Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

heheheheh:)))) Wlasnie tez tak pomyslalm, Szkoda -->stic, musielismy sie rozminac:)))Ale daje Ci druga szanse, bo musze jeszcze raz wyjsc. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie jest wazne, kto \" podejdzie\" pierwszy, bo nie o to chodzi!!! --> romeo, jak Twoje 4 litery???? Lepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merioza
No wlasnie...przyjdzie i przyjdzie...a co jesli nie przyjdzie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie szkoda Ci czasu??? Ktory juz teraz moglbys spedzac z KIms waznym??? albo Kims kto stanie sie waznym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ta wrozka?sama bym do niej poszla... ja ide niedlugo na spacer zpsem...spotkam kogos? czekma na ta chwilke dlugo...moze zbyt mocno tego chce...ehh ja mam 21 lat i nigdy tez nikoggo na stalle nie mialam...zawsze jakies przelotne znajomosci...bedzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladi bo na Warszawskim zdechło a na dodatek zgubiłem link - gdzie panno Landi zdjęcie hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chyba strasznie ufasz tej wrozce a jak ci powie rzuc ta dziewczyne bo cie zdradza to tez bys to zrobil????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co??????????Jak zdechło? co zdechło????? Jutro wszystko powiem ....NA NASZYM TOPICU :p obce baby podrywać????? Jutro przeslę ci zdjęcie.........a nawet kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevert
mam 22 lata i jestem debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Thousand And One Night ja tez 27 ale stycznia skonczylma 21 lat to znak dla nas:D i jestem studentka:> heh no nci ja tez poczekam..a jak z ta wrozka?powiesz gdzie i jak tez hcetie bym poszal pzodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
hehe dobre z tym czekaniem na dziewczyne:)a ja tez jestem singielka-prawie 25 letnia, czasem jest lepiej czasem gorzej,ale chyba czesciej gorzej;(zwlaszcza jesli ktos juz \"posmakowal\' fajnosci bycia z kims;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halllllllllllllllllllllllllllo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej zasmakować :) Chociaż z drugiej strony bycie samemu ma troche zalet. Kazdy stan ma swoje dobre i złe strony. Grunt to nie robić nic na siłę, będzie co ma być! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
halllllooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
=--- zgadzam sie z Toba ale czasem fajnie by bylo...zeby to co ma byc bylo dobre, milo zakakujace i najlepiej od zaraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o co chodzi! ;) Tez lubie niespodzianki, zwłaszcza te płci przeciwnej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×