Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suspender

GINEKOLOG KATOWICE

Polecane posty

Gość gość
Ja na swoja pierwszą wizytę do ginekologa wybralam się do prywatnego lekarza bo koleżanki polecały. i trafiłam do http://www.medis.pl/ i to już mój stały lekarz :) Nie wiem ile kosztuje wizyta bo mam wykupiony pakiet enelmedu pod moją mamę ale myslę, że warto zamiast stać w publicznej przychodni w kolejkach i czekać miesiąc na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
a ja nie polecam ,lekarza Adam Nowara z Katowic ,powtórzę nie polecam , zmusza wrećz do wizyt co 2.,3 tyg w ciąży jak się nic nie dzieje , ma stare usg , w niejednej przychodni na nfz są lepsze , i od kilku miesięcy na wizycie tłumaczy ze zepsuł mu się ciśnieniomierz dlatego ma taki stary.....serio...przez parę miesięcy , poza tym opowiada bajki na temat porodu że co to on nie zrobi ,a jak się okazuje on w ogóle nie jest przy porodach SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia000x
Ja ostatnio byłam na swojej pierwszej wizycie u ginekologa. Nie powiem trochę się stresowałam. Wszystkie koleżanki radziły mi iść do kobiety. Trafiłam na http://www.medis.pl/ginekologia-i-poloznictwo.html i Lek. med. Ewa Święszek. Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Po wejściu do gabinetu i chwili rozmowy przestałam się bać :) polecam wszystkim dziewczynom z podobnym problemem strachu przed pierwszą wuzytą u ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata gwiazda
Ja byłam w przychodni u ginekologa na ul. Raciborskiej na NFZ dr Orwat bardzo rzeczowa może nie zbyt wylewna ale zna się na swojej pracy czyli lek.z doświadczeniem i wiedzą. Konkretnie i na temat przeprowadzona wizyta a właśnie o to mi chodziło bez tzw. słodko pierdzących ozdobników, bez owijania w bawełnę. Polecam jeśli szukacie lekarza przez duże L a nie koleżanki czy znajomej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Katowicach tylko dr Cygal, ma coraz więcej pacjentek więc warto się zapisać. przyjmuję w Invimedzie. jest najlepsza od niepłodności, ogromna ilość dziewczyn zachodzi u niej w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Cygal jest świetna ;) Nam też się u niej udało! 2 lata walki! :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawrola
Kobiety, szukam dobrego lekarza w Katowicach, a dokładnie chodzi mi o to, żeby zrobił badania zanim przepisze tabletki antykoncepcyjne. Poprzednia ginekolog od ręki przepisała tabletki po których czułam się fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę chodzic do kobiet więc ostatnio byłam u Pani Agaty Mandes z http://veritamed.com i bardzo mi pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poleciął tez dr Cygal, ale ona Ci nie przepiszę raczej tabletek bo zajmuję się sprawami niepłodnościowymi typowo :) Ja do niej chodziłam i byłam zadowolona. Przyjmuję w Invimedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela09
Jeżeli chodzi o usg lub ogólnie badania prenatalne to ja polecam panią doktor Warcholińską. To chyba najbardziej doświadczona w Polsce specjalista od tego typu badań. Poza tym jest też bardzo rzeczową lekarką, której nie trzeba ciągnąć za język, która też pomoże w nagłych przypadkach. U mnie było tak, że w poczekalni zaczęłam mieć nagle problemy z widzeniem. Weszłam do niej do gabinetu i powiedziałam o tym. Szybko skierowała mnie do okulistki. Czułam się naprawdę zaopiekowana. A byłam u niej 3 razy na usg genetycznym i raz na usg na samym początku po potwierdzeniu ciąży. Tu jest chyba jej stronka http://www.usg-3d.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym Centrum medycznym, w którym specjalizują się w ginekologii oraz diagnostyce prenatalnej jest www.sodowski.pl Chodzę tam od dawna. Chodziłam tam również gdy byłam w ciąży. Jest to profesjonalna placówka, która zatrudnia świetnych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu trafiłam do przychodni www.vitalonga-nzoz.pl. Znalazłam tam dobrego ginekologa, który pomógł mi wyleczyć cystę na jajniku. Fachowo podejście do pacjenta , a oprócz tego pełne empatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×