Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SELLA

Poszukiwany dobry dentysta z Warszawy

Polecane posty

Gość gość
Także polecam sanusdent. Chodzę tam z firmy (mają podpisany z nimi kontakt) ale jestem w 100% zadowolony z efektów. Uratowali mi ząb, który w innym gabinecie był skazany na wyrwanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowska1979
Ja chodzę do centrum medycznego marki, bo mają bardzo dobrego stomatologa dziecięcego, który ma odpowiednie podejście do dzieci. Tu jest cała oferta: http://www.cmmarki.pl/lekarze-specjalisci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Centrum stomatologiczne w Warszawie pracuje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. -stomatologia estetyczna i zachowawcza -stomatologia dziecięca -aparaty ortodontyczne -chirurgia stomatologiczna -protetyka -implanty zębów http://www.ccsludna.pl/ - stomatolog Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie najbardziej cenię sobie klinikę http://bonelli-dental.pl/ Mają świetnego chirurga i stomatologa (dr Dobosz) u którego leczyłam się z mężem i z dziećmi - wszystkich bardzo skutecznie wyleczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jestem bardzo niezadowolony z usług tej kliniki Bonelli Dental, usługi znacznie poniżej moich oczekiwań, drogo. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My całą rodziną chodzimy do Dental Knap www.warszawskidentysta.pl . Bardzo dobry dentysta i można też przyprowadzać dzieciaki, które się boją, bo tutaj sa dlanich dobre warunki - bajki i gaz rozweselaajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handra12
Polecam Pana doktora Artura Ratyńskiego z Dental Clinic Józefów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha_O
A ja podbijam temat. Słyszałam ostatnio od kuzynki o czymś takim jak Dento-Klinika lub dento klinika (nie wiem jak to się pisze ale znalazłam stronę - http://www.dentoklinika.pl/). Podobno mają fantastyczne podejście do wszystkich pacjentów, nawet tych najmłodszych. Czy ktoś już miał tę przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie dobry jest bielański gabinet www.unident.pl leczymy się tam całą rodziną. Przekonałam się,że warto znaleźć sobie zaufanego doktora i trzymać się jego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Dental White otoczą na pewno fachową opieką w przystępnych cenach. Nowoczesne miejsce i można tam iść z każdym problemem. Sprzęty, materiały na najwyższym poziomie. Stomatologia dziecięca też jest, wiec można się leczyć rodzinnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my chodzimy od jakiegoś czasu do www.arsdentana.pl . Naprawdę mają dobrych dentystów, wartych polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze zdecydujesz się na www.esdentica.pl/ www.esdentica.pl . DObrzy dentyście i niskie ceny, a chyba głównie o to CI chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej popytaj wśród znajomych gdzie chodzą do dentysty. Ja w ten sposób trafiłam do www.stomatolog-przymorze.pl. Kolega mi polecił tego dentystę z Gdańska i faktycznie jest bardzo dobry, delikatny i ma dobre podejście do pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekKowal
Polecam www.centrumstomatologii.waw.pl na jana kazimierza na woli w warszawie, mają pantomogram na miejscu i nie ma problemów z odsyłaniem do innych gabinetów, ekspresowo i bezboleśnie wyrwana ósemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalna klinika dla naprawdę wymagających http://bonelli-dental.pl/. Pełen zakres usług i najnowocześniejsza technologia. Do takiego dentysty aż chce się chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z polecenia od kolegi z pracy gabiet w Ząbkach www.eldent-zabki.pl Jestem bardzo zadowolony, jest niedrogo, profesjonalna dentystka prowadzi ten gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam gabinet Perfekt Med. Bardzo dobry zespół lekarzy, współpracujący ze sobą co w moim przypadku było konieczne. Zwiedziłam wiele miejsc tego typu, ale tylko to polecam z pełną odpowiedzialnością. Do tego przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata321
A ja od paru lat szukałam dobrego dentysty i niestety każdy proponowany przez moich znajomych mnie zawodził. Albo wygórowane ceny i niska jakość usług, albo komplikacje przy zabiegach. Dopiero kilka miesięcy temu znalazłam gabinet, który satysfakcjonuje mnie w 100 %. Mowa o Dental Design z Warszawy (mają też swój gabinet w Pruszkowie, ale nie znam dokładnego adresu). Teraz jestem pewna, że nigdy nie zamienię mojego dentysty! Wreszcie profesjonalne podejście, konkurencyjne ceny a co się dla mnie najbardziej liczy długotrwały efekt! Polecam wszystkim niezdecydowanym i niezadowolonym ze swoich obecnych dentystów. Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Pruszków 1975
Zgadzam się z przedmówczynią. Od kilku lat mam zdrowe zęby, dzięki dentystom z Dental Design z Warszawy. Osobiście odwiedzam gabinet w Pruszkowie, gdyż mam bliżej. Ostatnio wzięłam na wizytę moją kilkuletnią córeczkę. Oczywiście strach był, ale na szczęście zespół pokazał klasę! Córka wyszła zadowolona, a teraz mnie pyta kiedy jeszcze odwiedzimy gabinet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia11
Anna mówisz, że w pruszkowie też fajnie to może odwiedze, ale ja osobiście chodze na nowoursynowską bo tam mam lepszy dojazd, ale śmiało mogę polecić. Sprzęt 10/10 obsługa również na wysokim poziomie :D Słyszałam wiele dobrych opinie o Paniach Jaworskiej i chyba Pólgrabi czy jakoś tak :P Więc skusze się chyba je odwiedzić następnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dental Design to jest to :) Świetny zespół ludzi, którzy pracują na swój sukces. Wystrój bardzo nowoczesny, super nowy sprzęt i przemiła obsługa począwszy od Recepcji a zakończywszy na Dentystach. Miałam szczęście być leczona przez Dr Półgrabię... po prostu świetna... nawet nie wiedziałam kiedy zakończyło się leczenie po przebytej ciąży.. Szybko sprawnie i przyjemnie :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pruszek21
Jeżeli masz blisko do Pruszkowa to moge tam meijsce polecić. Od siebie znajomym zawsze polecam Dental design bo od 2 czy 3 lat tam chodze i jestem bardzo zadowolony. Cenie jakość a tam sprzęt jest na prawdę z wysokiej półki. Obsługa wiadomo nie ma co się rozpisywać. Jakby źle było to bym nie pisał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale DENTAL DESIGN sobie postów napisało... chyba nikt normany w to nie uwierzy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkol33
hahaha gość faktycznie to wygląda śmiesznie :D Ale wsumie sam do nich chodziłem i byłem zadowolony, ale że przeniosłem się do innego miasta to zmieniłem gabinet. A wgl jak tam teraz to wygląda? dalej trzymają poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz maksymalnie uniknąć bólu, a do tego szukasz takiego dentysty, który jest cierpliwy i empatyczny, to śmiało mogę polecić Bożenę Hoffman - na stronie internetowej www.bozenahoffman.pl znajdziesz namiary na jej gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Poszukuje chirurga szczekowego na ursynowie. Bede niezmiernie wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaaaa
Apraty ortodontyczne stałę. gdzie poolecicie dobrze i tanio. Bo niektore ceny to z komsmosu są:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×