubię mieć fajnych przyjaciól. takich żeby w karty sobie zagrać albo w coś tam - może jakieś gołębie pohodować... ale czy to nie jest zbyt niebezpieczne zajęcie??? A od gówien gołębich wdychania jedne co tu mieszka dostał choroby płuc. Naprawdę. Nie warto się ruszać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merioza
Ale jak??!! Mama zagadac do kogos na gg? A skad bede wiedziala ze on jest singlem? I od czego zaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmzzzzzzmmmmmmmzzzzzzmmm
co warto robić??? dupczyć się???najprościej - czasem to biznes lepszy niż gołębie. no bo dupczenie się bez kasy chyba jest mniej przyjemne, no nie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O O zgrozo - nie wiem jak może np: na tym temacie :) albo nie wiem na temacie \"Czemu jestem samotna\". A w ogóle to wy samotni czy single bo jeśli prawdziwi single no to z wyboru ;)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wyboru naszych byłych...! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
a ja nie wierze ze moze byc ktos samotny z wyboru, a jesli tak jest to znaczy,ze cos jest nie tak...z calym szacunkiem dla sigli i samotnych "z wyboru'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
ok ja zmykam i zycze wszystkim samotnym z "koniecznosci";) zeby znalezli kogos do drapania po pleckach i masowania stopek dla obopolnej przyjemnosci,z milości...dobra nocka forumowicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze zmykasz :( Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
jescze jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z samego wychodzenia nic nie wynika jeszcze. Bo te fajne to sa już zajęte, a przecież nie bedę sie bił z facetem na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliknij \"=\" jak bedziesz kiedys miala ochote pogadac to tam mnie znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenne loty
Kurde, znow temat ktory mnie rusza...przez ta samotnosc staje sie zgorzkniala i zlosliwa :O Wychodzic do ludzi? A z kim? Mam chodzic sama po knajpach i dyskotekach, tudziez innych miejscach? Znajomi porozjezdzali sie...zostal internet pelen czatowych dewiantow 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to \"=\" .... tylko ona jeszcze nie zajarzyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
leonidas-nie zgadzam sie!!:) =--gdzie mam kliknać??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na czarny znak równości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×