Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

A ja uwazam, ze lepiej jest zasmakowac choc raz...wiesz wtedy za czym tesknisz, czego tak naprawde tesknisz... Osoby z zerowym doswiadczeniem nie wiedza czego szukaja...nie maja zadnych wspomnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsea
ale czego ci brakuje seksu? Spania z kimś w jego ramionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
zaraz pekne ze smiechu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
dla mnie w byciu sama brakuje naprawde wielu rzeczy takich bardzo blahych i troche mniej... brakuje seksu z kims kogo kochasz i kto kocha ciebie, barkuje budzenia sie przy kims i drapania po pleckach, zjedzonego razem obiadu, wyjscia do sklepu, z psem na spacer, kogos kto wezmie od ciebie ciezka torbe, kogs kto czeka na ciebie z obiadem,z kim mozesz pogadac co sie wydarzylo w ciagu dnia i o tym o czym marzysz,no i wogole jeszcze wiele wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe pękaj, bo nikt się na Ciebie nie doczeka! :) I będzie mu smuutno! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singielka----> pociesz się tym, że takich rzeczy/odczuić brakuje takze osobom, które są w związkach stałych, krótszych i dłuższych Stic-cholero gdzie jestes?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
jescze nie pęklam = takze spokojnie i radosnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w tych najprostszych rzeczach odnajdujemy najwięcej szczęścia (tzw. małe szczęścia), no jeśli ktoś oczekuje niewiadomo czego? To tylko mu współczuć. Seks jest jednym ze składników, jest ważny, ale nie jest celem samym w sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
no i to jest chyba najbarziej wkurzajace,ze mam wrazenie ze tak malo oczekuje i potrafie sie cieszyc z drobnych spraw,a nawet tego nie moge miec,bo cos mi ciagle staje na drodze:(no ale coz dobrze ze sa inne perdolki, ktore mnie ciesza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drapanie po pleckach fajne jest! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singielka----> zwykle ten ktoś przychodzi niepodziewanie...przypadkiem-wtedy gdy mamy rozmazną szminkę, gdzieś się spieszymy albo na nudnej imprezie, na którą wcale nie mamy ochoty iść.... a jak tak wyczekujemy to tylko z dnia na dzień mamy gorszy humor i odczuwamy pustę...mimo ładnej pogody, ciekawej książki, 5 z egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
hmm, drapanie po pleckach i masowanie stopek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
landrynka--tak ladnie to ujelas, ale to ze czegos wyczekujemy to nie jest swiadome i bardzo ciezko jest przestac szukac i czekac..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singielka---> ja wiem to doskonale i tak wyczekiwałam 2 lata prawie mysląc,ze ze \"dzis go spotkam\" juz prawie myslałam ze mam depresję -a pojawił się własnie na takiej nudnej imprezie....:) od ponad 4 lat jestemy nadal ...przez 2 lata było fajnie ale teraz niestety czuję się jak singielka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze nie zdarza się to częściej! :) Moze miałbym lepsze rozeznanie w temacie :) Ale cóż, nie ma gdzie się spieszyć... Moze faktycznie kiedyś trafię na miłą niespodziewajkę. Stópek powiadasz...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
no stopki-rozm.36-37, to chyba stopki??:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranzakcja
ja ci pomasuje stopy ,a ty mi jądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
landrynka-- cos dziwnego jest w tym ze po 2 latch zazwyczaj wszystko sie babra, tez bylam singielka bedac w zwiazku, dlatego "postaralam sie" zeby byc singielka z prawdziwego zdarzenia;)(czasem troche zaluje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tranzakcja---> jakbyś miał \"jądra\" choć wolę \"jaja\" to byś nie musiał prosić o ich masaż na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kwestionuję \"stópek\", ja sobie wyobrażam :) Landrynka007 nie możesz czegoś zmienić? A co będzie za kolejne dwa, cztery lata? Nie zastanawiałaś się nad tym, nie daj się zabić przez prozę życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
na ten masaz z tranzakcja to bym musiala chyba wziac lupe, bo bez tego bym nie znalazla obiektu masazu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmzzzzzzmmmmmmmzzzzzzmmm
a jak się przewrócę i nogę złamię na tych nieposypanych chodnikach??? będziesz bulić odszkodowanie za twoją głupią radę??? albo jak stanie się coś strasznego - napad na mnie, zawalenie dachu. kto zapłaci mojej rodzinie????? ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki topiku, widzisz, ludzie wyjdą do np. super-marketu, aby spotkać sie np. podczas zakupów z przyjaciół mi lub do jakiegoś innego miejsca i dach zawali się człowiekowi na głowę! Albo jakieś auto zmiecie cie z przystanku autobusowego, bo jakiś palant wpadnie w poslizg i nie dostosuje predkiości do wymaganej. ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
ale mnie stopy bolą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladni------>Jestem cukiereczku :P bo mi się zdjęcia modemem ciungnęły :D Co tutaj poczyniasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babra = mija zakochanie, widać ze nie pasujemy do siebie! Skoro tak jest to po co się męczyć. Trzeba szukać kogoś takiego, komu będzie zależało zawsze... a nie przez rok czy dwa lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranzakcja
singielka nie martw sie nie zmiesciły by cie do jamy ustnej .Chyba ,ze masz straszeni dużą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka
cos potwornego, robic sobie jaja z takiej tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×