Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suspender

GINEKOLOG KATOWICE

Polecane posty

mirhan- jak tak czytałam to co napisałaś ...to od razu nasunęlo mi się to co ja kiedyś przszałm u ginów!!! (ze 3 takich było) totalne olanie tematu... zdawkowe odp. (miałam wrazenie że ich zamęczam pytaniami)... nie wspomnę ze starciłam prawie rok na diagnoze (która..jak czytam na forach...narzucała się od razu...ale wkońcu ja lekarzem nie jestem) wniosek ..w necie znalazłam więcej informacji niż od lekarzy... fajnie ze jest taki topik...z tym ze ja jestem z bielska...mozę ktoś zna jakiegoś FACHOWEGO gina...godnego polecenia...Katowce w sumie nie są aż tak daleko ale jednak..... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusiaaaaaaaaaa
witam;) znacie moze numer telefonu albo adres do takiej przychodni w Katowicach na os. Paderewskiego tam za Belgiem? Był tam ktoś juz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUŚ
CZY KTOŚ ZNA DR NOWAKA Z UL. LEGNICKIEJ, A MOŻE INNEGO DOBREGO W KATOWICACH. PROSZĘ O POMOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc mile widziana*
znacie moze dr Soczynskiego z Gliwickiej?bardzo prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastina
w katowicach na ul. przemyslowej ( tuż za dawnym belgiem ) przyjmuje dr Rafał Stojko. Super lekarz . Wizyta z usg, cytologia koszuje 80 zeta ale naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUŚ
JASTINA MAM PROŚBĘ NAPISZ W JAKIM WIEKU JEST TEN POLECANY PRZEZ CIEBIE LEKARZ, JAK DŁUGO DO NIEGO CHODZISZ I CZY MOŻNA Z NIM NORMALNIE POROZMAWIAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastina
Witam Lekarz na moje oko jest zaraz po czterdziestce lub tuż przed ale raczej to pierwsze :) Chodzę do niego już prawie 2 lata a poleciła mi go moja siostra która jest jego stałą pacjentką od ponad 4 lat. Badanie odbywa się bezstresowo - z Panem dr można zarówno pogadać na luzie jak i na poważnie. Dokładnie odpowie Ci na wszystkie nurtujące Cię pytania i odpowiednio Ci doradzi. Szczerze polecam. Był to mój pierwszy ginekolog i póki co nie zawiodłam się na nim więc nie zamierzam go zmieniać. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to chętnie udzielę na nie odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Ewa Borkowska, bardzo miła, z doswiadczeniem, nowoczesna osoba, przepisze tabletki osobie nieletniej, doradzi w kazdej kwestii, przyjmuje w Katowicach na Kosciuszki ale nie pamietam nr bo chodze \\\"na pamieć\\\" :D Nr tel do tego gabinetu: 032 2513139; na zapisy, wizyta ok. 50zł; przyjmuje w kazda srode, a zapisy są codziennie 16.00-18.00, mozna telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGAUŚ
Witam Jastina dziękuję Ci bardzo zawyczerpującą wypowiedź , mam jeszcze jedno pytanie w jaki sposób sie trzeba zarejestrować jeśli masz nr telefonu to prosze napisz. Dzieki z góry POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastina
To jest numer do rejestracji 322565533 - musisz powiedzieć że chcesz się zapisać do dr Stojko bo z tego co wiem w tej samej przychodni jest także dentysta. Niestety często zdarza się że na wizytę trzeba czekać nawet miesiąc ale jeżeli to coś pilnego pan dr zawsze stara się gdzieś "wcisnąć" pacjentkę. Wymaga to telefonu na jego prywatna komórkę. Jeżeli Twój termin będzie bardzo odległy a zależy Ci na czasie, daj znać to dam Ci bezpośredni numer do pana dr. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarowna76
Odradzam p.Wieczorka z Łubinowej. sztywniak , który w ogóle nie nadaje sie na położnika...brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anta
Może coś więcej na temat Dr. Wieczorka, dlaczego się nie nadaje na położnika???? czytałam tez o nim gdzieś na jakiś forum dobre rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkfcelclkfjklejlkfe
Byla moze ktoras z Was u dr. Slłonicza?? ide jutro do niego ale do przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vmpoejfpa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatad
Polecam dr Krzysztof Wilk Katowicetu tel 601 171 337, kompetenty i ciepły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor
a nie janusz wilk? na ligocie ma prywatny gabinet,pracuje tez w klinice polecil mi go ktos ze szpitala a potem usłyszałam jeszcze o nim same dobre rzeczy od innych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka111
Witam wszystkich:) Mam pytanie odnośnie poradni ginekologicznej w przychodni na PCK w katowicach? Czy ktoras z was zna moze lekarzy tam pracujacych i ogolnie jaka tam jest atmosfera...Umowilam się na wizyte telefonicznie i teraz się zastanawiam czy taki wybór "na chybił trafił" nie skończy się totalną porażką:):):):) Pozdrawiam cieplutko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka111
Ech.....Sama sobie już mogę odpowiedziec:) Pani ginekolog ktora tam pracuje jest okropna. Potraktowala mnie jak worek z ziemniakami:( Nie polecam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alessandra**
no tak bo pewnie chodzi o pania jadige kopyte???napewno!okrutna,a przy okazji nie polecam tez dr kosmali z mickiewicza-nieprzyjemne babsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka111
No tak, wlaśnie chodzie o tą panią Kopytę, okrutna:( W dodatku chyba minęła się z zawodem, bo o ginekologii ma jakieś średniowieczne pojęcie. Przy badaniu skaleczyła mnie i wymyśliła sobie że mam nadżerkę, co potem 2 innych lekarzy nie potwierdziło, ale nie omieszkała mnie postraszyć że pewnie z tego będzie rak szyjki macicy:):) Dziwna kobieta. Zdecydowanie odradzam:) Za to polecam dr Slęczkę z łubinowej 3 :):) Miły, fachowy, tylko wizyta droga:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii77
jako dobrego fachowca polecam dr Stojko Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakii25
Do patusiaaaaaaaaaa przychodnia nazywa się 4 DENT ginekolog który tam przyjmuje to dr.Rafał Stojko , przyjmuje w pon i pt od 15 do 20. Wizyta jest prywatna podaje nr do rejestracji (032 )256-55-33 Jeśli masz pytania pisz gg 9368987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii77
pan dr Stojko przyjmuje również w środy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
dr.Janusza Pozowskiego specjaliste chorob kobiecych i połoznictwa z Katowic ale przyjmuje w Bytomiu ul.Jainty 24 (rynek) jest zastępcą ordynatora w Tychach.Wspaniały lekarz i bardzo miły naprawdę polecam ....dzięki niemu mam 2 dzieci,chociaż ciąże były wysokiego ryzyka!!!! naprawdę polecam przyjmuje w poniedziałki,srody ,piątki po południu jego telefon kom. 0 602 298 985 i do gabinetu czynny wtedy gdy przyjmuje 032 281 13 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebla
Jestem we wczesnej ciąży. Moim lekarzem (byłam 3 razy) jest dr Wójcik z Feminy na Różanej w Katowicach. Co możecie o tej pani powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piłek
Paniom w ciąży nie polecam pani dr Sirko z Tychów, ma poważne problemy w ultrasonograficznym rozpoznawaniu wad genetycznych płodu. Ogólnie gdyby nie fakt że przeoczyła mały szczegół u naszego dziecka - zespół Downa - było by oki. Pozdrawiam Piłek - Tychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuziolek
Witam:) chciałam zapytać o ginekologów z ulic Sokolskiej i Francuskiej. Niestety nie wiem jak się nazywają...Byłabym wdzięczna za wszelkie opinie:) podobnie jak za informacje na temat darmowych wizyt gdzieś w okolicach tych ulic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiul
Jakie sa te panie z Feminy? sa dwie. Moze wiecie czy sa sympatyczne, zarejestrowalam sie do dr. Wójcik i nie wiem czy dobrze zrobilam;d;d. Poratujcie mnieeee ...;d;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzela123
prosze o kontakt do dobrego ginekologa,ktory skutecznie wyleczy mi grzybice,lecze sie juz prawie pol roku i ciagle wraca,jestem zalamana-moze to byc lekarz prywatny byle pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeee
czy ktos tu zaglada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×