Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suspender

GINEKOLOG KATOWICE

Polecane posty

Gość Tośka1990
Hej dziewczyny! Potrzebuję ginekologa który będzie w stanie wyleczyć, a nie zaleczyć grzybice. Najlepiej Katowice Ligota, albo centrum. Bardzo proszę o kontakt do lekarzy, obojętnie kobieta mężczyzna, i inf czy prywatnie czy nfz. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froksi
Polecam doktora Janusza Pozowskiego przyjmuje w Bytomiu tel. 602 298 985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka1990
A czy wizyty są na NFZ czy prywatne, jeśli prywatne to ile sobie życzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Basia992.
Basiu " Basia992." Dr Skolik ul. Zjednoczenia w Chorzowie. mi tez przepisal jak mialam 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie miiiii
slyszal ktos cos na temat dr. Janusza Cieślawskiego ? przyjmuje w Katowicach na giszowcu . Z NFZ_tu podobno dobry lekarz ale chciala bym wiedziec czy ktos cos o nim wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana22.08.2010
Ja słyszałam, że bardzo dobry ginekolog to prof. Jerzy Sikora. Szukalam tu dziewczyn, które się tam leczyły ale nikt się nie odezwał. Moja znajoma sie tam leczyła pomógł jej zajśc w ciążę i donosić. Z tego co wiem to za wizytę bierze 300zł przyjmuje prywatnie ale nie wiem na jakiej ulicy bo nie jestem z Katowic tylko z okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harpagan
studiuję medycynę na Ligocie, córka prof. Sikory studiuje ze mną w grupie, gdyby ktoś potrzebował namiarów chętnie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana22.08.2010
Harpagan, ja potrzebuję informacji profesorze. Jakie masz zdanie na jego temat jako specjalisty i jakieś namiary. Błagam , pomóż mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harpagan
osobiście jeszcze nie miałam okazji go poznać, bo gineksy są dopiero na V roku, ale ogólnie profesorzy na naszym uniwersytecie to moim zdaniem dobrzy lekarze. Możę mówię tak, bo tu studiuję, ale to moje zdanie. Namiary postaram się załatwić najpóźniej na początku przyszłego tygodnia, kiedy zobaczę się z moją koleżanką z grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalena2
Witam po prawie rocznej przerwie. Od tego czasu nadal chodzę do dr Wilka, wizyta u niego to 60zł, usg 50 a cytologia 20. Borykam się ze wciąż nawracającą grzybicą, dlatego często odwiedzam tego lekarza. Mam jednak pytanie: może ktoś zna jakiegoś dobrego ginekologa, który przyjmuje na NFZ? Przepraszam wszystkich którym nie odpisałam wcześniej na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super że taki topic odżył:) Witam:) pytanko mam czy któraś z Was może polecić mi lekarza w okolicy Gliwic,który jest dobry i może minitorować owulacje? Może któraś z Was korzystała z takiej pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j99
ja także polecam doktora Pozowskiego z Bytomia tel. 602 298 985. Znalazłam go przez to forum i mimo iż dojeżdzam 50 km nie żałuje. TO lekarz cierpliwy, delikatny, wyrozumiały. Po moich wczesniejszych przejsciach z ginekolog. to anioł. a przy tym cenny przystepne wizyta 80zł cytologia 20. Polecam szczególnie młodym dziewczynom- jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragne_umrzec_
Poszukuje prywatnego ginekologa, jak najszybciej, sytuacja podbramkowa. pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugagaga
dr łukasz szwaczka-katowice dr piotr bodzek -bytom serdecznie polecm namiary mozna znależć w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, a znacie jakiegos lekarza który przyjmuje w soboty w Katowicach lub Jaworznie? i zeby koszt wizyty pokrywal NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adde
Witam, chciałam ustrzec kobiety przed " lekarzem" małgorzatą rudniewską szuber. stwierdziła ze cytologię nie robi się u kobiet w wieku 24lat czesto czyli co 1,5 roku, tylko jezeli jest nadzerka. aco jesli jest rak? wszedzie dookoła trąbią o profilaktyce o co rocznym badaniu kobiet które współżyja a pani stwierdziła ze nie robi sie. Tabletki antykoncepcyjne nie wiedziała jakie przepisac i kazała mi samej sobie wybrać, jak wspomniałam ze cos mnie boli to wogole nie podjeła tematu. na koniec zle wypisała recepte. Najgorszy ginekolog u jakiego bylam. To pani przed nią (kopyta) było 100% lepsza przynajmniej zalecała badania i interesowała sie pacjentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??
Czy Krzysztof Wilk z Ligoty dobry by byl dla nastolatki? Ile bierze za wizyte? Slyszalam raczej o nim pozytywne opinie.. Czy jak niektorzy lekarze "bez problemu do mnie nie przychodz bo mi glowe zawracasz" czy profilaktyczne badania tez robi? Czy ten lekarz jesli np pacjent nie chce rozmawiac o swoich stosunkach seksualnych zrozumie i sam podczas badania zobaczy czy jest sie dziewica i nie kontynuuje tematu czy jednak sie wypytuje? Chodzi tu o pierwsza wizyte u ginekologa choc na nia troche za pozno ale zeby profilaktycznie zrobic.. zrozumie czy odrazu jak niektorzy wygania bo co ma z Toba rozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrystynka
Witam, czy ktos chodzil do pani dr Kulikowskiej na raciborskiej? Czy jest mila? Zmieniam lekarza bo u poprzedniej nie bylo zbyt milo:( a ze jestem w ciazy decyzje o zmianie podjelam dosc pozno, bo w 22 tyg:( jest ktos kto moze mi pomoc w miare szybkim czasie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszkiet
Ja osobiście odradzam dr. Dłubisa-przyjmował na ul.Ordona,teraz w szpitalu w Bogucicach.Pomimo iż mówiłam że nieświadoma ciąży piłam alkohol,i że byłam juz po jednym poronieniu,po którym dostałam zapalenia macicy,nie zrobił nic poza podstawowym USG w 6tyg,po czym w 25 tyg wylądowalam w szpitalu na Bogucicach,na jego dyżurze,i wymyślili mojemu dziecku jakieś wodogłowie którego nie ma;/ A taka diagnoze wydała tak zachwalana dr Gajdeczka...musiałam jechac na Ligote na prenatalne żeby się za 300zł dowiedzieć że się pomylili;/ Ale ja polecam przychodnie na Wrocławskiej 32,nie pamiętam nazwiska lekarza,ale przyjmuje we wtorki:) Przeszłam do niego po tym całym cyrku z wodogłowiem,wizyty miałam co tydzień,robił mi USG,kompleksowa opieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dołączam do pytania o dr Kulikowską. W ogóle jakiego gina możecie polecić (przyjmującego w poradni z NFZ) z Katowic ze szpitala Leszczyńskiego na Raciborskiej? (Poza dr Świtałą, który przyjmuje prywatnie i dr Orwat, która jest nie sympatyczna?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dołączam do pytania o dr Kulikowską. W ogóle jakiego gina możecie polecić (przyjmującego w poradni z NFZ) z Katowic ze szpitala Leszczyńskiego na Raciborskiej? (Poza dr Świtałą, który przyjmuje prywatnie i dr Orwat, która jest nie sympatyczna?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkka
czesc dziewczyny ;) przeczytałam wsza opinie o doktor Ewie Borkowskiej ;) zna ktos jej dokładny adres ? wgl ona jest młoda ?;D ide pierwszy raz troche sie obawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dołączam do list panią dr Renatę Kajdas-Podsiadło, która przyjmuje w cm na ulicy Warszawskiej. Bardzo sympatyczna lekarka. Wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania, jest delikatna i sympatyczna. Można się dostać do niej popołudniami we wtorki i czwartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, mam pytanko odnośnie doktora Damiana Ziętka, czy jest dobry i czy bez wahania mogę się oddać w jego ręce, by poprowadził do końca moją ciążę ????podobno przyjmuje w katowicach na ul kotlarza, zapisalam sie wlasnie do niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do dr Renaty Kajdas-Podsiadło, która przyjmuje w CM Falck na ulicy Warszawskiej 52. To bardzo sympatyczna lekarka, która stara się wszystko wytłumaczyć, nie traktuje pacjenta, jak kolejnego niepotrzebnego obowiązku, tylko jakkolwiek by to patetycznie zabrzmiało z sercem :). Chodzę do pani dr w ramach wizyt prywatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś zna dr Ewę Puchałę i mógłby się co nieco wypowiedzieć o swoich doświadczeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszkiet
Dr Ziętka polecam gorąco:) Bardzo miły,młody ale wiedzący co robi lekarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxkarolina1990
potrzebuję ginekologa, żebym mogła isc jak najszybciej a nie czekac miesiac... jest jakiś ginekolog do ktorego moge dostac się od razu... ?koniecznie w przeciągu kilku dni, duzo sie słyszy o dr Wilk ale zapewne kolejki nieziemskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandaaaaertt
czy ktos mzoe polecic ginekologa z siemianowic slaskich? najlepiej na nfz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×