Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suspender

GINEKOLOG KATOWICE

Polecane posty

Gość qwertyuioplk
Witam. Ja również poszukuję jakiejś dobrej pani ginekolog z katowic, a najlepiej z bytomia. To miałaby byc moja pierwsza wizyta u ginekologa. Chciałabym, żeby przepisano mi tabletki antykoncepcyjne. Poradźcie kogoś dobrego. A przy okazji : jakie badania ginekolog wykonuje na takiej wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syberiaaa
A leczy się ktoś z Was u dr Graniczki? Przyjmuje na przemysłowej (tam za Belgiem) w Katowicach. Jak go oceniacie? Bo ja jestem z niego zadowolona, choć nie byłam jeszcze w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
qwertyuioplk robi normalne badanie ginekologiczne :o nie liczyłabym na badania hormonalne przed doborem tabsów ja polecam dr Gajdeczke - namiary gdzies w wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera666
czy dr ilona piechuta-kosmider jest dobra?? jak ja oceniacie?? i czy jest płatna, czy nie, bo zalezy mi na tym by ginekolog był KOBIETA - miłą, i wgl, i takze na nfz... pis, niech ktos odpowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Dżi
co powiecie o dr Bielskiej z Witosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariia.
byłam u dr Bielskiej i moja mama u niej sie leczy i w porzadku babka, wyluzowana, mozna z nia porozmawiac ;) wybieram sie do niej niedlugo znow jednak terminy chyba nie są zbyt szybkie. jutro dzwonie sie zapisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulax
Dr Rafał Wilk to super lekarz:))) Polecam wszystkim kobietom. Jest uprzejmy, miły , delikatny i kompetentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lararel
Również polecam dr Wilka ;) Przyjmuje prywatnie w AlfaMed na ul. Teatralnej, koszt wizyty to 60 zł, 50 zł USG i 20 zł cytologia. bardzo miły i uprzejmy, obchodzi się delikatnie z pacjentką i potrafi odpowiedziec na każde pytanie ;) naprawdę warto zapłacić te 60 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarett
"czy dr ilona piechuta-kosmider jest dobra?? jak ja oceniacie?? i czy jest płatna, czy nie, bo zalezy mi na tym by ginekolog był KOBIETA - miłą, i wgl, i takze na nfz" Wg mnie jest bardzo dobra - kompetentna, wyrozymiała, cierpliwa i ludzka. Chodzę do niej prywatnie od półtora roku, zdecydowałam się na nią po przeczytaniu pozytywnych opinii. Nie zawiodłam się ani razu - np. przed przepisaniem tabletek anty wysłała mnie na badania do szpitala (ponad 10 hormonów, morfologia, USG). A innym razem w ciągu kilkunastu dni wyleczyła mi grzybcę, z którą chodziłam przez 3 miesiące do trech różnych lekarzy z NFZ (bo chciała, głupia, zaoszczędzić na wizycie!) Bez problemu zleca badania krwi, próby wątrobowe, etc. - sama je zleca! Wizyta kosztuje 100zł, wszystkie dodatkowe usługi są płatne (np. cyto - 20zł). Chodziłam do wielu ginekologów, ale z takim się nie spotkałam :) Może dlatego, że prywatna... Nie wiem. Nie chodzę do niej codziennie, więc nie szkoda mi tych pieniędzy, bo to moje zdrowie i moje samopoczucie. Z gabinetu wychodzę zawsze uspokojona. Podczas wizyty nie patrzy na zegarek, a zdarzało się, że siedziałam u niej i 45 minut, zadając masę pytań i uzyskując na każde odpowiedź. Mogę do niej dzwonić z pytaniami, zawsze pomoże. Wiem, że przyjmuje też w szpitalu w Katowicach-Bogucicach i pracuje na Zadolu (chyba na NFZ). Jedyny minus - długi czas czekania na wizytę, przynajmniej 3 tygodnie. Ma swoją stronę www, wystarczy wklepać w google jej nazwisko. Naprawdę szczerze polecam. Koleżanka do niej chodzi na NFZ i również jest bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarett
Poprawka, wkradła mi się literówka: "(bo chciałam, głupia, zaoszczędzić na wizycie!)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_mama
Dr E.Puchala- strasznie sympatyczna kobieta, ale bardzo roztrzepana.Przyjmuje prywatnie na Koścoiuszki nad Apteką w gabinecie. W czasie wizyt zdrzy sie , że zadzwoni do niej córa. Spóźnia się na spotkania nawet o 40 minut, ale gdy już przyjdzie jest bardzo kompetentna-tak mi się wydaje. Od poczatku mialam problemy z ciążą-wysłała mnie na komplet badan, co tydzien monitorowala stan ciazy i wyslala na wyzyte do szpitala-tam mieli lepszy sprzet. Co prawda do konca nie potrafi okreslic terminu mojego porodu,a le wynika to z komplikacji jakie mam. Można się z nią dogadać. Generalnie o każdej porze dnia jest na komórkę i mogę do niej zadzwonic wręcz mam dzwonić gdyby coś się działo. Za tydzien mam się udać na badania prenatalne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sei
Cześć. Ja szukam ginekologa koniecznie Kobiety, bo nie lubię mężczyzn (w każdym bądź razie jak mam iść na kanał). W Katowicach, prywatnie. I ile kosztuje przegląd techniczny ? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apostata
Czy zna ktoś Panią dr Danutę Bełkowską-Śliż ?? Gabinet na Józefowskiej 42. Czy warto do niej się zgłosić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniszkaaa
Witam, czy ktoś wie coś o p. Panią ADJUNKT dr Agnieszkę Drozdzol ??przyjmuje w Katowicach na ul. Hierowskiego 70. ZOstalam skierowana do niej przez dr Skrzypulec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mam pytanie. Mam nieskonczone 16 lat( w listopoadzie ebde miala) ale mam straszne bole meisiaczkowe i chcialabym isc do ginekologa po jakies porady, bo tabletki wcale nie pomagaja.. jest taka mozliwosc, ze nie mam blony dziewiczej bo trenuje akrobatyke sportowa i duzo cwicze, a poza tym tancze i jakos mi tak glupio.czytalam o tym w necie i sie przestarszylam. pzoa tym czy zna ktos jakas mloda pania ginekolog, na terenie Chorzowa,a ktora ma umowe z NFZ? nie chce placic za 1 wizyte zeby porozmawiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalena2
Hej:) ja miałam też pewne trudne pytania do ginekologa, byłam przygotowana na to że będę musiała zapłacić za wizytę ale rozmowa trwała może 5 minut i bardzo mnie uspokoiła. Polecam lekarza Rafała Stojko, wizyta- 100zł.Poszłam w tedy bez terminu. Jutro mam zamiar iść do dr Wilka, jesli uda mi się zapisać, bo bardzo go zachwalacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajna jest lekarka w katowicach-Ligocie w poradni Epione dr Agdan tylko długie terminy bo przyjmuje raz w tygodniu. Sympatyczna,zabawna poprostu super a odradzam dr Rokickiego który przez ponad rok wmawiał mi że mam owulację w 14 dc a gdy zrobiłam sama testy okazało się że mam w 20 dc.Wizyta u niego trwa 2 min. bez wyjaśnień i jakiejkolwiek rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggg
mogą powiedzieć tylko jedno nigdy nie korzystajcie z usług giekologa Juraszek. Nawet nie zasługuje na to bynazywać go lekarzem. Orawie wykończył mnie gdy rodziłam. Dopiero gdy dostał opier.... od męża miałam szybko robioną cesarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do idi1313: czy ten ginekolog na ligocie ma umowę z nfz? jak długo czekalaś na wizytę? w jaki dzien przyjmuje i w jakich godzinach? i gdzie dokładnie jest ta przychodnia? czy można się tam zapisywać przez tel. (jaki numer)? z góry dzięki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalena2
Byłam u dr Wilka i okazał się rzeczywiście bardzo uprzejmy, spokojny, a i tłoku u niego nie było. Bada bardzo delikatnie, dla mnie każda wizyta to stres, obawy, ale było bez zastrzeżeń. Polecam. Koszt wizyty 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka 34
mam ogromną proośbę a mianowicie potrzebuję lekara ginekologa który zajmuję się mięśnakami macicy dziękuję za odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiastka
delena a ile kosztuje USg i jakies inne badania nie orientujesz się?:) I byłaś na ul. Teatralnej tak? Bo ja potrzebuję wybrac się do lekarza, a to będzie mój 1. raz i wiadomo duży stres i poszukuję kogoś dobrego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiastka
delena a ile kosztuje USg i jakies inne badania nie orientujesz się?:) I byłaś na ul. Teatralnej tak? Bo ja potrzebuję wybrac się do lekarza, a to będzie mój 1. raz i wiadomo duży stres i poszukuję kogoś dobrego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiastka
dalena2 A nie orientujesz się jaki jest koszt badań?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiastka
A ktoś może powiedzieć coś wiecej na temat dr Rafała Wilka? Bo mało informacji jest na jego temat w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi_lak
Hej. Bardzo prosze o poradę, musze wybrac się pierwszy raz do ginekologa. Słyszałam że lepiej do mężczyzny bo sa delikatniejsi, co radzicie? Dużo czytam tu dobrego o dr. Rafale Wilku, moze cie napisac cos więcej, jaki on jest. ja bardzo się boję, mam duże obawy a za sobą cieżkie przezycia.......zostałam zgwałcona 2 lata temu ale nie byłam po tym u lekarza..Bardzo prosze o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anba
Poszukuje kogośkto przyjmuje z NFZ w Katowicach. I czy ma ktoś namiary na dr beatę Gajdeczke.? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyla
Ja poleciła bym doktora Krzysztofa WIlka jest barzo dobrym i zaufanym lekarzem. Ma prywatny gabinet, wkórym przyjmuje (nie jest drogi). Panuje tam bardzo miła i rodzinna atmosfera co jest bardzo ważne dla mnie i pewnie też dla innych pacjentek. Podaję numer rejestracji w razie jakby ktoś chciał się umówić na wizytę : 60972878 lub 60117138 Gorąco polecam i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×