Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suspender

GINEKOLOG KATOWICE

Polecane posty

Tak ja znam! - super babka z dr Ewy Puchała - przyjmuje na Warszawskiej w Falcku. Jest niesamowita! Delikatna, a jednocześnie konkretna. Tłumaczy po kolei wszystko co się dzieje, po co to robi i jakie będą tego efekty. Gabinet nowoczesny, widać, że wszystko na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm połączony z bogatym doświadczeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghrf
a ja polecam dr Wieslawa Przybylowskiego z Sosnowca. Jest doslownie genialny! na necie sa komenatrze ale mam nadzieje, ze to nie o nim, bo ook jest nawizko drugiego lekarza z olkusza, i chyba pisze to ta sama osoba :O lekarz niestety juz na wwawelu nie przjymuje a nie ma informacji gdzie, choc czesto go widze na miescie. jest b. mily i dosc dokladnie tlumaczy jak dzialaja hormony, umie objasniac i ma wyczucie. raz jeszcze polecam. na stronie jest kontakt. 793983276

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość os77
Czy ktoś wie gdzie przyjmuje dr Damian Ziętek w ramach NFZ ? Niestety na kotlarza skończył im się kontrakt, podobno przyjmuje w jakiejś innej przychodni. Ewentualnie gdzie ma prywatny gabinet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najcudowniejszy ginekolog na świecie! Dr Michał Graniczka, przyjmuje w 4DENT w Katowicach, pracuje w szpitalu na Bogucicach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof wilk
Prosba do portalu cały czas pojawia się dyskusja Pan na temat ginekologów która miała miejscie 6 lat temu.. Ludzie cały świat sie zmienił , niektórych ludzi już nie ma a wy dalej to samo. Zróbcie coś z tym proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzai
Stanowcze NIE dla Ewy Puchały!! Byłam na trzech wizytach, oczywiście płatnych i ani razu nie zrobiła mi cytologii o którą się za każdym razem dopominałam. Ona doczepiła się że mam nadżerkę którą musi najpierw wyleczyć. Leczyłam się 3 miesiące antybiotykami i globulkami (zero seksu ;/ w tym czasie) i leczenie nie przyniosło efektu a dodam że do tanich nie należało. W ostateczności (cięgle bez cytologii) Pani dr zdecydowała że mi zrobi wypalankę! (zabieg w tych czasach nie polecany, zwłaszcza kobietą które nie rodziły ;/). Także stanowczo odradzam. Acha, zapomniałam dodać że podczas badania, tak mi włożyła przyrząd do badania , że myślałam że umrę z bólu a później przez kilka godzin krwawiłam. Koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam do odsprzedania wizyte do ginekologa w centrum medycznym Sokrates w Katowicach na 17 kwietnia 2013 godz. 9:00. jakby ktos bym zainteresowany piszcie pozdrawiam (aniagredka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjjja
Witam ! Jestem studentką, obecnie mieszkam w Katowicach. Poszukuję dobrej Pani ginekolog (oczywiście na NFZ). Muszę dokupić tabletki antykoncepcyjne na kolejne 3 miesiące. Kogo polecicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania. S
Witam , czy ktos mi poleci jakiegos dobrego ginekologa w okolicy brynowa i ligoty w Katowicach? czy ma Usg i jakie ceny wizyty? pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niikka90
Ktos pytał wcześniej o dr Ewę Puchałę... Byłam na 2 wizytach u Pani doktor i za każdym razem czułam się nieswojo. Pani doktor potraktowała mnie bardzo oschle, wręcz "z góry". Nie zrobiła na mnie miłego wrażenia, wręcz przeciwnie. Miałam wrażenie że wytyka mi brak wiedzy, patrzy z politowaniem, nic nie mówi, o nic nie pyta trzeba samemu się "zwierzyć" a ona tylko zakłada ręce i kręci głową. Być może jest dobrym fachowcem ale podejścia to nie ma do swoich pacjentek. Poprzedni lekarz podejrzewał u mnie niepłodność więc chciałam zaczerpnąć opinii innego, co chyba nie jest czymś dziwnym. Zależało mi na samej świadomości, mimo że obecnie nie planuje jeszcze ciąży. Pani doktor trudno to było zrozumieć. Stwierdziła zebym sie tym nie przejmowała i przyszła jak będę chciała zajść. Teraz to nie powinno mieć dla mnie znaczenia. No cóż.. jednak ma. Myślę że podobnie jak u setek innych kobiet. Ja osobiście nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duś
Hej ;) możecie doradzić mi jakiegoś dobrego ginekologa (wolałabym mężczyznę chyba;P) z Katowic. Chcę pójść na wizytę kontrolną i żeby dobrać antykoncepcję. Koniecznie NFZ. Najlepiej okolice Ligota - Panewniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor KULEJEWSKA jest okropna, być może zna się na rzeczy ale wizyta u niej była totalną masakra. Przyszłam , zważyła mnie przy innych ludziach i na głos wyśmiała moją wagę,że jak mogę tyle ważyć. Tłumaczyłam jej że mam osiadłą pracę i podejrzenie guza nadnercza to zapytała skąd wiem... to mówię że lekarz mi powiedział , badanie było bolesne , zachowała się niesamowicie wrednie. Po wizycie czułam się jak kupa g***a. także nie polecam jej kompletnie.... a chora jestem nadal ponieważ nie poszłam na kolejną wizytę i szukam innego lekarza. Jeżeli chcesz poczuć się jak śmieć to polecam ! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge z całego serca polecic dr A. Bednarska Czerwińska z Gyncentrum. Długo szukałam takiej ginekolog-endokrynolog. Rzeczowa, kompetentna, wyjasnia zawsze wszystko i dba o dobra atmosfere podczas badania co jak dla mnie jest bardzo istotne. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do dr Czerwinskiej z Gyncentrum, ale mialam tez powazne problemy endokrynologiczne. jako giinekologa moge ja bardzo polecic. Rzeczowa, konkretna, mowi co i jak. Ja jestem z niej bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzannaewa
Ja chodzę do dr. Jelenia do Katowic pracuje w DUO MEDICA. Bardzo delikatny, poświęca dużo czasu. Będe rodziła w szpitalu w Rudzie Śl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka30
Ja polecam http://tommed.pl/ginekolog-katowice/ - chodzę tam i jestem bardzo zadowolona. Zawsze czuję się w tym miejscu dobrze i nie mam największego problemu. Wcześniej nie chciałam chodzić bo czułam się źle w innej placówce, ale zmieniłam ją i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cff
Ja do ginekologa chodz ę do dr Tylnickiego do gabinetu http://duomedica . Poleciła mi go koleżanka i cieszę się, że wybrałam właśnie ten gabinet. Wykonują tam m.in. rewitalizację pochwy a także laserowo leczą nietrzymanie moczu (jeśli masz taki problem). Personel bardzo przyjaźnie nastawiony do każdego pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę w Katowicach do http://inter-med.pl/poradnie/ginekolog/ jest naprawdę bardzo fajna opieka medyczna. Co do mojego ginekologa to ma bardzo dużą wiedzę i do tego normalnie podchodzi do pacjentów. Podoba mi się takie właśnie traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Snaczke? ktoś zna? Polecacie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huciap
Dr snaczke nie polecam. Niekompetentna osoba. Polecam dr jacka mniszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecicie gin ze śląska który zna sie na leczeniu infekcji bakteyjnych? Bardzo proszę o ratunek Dziękuję! Ja mogę odradzić dr Tarkowską,przyjmuje w częstochowie i Blachowni. Nadaje sie tylko do wypisywania recept na tabletki antykoncepcyjne i tez,nie wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam to pan dr Wojciech Gwara - ma gabinet w Tychach http://www.ginekolog-usg.tychy.pl/ Spokojny, miły, ma cierpliwość do pacjentek, szczegółowo odpowiada na pytania no i to dobry lekarz, aktualnie prowadzę u niego ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz trzeci
Witam. Niedawno dowiedziałam się że jestem w ciąży. W sumie w trzeciej (pierwsze zakończyło się cc, drugi ciąża niestety obumarła w 10 tygodniu). I tu pojawia się problem.. Boje się bardzo o ta ciążę i boję się powtórki.. Mam pytanie czy są tutaj mamy (obecne i przyszle) z okolic Katowic Sosnowca Będzina Jaworzna Dąbrowy Górniczej ? Potrzebuje namiar na bardzo dobrego ginekologa; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Katowicach najlepszy gabinet w jakim byłam i do jakiego od kilku lat chodzę to http://sodowski.pl/ginekologia/ Na różnych lekarzy tu trafiałam dopóki nie wybrałam sobie stałego i wszyscy byli w porządku, bardzo fajny, nowoczesny gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeprowadziłam się w tym miesiącu do Katowic i szukam aktualnie nowego ginekologa, który byłby w stanie przyjąć mnie na kilka wizyt i w przyszłości poprowadzić moją ciążę. Przeszukałam sieć w poszukiwaniu tych najlepszych klinik i póki co najlepiej z nich wypada http://polisclinic.pl/ginekolog/ to prywatna klinika, ale ceny są przystępne. Także zgłoszę się tam i dam znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Serafin Clinic i jestem bardzo zadowolona z mojego lekarza :) Klinika mieści sie w Gliwicach, wiec autem szybko zajedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka76
Ja polecam dr Panasiuk z Invimedu, my staraliśmy się o dzidziusia prawie 3 lata, i tam się udało. Dr bardzo miła, konkretna, zawsze miała dla nas tyle czasu ile akurat oczekiwaliśmy, nie zbywała nas. Miałam z nią cały czas kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMichasiaa
Swoją ciąże prowadzę w Gliwicach w Serafin Clinic, bardzo miły personel, znają sie na swoim fachu i wesprą ciepłym słowem, jak potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina lolo brigida
KATOWICE- PROF. DR HAB. JERZY SIKORA, przyjmuje prywatnie w Katowicach na Lisieckiego za niewspółmierną cenę za wizytę 300 zł. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM tego lekarza!! Poszłam do niego, bo chciałam mieć dziecko w dość późnym wieku, miałam krótkie cykle. Okazało się, że mam dużą torbiel na jajniku. Zakwalifikował mnie do laparoskopii, która się mu nie powiodła i w końcu skończyła się laparotomią. Okroił mi oba jajniki, bo na drugim też ponoć znalazł malutką cystę. Po operacji kazał dopiero zrobić badania hormonalne. Okazało się, że mam za mało progesteronu. Reszta była w normie. Leczył mnie tylko lekiem Primolut N, kazał go brać od stałego 16-go d.c. do 25-go d.c., nie powiedział, że te cykle są praktycznie stracone, (dowiedziałam się to dużo za późno i nie od niego). Na moje uwagi, że chcę mieć dziecko, powiedział tylko, że zależy jak się ten lek bierze, nie wyjaśnił jak on działa w różnych fazach. Prawdopodobnie zablokował mi nim całkowicie owulację lub uniemożliwił zagnieżdżenie zarodka! Pamiętam sytuacje, mogące o tym świadczyć, np. krwawienie parę dni po stosunku i owulacji, gdy przyjęłam ten lek. Jak zadzwoniłam do niego wtedy, to usłyszałam: „niech Pani weźmie tego jeszcze więcej!!!”. Ufałam mu, w końcu poszłam do profesora...a wyszło na to, że poszłam do Ś W I N I!!! Nie wiedziałam, że trzeba to monitorować i uważać z tym lekiem. Dowiedziałam się to dopiero dużo później z Internetu. Nie chcę nawet myśleć, czy testował ten lek na mnie... Próby dyskusji z nim (aby rozwiać swoje wątpliwości) traktował jako obrazę swojego Majestatu. Badanie może się stać bardzo bolesne, gdy uważa, że pacjentka jest do niego niegrzeczna!!! Pierwszy raz w życiu czułam jak impuls bólu leci do mózgu!!! Po pół roku torbiele pojawiły się znowu oraz płyn w zatoce Douglasa. Poszłam do niego. Zaproponował kolejną operację, sugerował, że umrę jeśli jej nie dam sobie zrobić! Nie zgodziłam się na nią, jedynie na punkcję. I tak czterokrotnie w ciągu 3 lat musiałam kłaść się do szpitala na punktowanie płynu lub torbieli. Dopiero na ostatniej wizycie powiedział mi, że musiało być jakieś zanieczyszczenie!!! NO K U R * A!!! Później od innych lekarzy dowiedziałam się, że prawdopodobnie nie potrzebne były tak drastyczne interwencje. Powiedziano mi, że torbiele i płyn wchłoną się po jakimś czasie same lub po użyciu leku. Tymi zabiegami osłabił mi tylko jajniki, z których już nic nie będzie, bo jak wyraził się inny lekarz „mam zmasakrowane”. Można sobie wybierać pacjentów, którym się chce pomóc? Ano widać można..., a ja nie chciałam zostać „królikiem doświadczalnym”, więc mi nie pomógł, a wręcz zaszkodził z psychopatycznym uśmiechem! Z uwagi na wiek miałam niewiele czasu, bezpowrotnie straciłam szansę na własne dziecko. Zadowolony... bo ma własne. Przysięga Hipokratesa dla niektórych nic nie znaczy, można pomagać komu się chce (czytaj: dobrym znajomym, znanym i bogatym lub coś znaczącym) a innym nie i nawet zaszkodzić też. Jak można się tak bawić czyimś życiem! Widać, że z racji wykonywanego zawodu i pełnionych funkcji Pan Profesor potrzebuje silniejszych wrażeń i poszukuje „królików doświadczalnych”!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×