Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość destination

APEL DO SINGLI - zacznijcie wychodzic z domow!!!

Polecane posty

hannneczka heheeh moge sie podpisać pod tym co napisałaś , nawet imie sie zgadza:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie przesadzam taka jest prawda fajni faceci sa zajeci a ci wolni to....nie przecze ze sa jeszcze gdzies fajni wolni ale gdzie oni sa fajni faceci :) z mila checia bym poznala faceta ktory normalnie patrzy na ten nasz swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
stic - ale jakby co to nie moja wina jak komus nie wyjdzie z kims kogo pozna :p hahahhaa ja tylko tak propozycje dalam i rade!;) tez mi sie czasem z domu wychodzic nie chce ,ale jak za dlugo sie siedzi to ...hmmm...zgnusniejemy w koncu i pozostanie nam kota lub psa sobie sprawic hihihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przyszlam z \" wychodzenia\", i co??? ;/ Spotkalam 2 podpitych kolesi w sklepie, 1 brudasa w komunikacji miejskiej. Nic tylko siasc i plakac. Juz wole swoje 4 sciany:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety patrzę nienormalnie na ten świat dlatego przesyłam Wszystkim singielkom ten wiersz :) Anakreon - Do młodej dziewczyny Ejże, tracka ty źrebico! Cóż poglądasz tak z ukosa, Boczysz się, uciekasz? Myślą, Że-ć rozumu jeszcze brak... Wierz mi, pięknie bym wędzidło W lot założyć ci potrafił, Mocno wodze dzierżąc w dłoni, W szranki twój skierował bieg. Jeszcze się na łąkach pasiesz, W lekkich skokach igrasz wolna... Ejże, w konnej biegły sztuce Mądry być się jeździec zdał! Pozdawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna77 szkoda plakac .....mi sie juz nawet plakac nie chce....a mroz u mnie straszny i jak tu wyjsc gdzies :) moze poczekam na wiosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeo
a wyszedlem i poślizgnąłem i sie zbiłem sobie pupe! do chrzanu z waszymi radami... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pokierdało gościa!!! W chałupie ciepło i cicho.. A ten po mrozie każe biegać, żeby jakiego nieszczęścia szukać... Aaa puknij ty się.. Taż po tygodniu dziobem zacznie kłapać i cisze i spokój diabli wezmą.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeo
uważać,uważąć...człowiek się rozgląda,rozgląda i tu bach! i dupa zbita...a wokokło nadal pusto....oj,oj ojooj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
romeo - no przykro mi :( ale mowie:zeby teraz nie do mnie jakies skargi,ze ja kazalam z domow wylazic ;) joanna - noo fajny przekroj spoleczenstwa mialas hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
ps. a jak ktos juz kogos pozna na tym 'wychodzeniu' to zaraz mi tu zglaszac prosze :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeo
przykro..a i owszem ale kto mi teraz rozmasuje moje pupsko? nikt nie uprzedzał o działaniach niepo ządanych wychodzenia z domu...Np takie środki na hemmoroidy..."przed użyciem skosultuj się z lekarzemlub farmaceutą" A co do wyjścia z domu nie było napisane"zapyaj bardziej doświadczonej koleżanki...' To mi pachnie jakimś okrutnym sabotażem...i spiskiem producentów Altacetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
joanna -to trzymam kciuki... :) romeo - biedactwo Ty moje ;) hihihi prawdziwy facet - jak zdrowko szfankuje to... gehenna ;) a thousand and one night - ja tam wierze ze WSZEDZIE mozna spotkac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie uwazacie ze kompromitacja jezeli to kobieta podrywa faceta? i jezeli ona o niego zabiega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->A Thousand And One Night , a gdzie???? Moze, masz pare pomyslow? Ale od razu zastrzegam- nie moga byc popaprani, bo takich mam juz powyzej dziurek w nosie.Przez takiego, o malo co, bym sie nie \" przekrecila\";/ -->destination- nie umiem sie \" wybrac\" ale juz za chwilke:P My sobie tu tak zartujemy, a moze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
destination -ja tez sadze ze mozna wszedzie poznac:) romeo -widzisz jak milo jest miec poloweczke ..pomasowala by cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłem przed chwilą w sklepie. Spotkałem jedną menelkę z mężem chyba była, później przyszły dwie prostytutki i Pani z chmarą psów określana mianem \"psiary\" :( No i gdzie te kobiety Joanno77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcrftwrer
mam 22 lata i nigdy nie miałem dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destination
Joanna - stic wylecial za Toba a Ciebie juz nie bylo hihihi :D trzeba bylo dluzejw tym sklepie zabawic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nasze spoleczenstwo patrzy dziwnie na taka dziewczyne co podrywa facetaa juzn ie wspomne ze facet czuje sie chyba jak ksiaze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chetnie poderwe
tego z góry , który ma 22 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×