Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nimfetka23

Yasmine - skutki uboczne!!!

Polecane posty

Gość hmmmm ale to byla jakas
inna nazwa. a ja kupilam tabletki ziolowe z bratka i moim zdaniem pomagaja, stosuje tez regularnie maseczke, peeling no i podstawa to duzo witamin i owocow. czasem solarium ale bardzo sporadycznie i mam ladna buzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babelek19
wiesz co, ja juz naprawde wszystkiego probowalam.. od kilku lat lecze tradzik i nawet antybiotyki nie pomagaja, nie mowiac juz nic o jakichs ziolowych maseczkach.. juz nie wiem co mam robic.. te tableteki to juz chyba ostatnia szansa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wpolczuje ci
wiesz, mnie raz pani w aptece "pocieszyła" i powiedziala ze jak urodze dziecko to nie bede miala problemow z cerą, wczesniej mowili,ze jak przejde okres dojrzewania, hehe mam 23 lata i co jakis czas krostki wyskakuja tu i owdzie. poszukam nazwy tych tabletek, podobno sa bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazlam one nazywaja się
izotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babelek19
poki co zobacze jak zadziala ten yasmine.. moze nie zaszkodzi, a napewno sie przyda co do innych spraw;) dzieki wielkie za porady i rozmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babelek19
gdyby inne dziewczyny mialy jakies "przezycia" zwiazane z tradzikiem i yasmine prosze o wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ja bym nie brala sie za
yasmin. stosowalam je przez ponad 1,5 roku i mialam straszne bole glowy po nich,ale jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babelek19
ale np na moja kolezanke dzialaja bardzo dobrze.. Jej cera sie poprawila, urosly piersi, na poczatku owszem bolala Ja glowa, ale to przez pierwszy miesiac tylko.. wiadomo organizm musi sie przyzwyczaic.. na kazdego te tabletki dzialaja inaczej.. nie dowiem sie jak wplyna na mnie poki nie sprobuje.. przeciez zawsze moge je odstawic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie kazdy musi cos
sprobowac,zeby sie przekonac :) tylko,ze czasem,jak odstawisz tabletki, to skutki uboczne nie odchodza tak od razu :( ja np mialam zawsze regularny okres a od czasu odstawienia tabletek mam rozne z nim problemy:( zycze ci zebys ty nie miala zadnych skutkow ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazanim zaczelam brac
tabletki bylam do nich baardzo pozytywnie nastawiona. to mial byc "lek" na wszytko, nichciana ciaze, na cere, na to ze moze troche przytyje, biust mi sie powiekszy i jak ktos mnie przed nimi przestrzegal to w ogole go ni sluchalam i myslalam sobie,dlaczego akurat mi mialyby sie przytrafic skutki uboczne? no ale sie niestety o tym szybko przekonalam. no i teraz troche zaluje ze pare lat temu zaczelam z nimi przygode, z drugiej strony przez ladnych pare lat moglam wspolzyc bez stresu. tzn po krotkim czasie moje libodo umarlo hehe no ale tak niestety bywa ze nie mozna miec wszystkiego, przynajmniej nie kazdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko od kiedy tabletki
zaczynaja dzialac? od pierwszego dnia zazycia mam pewnosc ze nei zajde w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie one dzialaja dopiero
po miesiacu stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka22
nieprawda, działają już od 8 lub 6 tabletki nie pamiętam już, ale na pewno prawie od samego początku, tyle lat brałam więc wiem, a teraz nie biorę już yasminów, mam torbiel-6cm, to są niestety hormony i tak to już bywa, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie załapałaś kochana aluzji
wchodzą tu jakies idiotki i zadaja glupie pytanie, jak ktos ma net to nie znaczy ze zwalnia to go z samodzielnego myslenia i czytania, po co przeczytac ulotke jak mozna zasmiecac forum i zadawac kretynskie pytania. ja tez po yasmin mialam torbiel:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka22
no ja czekam na usg dopochwowe, ale co najlepsze, okres spóźnia mi się 5 dni i zaczynam wariować pomału. aha czy ta torbiel Ci się wchłonęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ost jak byłam u gin to
zrobiła mi własnie usg i powiedziała ze się wchłoneła, ja jak miałam torbiel to okres tez mi się opozniał, w ogole po odstawieniu tabletek rozregulował mi sie cykl. jednego miesiaca w ogole nie mialam okresu. a torbiel gin leczyla mi luteina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Asiu usa >>>> Dzieki ze opisałaś to wszysko co sie podziało z Tobą .Prosze napisz mi czy wczesniej pobolewała cie ta noga ,jak to sie zaczeło .Ja kilka lat temu zaczelam brac cilest ale po 11 dniach odstawiłam bo tragicznie sie czułam nie mogłam funkcjonowac normalnie.Teraz przez ostatnie pol roku mniewałam miesiaczki co 55 dni ,wiec zdecydowałam sie na yasminelle chodz nie łatwo bylo mnie przekonac po tej przygodzie z cilestem.To pierwsze tabletki moja i pirwszy miesciac poki co jest dobrze ale ja boje sie o swoje zdrowko .Miałam robione badania i wywiad i co misiac bede miala robione badania bo ja panikara taka jestem .Ja mam 2 dzieci i duzo cwicze na siłowni .Na nogach mam zyły ,pobolewaja mnie czasem nogi ale bardziej lewa..Napisz jak twoja noga sie ma ,jak sie czujesz ,i czy cos było nie tak jak bralas te tabletki to znaczy bole nog itp. Ja mam 27 latek i niechciałabym aby coś sie stało mi .Moja maz tez jest zaniepokojony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiausa
do effinka odpisze tobie na e-maila bo tu znowu spotkam sie z krytyka, ze sciemniam pozdrawiam cie bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po jakim mniej wiecej czasie
widac zewnetrzne skutki przyjmowania tabletek? chodzi mi o wage, piersi, cere itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze po 2-3mcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos jest innego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisia
czy komus po Yasmin wypadaly wlosy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi wypadały
straszne to bylo. odstawilam yasmin i jeszcze przez kilka miesiecy strasznie wypadaly. teraz mam duzo rzadsze. ale po powli odrastaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore je od
ok 2 tyg i poki co jedyny efekt zewnetrzy jaki widze to delikatnie powiekszony biust. poza tym wszystko jest w jak najlepszym porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co sie wpisujesz
nie potrafisz czytac ze zrozumieniem?????????? temat brzmi skutki uboczne, czyli o nich piszemy. matko skad sie bierze tylu kretynow na tym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ale moze tobie
ktos powinien placic za czytanie ze zrozumieniem. moze glupota to jest ten skutek uboczny ktory u ciebie wystepuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie dzięki takim jak
ty jest ich juz 17. normalnie byloby 10 stron konkretów. ale i tak tego nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze jestes zbyt ciemna
zeby cokolwiek pojąć, wiec mądrzejszy musi ustąpic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiiia 24...
dziewczyny, powiedzcie ile czasu bierzecie yasmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×