Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black cashmere

??? gdzieś między pierwszą a nastepną miłością ???

Polecane posty

Pozwolę sobie wyjaśnić czemu 18 bo wtedy Samiec będzie miał zdrowego ząbka...no chyba że ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu sie dzieje, co to za popijawa beze mnie??!! Samiec my tu z Tesknie mamy swoje sprawy:P na takie serduszka to trzeba sobie zasłuzyc:P Ty masz jezor ode mnie:P Tesknie wielkie❤️ tez straciłas zeba?? zartuje..... sorry, głupio gadam... to co niedługo bedziemy sie składac na jakies protezy dla Was?? kurka Smiec bez zebow sporo uroku stracisz, Twoja Kaczka bedzie sobie musiała znowu po nocach wizualizowac.... wspołczuje dziewczynie... zas znowu sie nie wyspi och z tymi samcami :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co wyrwą samcowi tego zęba??myślałąm,że wyleczą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, śmiesznie. racja z tym sercem dla ciebie black, ale widzisz jak to jest! samiec mnie zbajerował i za nic dałam mu trzy serce. teraz mi głupio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra raba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra raba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra raba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra raba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra raba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra raba
Ja tez wam chcialam serce wyslac, ale chyba nie umie. Dajcie mi troche czasu i sprobuje jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw trzeba dac nawias ten kwadrtaowy wpisać serce i zamknąc nawias kwadratowy:) Ja nie wiem jak zrobić wściekłość i płacz co trzeba wpisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra raba
Tesknie za toba. Thank you. Kisses , kisses. Pojde pocwiczyc serca i moze uda mi sie je wyslac, bo zaslugujecie wszyscy na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra raba---> wejdź na forum Redekcja kafeterii, ostatnie na liscie na stronie głównej. a tam na topic \"jak się robi buźki\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra raba
❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, pojechałyście wczoraj po naszym uzębieniu, kij wam w oko :-P poboginizuję się trochę i zmykam do pracki miłego dzionka 😘 😘 😘 dla całej ekipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY I SŁONECZNY:D Dobra raba.. gratulujemy, udało sie:D Samiec nasz bajerant,zbajerował Tesknie..... i za co te 3 serduszka pytam sie?! co to za metoda na litosc.... hmm tez sobie kaze wyrwac zeba, beda mi wszyscy sreca słac Aaa.. tak ja na swoje porzadki potrzebowałabym roku..... Anioł to w koncu czy Bogini? ;) Ja dzis prawie zaspałam do pracy a wszystko przez to, ze sniła mi sie wojna w jakims takim pieknym, troche egzotycznym miejscu... z dzikim buszem i górami....byłam zołnierka:D i dzielnie walczyłam:)... był wielki wybuch, ale nasz generał był super i nasz odział komandosów przezył.... kurka co ja mam za sny?! skad mi sie to bierze do diabła?! MIłego dnia....... ide po jakas kawe czy cus.... Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny samiec
Kaszmirka Ty Zazdrosnico ! Sluchaj ja dostalem te 3 serca za urok osobisty zakrapiany odrobinka Bolsa. Ale zebys az tak byla o mnie zazdrosna ? No nie podejrzewalem . Ja siebie po prostu nie doceniam ! Tylko mi nie mow, ze jestes zazdrosna o Tesknie . Ja cie przepraszam, ze popijawe bez ciebie zaczelismy, no ale skoro gospodyni nic nie stawia to musielismy improwizowac, wiesz jak jest. A twoj jezor mi sie podoba calkiem interesujacy . Wiesz, ja mimo wszystko mam do ciebie slabosc i moge ci wiele wybaczyc .Moge ci wybaczyc sztuczna szczeke, proteze , robienie mnie w konia z ta woda w szklance , nawet wyrzucanie mnie z topiku. Ale moja droga twoja uwaga " Samiec pewno umiera w objeciach wscieklej i drwiacej Kaczki " nie moze byc zbyta milczeniem . Zapewniam cie, ze jesli juz umieram w objeciach jakiegos ptaka to w/w nie ma szansy byc ani wsciekla, ani drwiaca, ani kaczka. Uwazam, ze stan owej ptasicy mozna okreslic jako Orlica w ekstazie. I to jest najskromniejsze okreslenie jakie przychodzi mi na mysl. I prosze, bez uwag typu: ta krowa co duzo ryczy , malo mleka daje. Ja tu sie nie wychwalam, ja tu zostalem sprowokowany i musialem bronic honor moj meski. Kaszmirka, prosze cie nie myl mnie z mamutem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny samiec
Dobra Raba; Dziekujemy za cudne serduszka. Ale bardzo cie prosze, ty sie z tymi symbolkami nie rozpedzaj za bardzo. Bo jak tu dziewczyny na kilku stronach urzadzily kwiaciarnie, to za ciula, chcialem powiedziec za zadne pieniadze , nie dalo sie tego czytac. Ja nawet ekran do gory nogami ulozylem i na boku i nic kochana. Dziewczyny uwielbiaja komplementy i te serca i kwiatki , ale wiesz wszystko z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samiec musisz mi wybaczyc jeszcze jedno..... lubie byc czasem uszczypliwa....., ale to nie grozne jest;) nie musisz sie tak unosic.... ja wiem, ze bardzo sobie lubisz ptactwo i w jego obronie zrobisz duzo.... animals z Ciebie i tyle........ ( to akurat chyba nas łaczy, jeszcze tylko nie wiem, czy to dobrze jest czy zle) :P A ja sobie ide na koncert( ekstra idzie mi pisanie pracy;) ) ............. miłego wieczoru.................. pomimo tych nieszczesliwych miłosci, dzikich zwierzat, wyrywanych zebow, i innych pierduł.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samczyku musze Cie o cos spytac......, bo skoro juz rozmawiamy o ptakach .... to co wolisz? pierś czy udko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was cieplutko po przerwie! Trochę mnie tu nie było i teraz nadrabiam zaległości :) ale widzę, że coś tu u nas pustawo. Blekuś, zgadzam się z samcem całkowicie, Ty się marnujesz z tym Mamutem. Ja Ci mówię, szkoda Twojego zdrowia. A sny masz niesamowite! :) Dzisiaj dostałam informację z sądu o kosztach rozwodu. I tak mi jakoś się dziwnie zrobiło... :o Nigdy nie przypuszczałam, że sądy będą do mnie pisać, a tu proszę... Nic mi nie idzie to pisanie pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra raba
Drogi Samcze....... ja sobie jeszcze pocwicze na forum redakcji i postaram sie , aby strony nie rozwlec. No chyba zeby mi nie wyszlo . ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wrociłam z koncertu New Model Army......... mmmmmmm, było cudownie.......... ale jestem padnieta jak nie wiem co... nie mam siły pisac, odezwe sie jutro Buziaczki dla wszystkich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra raba
Dobrze Rabo cwicz. Boze miej nas w swojej ochronie. Kaszmirka; U ptasic najbardziej lubie kuperek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny samiec
Tesknie; No calusy dla ciebie. To dzisiaj serca nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny samiec
Nawojka ; Co ty sie sadami przejmujesz. Tam sa same takie Halinki .Wygladaja ostro, ale to nie sa grozne. Twoj maz to moze zaczac plakac. Nasza Halinka to by mu dozywocie dala jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×