Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black cashmere

??? gdzieś między pierwszą a nastepną miłością ???

Polecane posty

Gość normalny samiec
Zle sobie wpisalem . Ten post do dobrej raby byl ode mnie. A ja ja pouczam . Chyba czas spac. Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blekuś sny mamy całkiem podobne, ja poprzedniej nocy uprawiałam partyzantkę :-) Teraz to ani anioł, ani bogini, czuję się jak wyciśnięta cytrynka, wczoraj wróciłam z pracy po 22 i jedynym marzeniem było duże ciepłe łóżko, tymczasem mama wydzwaniała do mnie bo siostra nie odbierała telefonów. Już sposobiłam się do wskoczenia w samochód i jazdy na poszukiwania (siostra mieszka ok 100 km od nas) gdy wreszcie zguba znalazła się. Tymczasem wybiła północ, zasnęłam w locie na poduszkę. Wczoraj dostałam od męża suknię, niby fajnie i się cieszę, tylko że wyglądam w niej jak wiejska dojarka, a cena przyprawiła mnie o palpitacje serca. :-( Ja wiem, że mąż mnie kocha i lubi zasypywac prezentami, ale teraz będę musiała to założyc 😭 😭 Uciekam, dziś znów czeka mnie ciężki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Witam wszystkich Taki ładny dzionek mi się zapowiadał i nic z tego. Wzięłam urlop, miałam siąść i pisać, a tu mi dzwonią z pracy, że jeszcze dziś muszę przyjść 😭 A już sobie wodę na kawkę wstawiłam... Cóż robić, idę :( Odezwę sie jak wrócę. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!!!!!! To chyba dzis wszystkie jestesmy jak wycisniete cytrynki......... :o Ja tez ledwo dowlokłam sie do pracy...siedze połprzytomna........ Aniołku, a juz miałam pisac, ze ja tez chce takiego mzezczyzne...., ale chyba jednak zrezygnuje :P;) ...hyhy, no tak mozna sie było domyslic... no, ale Aniołku licza sie przeciez intencje:P To widze, ze obie jestesmy na wojennej sciezce..... kobiety w mundurach...mmm... istne cudo;) Nawojka - wspołczuje...... ja sie opycham bułka francuska z jabłkami.... pyyyyyyyyyyyyyyycha Tesknie ... tym razem podzieliła sprawiedliwe, dla wszystkich po trochu....:D Samiec - tak myslałam, ze to bedzie jeszcze cos innego....;) 🌼 🌼 🌼 i moze na tym poprzestane;) MIŁEGO DNIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinko gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! S U P E R ale biba bedzie:D :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka ...... a potrzebne Ci to, nie lepsze sa krecone?? ach, co ja bym dała za takie loki....., bo moje to ni 5 ni w 10 ani to proste ani krecone...... ja tam bym wolała krecone;hyhy Pusto tu było bez Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, GRATULACJEEE!!!!!! :D Ściskam Cię serdecznie! :D Goldi, no ja nie wiem, czy Ci zazdrościć, czy może lepiej nie ?... ;) Całuski dla Was wszystkich, odezwę się wieczorem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny samiec
Halinka dumo ty moja noblistko ambitna CONGRATULATION ! Ja wiedzialem, ze to obronisz i wiedzialem, ze na piatke . Upij sie, uchlaj nalezy ci sie. Tylko zalatw sobie jakas obstawe , zebys do domu szczesliwie dotarla i nigdzie po drodze nie narozrabiala. Jak dodrze, ze do Wroclawia masz daleko . Natia ; Nie ma to jak ostra dziewczyna z prostownica. Wlosy wyprostujesz , a i Piotrkowi bedzie czym przylazyc jak zasluzy.Widze, ze otaczaja mnie same boginie , czuje sie jak na Olimpie. Tesknie; Ty sie wyspij tajemnicza kobieto , robota nie zajac. Anielico zlota; Kobieta kochana nigdy nie wyglada jak dojarka wiejska, a zawsze jak dama obdarowana przez zachwyconego meza orginalnym prezentem.No czasem ten zachwyt troche rzuca sie na oczy, cos o tym wiem. Ale prawdziwa dama zawsze znajdzie wyjscie . Znam taka co najpierw zrobila ogromnie wielkie oczy na widok calkiem ladnego szalika , a potem przypiela do niego dupna roze i robila za orginalna modelke co narzuca nowe tredy w modzie . I za to ja wlasnie lubie. Mowie ci walnij roze, wcisnij ostry kapelusz i przyjemnego nadawania nowych tredow w tym sezonie .Warszawa- Paryz- Rzym. Twoj stary bedzie zachwycony.Mowie ci. Nawojka; Ty bierz sie za to pisanie pracy . Bierz przyklad z Halinki . Zreszta ta uwaga dotyczy pozostalych wysoko sie szkolonych dam. One wiedza o kim ja mowie . I to wszystko ma byc napisane na poziomie nobla . Kaszmirka ; Ladnies mnie z ta woda urzadzila . Dowcipnisia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka gratulacje:):):)🌼🌼🌼 Natia wkońcu się odezwałaś...czyli jest szansa,że do wojska nie pójdzie..🌼 Gold ważne,że mąż sprawił Ci prezent a ubrać możesz zawsze na coś nieznaczącego i krótko trwającego;);):) Natia ja tez kupiłam sobie prostownice do włosów(nie wiem czemu,bardzo coś chciałam sobie kupić no i kupiłam..mimo posiadania prostych włosów:D...raz jej uzyłam i powiedziałam nigdy więcej...wygladałam po niej jak plastuś,tak jakbym miała prae włosów i wszystkie tłuste:Dale to chyba wina prostownicy była:P Nawojka co się odlecze to nie uciecze...od jutra będziesz urlopować🌼 tęsknię🌼 samiec widać powrociłes do normy;)po wziycie u dentysy to chyba prze to pozytywne myślenie... A ja ostatnio coś zalatan jestem i wiecznie zmęczona..nie wiem czym...Zaraz wybywam z domu:) Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samiec, a co z ta woda? nie udało sie? moze wolałbys zeby była tam łódka Bols... wtedy stan alfa bys miał gwarantowany:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczornie! Ja tylko na chwilkę, bo jestem padnięta. Muszę sie położyć, bo zaraz stuknę nosem w klawiaturę. A zatem dobranoc kochani, kolorowych snów i do jutra! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęsknię ja też niedawno z pracy, ale na soczku pomidorowym kończę dzionek :-) Samiec uwielbiam orginalne ciuchy i ryzykowne połączenia kolorów, wiem w czym dobrze wyglądam a co pasuje mi jak pięśc do nosa, cos z tą kiecą muszę wykombiowac :-D albo biada mi :-D Miałam ubrac suknię na niedzielę, jak życzył sobie pan mąż, ale przypomniałam, o planowanym wyjeździe na skałki, więc widmo namarszczonego cudactwa nieco się oddaliło :-D Gest super, ale wolałabym, żeby małż poprzestał na kwiatkach i bieliźnie, będzie bezpieczniej :-D W zimę też robiłam za oryginała, do futra przypięłam ogromnego różowego błyszczącego motyla, mi się podobało. Przez kapelusz mąż rozbił kiedyś autko, więc zostaje mi czapka z daszkiem :-P Natia nie szkoda ci włosków? Aa a może ty taka zmęczona wybywaniem z domu :-D Blekuś humorek jak zwykle Ci dopisuje, jesteś niesamowita, zawsze mnie ubawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny samiec
Krew mnie zaleje a tym starym rupieciem. Na pewno tego postu nie bede przepisywal. Na zlom cie oddam ty zlosliwa komputerzyco. Powiem tylko Tesknie : nieustajace zdrowko . A z Kaszmirka sobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga wódka na sen... tylko się marnuje...mam za mocną głowę. ale moze się chociaż śpiaca zrobię w tej ciszy domowej... ech może kiedys będę szczęśliwa kto wie... mój kompiu to też grat jakiś. wlecze się jak żółw. całuski dla wszystkich. samiec ---> zdróweczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku czy Ty juz mieszkasz w pracy? od rana do nocy ..... hihi pracoholik z Ciebie.... a ta sukienke to moze jakos przerób, zbrób z tego tunike czy cos..... hihihi albo moze jako haleczke... jakos nie moge sobie tego wyobrazzic jak wyglada sukienka a la dojarka, tzn. ze co? przasniana jakas? Tesknie jak głowa dzis? bez szumów? Halinki to nawet nie pytam;):P Aaa a co tam z panem Ł.? wszystko w porzadku? mam nadzieje, ze jestes grzeczna .....;) Natia i co, sprawdzałas juz jak działa? jak wyprobujesz... to napisz jakiej firmy masz moze sie skusze:)... choc moim włosom tez bardzziej przydalaby sie porzadna odzywka... Natia i tak mnie jedno zastanawia czy Ty w ogóle sypiasz? co ty robisz po tych nocach? jeju.. ja to chyba w jakas spiaczke zapadne kiedys, ciagle mi sie chce spac:o jakis energezujacy kop by mi sie przydał;) Nawojka.. jak samopoczucie? A do kolka starych gratow komputerowych tez sie przyłączam:o niestety..... Samiec o co Ci chodzi w koncu? przestaje rozumiec cokolwiek.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku czy Ty juz mieszkasz w pracy? od rana do nocy ..... hihi pracoholik z Ciebie.... a ta sukienke to moze jakos przerób, zbrób z tego tunike czy cos..... hihihi albo moze jako haleczke... jakos nie moge sobie tego wyobrazzic jak wyglada sukienka a la dojarka, tzn. ze co? przasniana jakas? Tesknie jak głowa dzis? bez szumów? Halinki to nawet nie pytam;):P Aaa a co tam z panem Ł.? wszystko w porzadku? mam nadzieje, ze jestes grzeczna .....;) Natia i co, sprawdzałas juz jak działa? jak wyprobujesz... to napisz jakiej firmy masz moze sie skusze:)... choc moim włosom tez bardzziej przydalaby sie porzadna odzywka... Natia i tak mnie jedno zastanawia czy Ty w ogóle sypiasz? co ty robisz po tych nocach? jeju.. ja to chyba w jakas spiaczke zapadne kiedys, ciagle mi sie chce spac:o jakis energezujacy kop by mi sie przydał;) Nawojka.. jak samopoczucie? A do kolka starych gratow komputerowych tez sie przyłączam:o niestety..... Samiec o co Ci chodzi w koncu? przestaje rozumiec cokolwiek.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastka niesamowita jestes, ja koło połnocy juz ledwo na oczy widze... jak Ty to robisz?! uczysz sie o jakis kosmicznych godzinach - w srodku nocy, nad ranem............:D zdradz przepis... moze w koncu ta swoja prace skoncze pisac;):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cheljtusy :D wynalazłam śliczną sukienkę na obronę magisterską, straszliwie droga, ale chyba się szarpnę :D czemu jak mnie nie ma, to chlejecie, a jak ja jestem, to nie chlejecie? to znaczy ja też chlałam wczoraj, żeby nie było, że nie, no ale wiecie :D a dziś się zaczynają Juwenalia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz tu szły całe tłumy studentow.......... darli sie, trabili.... i w ogole..;)... teraz beda cały czas jakies koncerty, w niedziele the animals gra.... chyba sie przejde:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :D Wreszcie się dzisiaj zabrałam do pisania i teraz robię małą przerwę. Najtrudniej to się do czegoś zabrać, ale jak już się człowiek zmobilizuje, to później jakoś to idzie. Tak sobie czytam o czym wczoraj pisaliście i bierze mnie ochota na drineczka :D i sobie wieczorkiem zrobię. Blekuś, mnie też się najlepiej pisze nocą. Jakoś już tak mam, że jestem wtedy szczególnie wydolna intelektualnie. Tak po 23 zachciewa mi się spać, ale jak mi ta senność minie, to mogę już pisać do rana. Może jest tak dlatego, że nocą nic mnie nie rozprasza? Halinka, jak sukienka warta swojej ceny, to bierz i się nie zastanawiaj :) Ja też mam komputerowego grata :( Nie wiem, co się z nim dzieje, ale nieraz jest tak, że muszę go kilkaktotnie uruchamiać, bo po kilku minutach pracy całkowicie się wyłącza; czasami sam się restartuje. Wstrętny klekot :P Muszę wracać do pisania, pozdrawiam Was wszystkich cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Z uzaleznienia od netu powinnam sie leczy jednak:o okazuje sie, ze to może byc baaardzo szkodliwe......... zaczytałam sie na kafe (A jak cos czytam to zapominam o Bozym swiecie) i............. spaliłam czajnik i to tak, ze ho ho..... to mogło żle sie skonczyc....az sie zrobiło czarno w domu.....:O Teraz mnie głowa boli od tych smrodów..... Hyhyhyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuu... cisza, spokój... dobrze. znaczy się : przezywacie swoje życie a nie siedzicie w wirtualu! wirtualne całusy slę 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×