Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SELLA

Poszukiwany dobry dentysta z Warszawy

Polecane posty

Gość fistaszek33
A ja bardzo polecam podwarszawską klinikę Dormed. Korzystam od dawna z całą rodziną i jestem bardzo zadowolona :) Sprzęt najnowocześniejszy, lekarze kompetentni, najwyższy standard obsługi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dentyste Bahri ktory ma gabinety na ul. gojawiczynskiej tj. zoliborz blisko metra marymont i na chomiczowce na ul, conrada. tel. 881338811. Cala rodzina do niego choodizmy wiec wiem ze i dobrze sie zna na leczeniu jak i na protetyce czy implantach. Na jeden martwy zab ktory mi sciemnial zrobil mi licowke i wygladam w koncu jak czlowiek. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni Państwo, zdecydowałam się na wizytę w gabinecie Perfekt Med, ze względu na to, że na wielu forach mięli mnóstwo pozytywnych opinii. Już z samego wejścia Pani na recepcji przywitała mnie uśmiechem, zagaiła mnie próbując rozładować napięcie jakie towarzyszyło w związku z samą wizytą u stomatologa...Doktor, który mnie przyjął (nazwiska niestety nie pamiętam) to wspaniały człowiek, uśmiechnięty, komunikatywny i bardzo delikatny. Zrobił przegląd, opisał mi całą sytuację (która do tego wszystkiego okazała się nie być tak tragiczna jak mi się zdawało). Suma sumarum, mogę powiedzieć, że jest to miejsce, które rzeczywiście jest godne polecenia, przynajmniej jeśli chodzi o leczenie próchnicy. Wiem, że mają lekarzy, którzy zajmują się implantami, estetyką zębów, ortodoncją... ale o tych wiem niewiele, bo po prostu nie miałam z nimi do czynienia. Dodatkowy atut tego miejsca to lokalizacja - samo centrum Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nadal szukasz fachowego dentysty z Wawy to polecam dr Jaworską z kliniki Dental-Design Jaworska. Klinika naprawdę pierwszych lotów. Mają najnowszy sprzęt. Ceny wizyt fakt - niskie nie są, ale lepszej kliniki w okolicy nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajetan maestro
Jeśli Warszawa to (moim skromnym zdaniem) tylko mmdent na Grochowskiej 56 (na stronie jest komplet informacji: www.mmdent.waw.pl) - nie wiem jak inni lekarze z tej przychodni, ale doktor Paweł (ortodonta) jest swietny (poprawił aparat po poprzednim konowale - z innego gabinetu (otwock). Pozdrawiam, Kajetan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vimerlla
ja również usuwałam i wstawiałam w formie implantów dwa zęby ostatnio, cały zabieg wykonałam w centrum Vita Medica na ul Kłoptowskiego 22, ogólnie polecam solidny zakład z dobrymi stomatologami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GizaMaster
Hej, Od roku chodzę do studia uśmiechu na grochowskiej 56 (Warszawa-Praga). Polecam z czystym sumieniem. Zaciągnęła mnie do nich moja narzeczona (panikuje u dentystów). Przez rok wyleczyłem praktycznie wszystkie zęby (teraz noszę aparat). Jako dentofob powiem tyle: mają z***b... Lekarzy. Spokojnie wytłumaczyli co będą robić itd. - jakoś tak bezpiecznie u nich się poczułem. Gdzie indziej (luxmed etc) to była fabryka. Jakby co tu jest info: www.mmdent.waw.pl Tyle z mojej strony Giza. Ps. Bardzo proszę o polecenie dobrego alergologa (dziecko, 3 lata, alergia pokarmowa - właściwie nie wiadomo na co). Będę dozgonnie wdzięczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka779
Sama mam na jedynkach licówki, więc wiem, co znaczy problem z jedynkami. Temat się chyba trochę przeterminował, ale jeśli ktoś szuka dobrego dentysty (ale nie tego najtańszego), to polecam Klinikę Dentystyczną Nova Estetica http://n-e.com.pl/. Nie wiem, jaki dokładnie był tytułowy problem z jedynkami, ale tam wykonują wszystkie zabiegi z każdego zakresu stomatologii. Leczyłam tam moje dziecko, potem ja się stałam pacjentem i nawet męża udało mi się zwerbować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka, dzis z bólem znalazlam sie w gabinecie Perfekt Med. Wczoraj zaczął boleć mnie ząb. W pracy ból był coraz gorszy. Poszukałam opinii w necie i tak znalazlam się w tej placówce. Mam bardzo dobre wrażenie po pierwszej wizycie choć po moich poprzednich doświadczeniach z dentystami aż boję się pomyśleć że mogłoby pójść coś nie tak. Póki co jestem na ogromne TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. Ostatnio jak byłam na tego Kordeckiego 79 to pani mówił że do końca listopada jest jakaś promocja i ceny mają jeszcze niższe niż zwyczajnie więc pytajcie o ta promocje jak coś. Tel (22) 673 20 13 (Pon-pt 10-20:00, sob 10-16:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raxa12
Tylko nie dr jakub Sobański - Zwycięzców 28 "KOMPLET " Witam . Mikroimpanty które zaaplikował mi Sobański niestety po kilku miesiącach powypadały . Kilka krotnie wstawiał odpłatnie mi następne , które nadal się nie przyjmowały . Ból i poniżenie przez tego konowała to wszystko co mnie spodkało . Lekarz o ile można nazwać go w ten sposób nie potrafił się przyznać do błędu lekarskiego . Poprostu odwalił najzwyklejszą fuszerkę . Jednak mając poparcie wsród jego podobnych uszło mu to na sucho . Mam satysfakcję , że po moim bólu i sponiewieraniu przez niego , odeszła z pracy jego asystentka , która spotykając się ze mną często z racji zamieszkania - sama nie mogła pogodzić się z tym co mnie spodkało . Najbardziej przykre jest to , że ten drań , który nie ma poszanowania dla ludzi nadal leczy ...koszmar !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pat_Latte87
To ja polecę fantastyczny nowy gabinet na Ochocie, dokładnie na Filtrowej 59 - Pro Ortodont. Świetna, miła obsługa i mega nowoczesny sprzęt (nie wiem, czy gdzieś jeszcze w Warszawie mają znieczulenie komputerowe, w każdym razie to nowość). Często zdarzają się rabaty, nawet do 20% na aparat ortodontyczny, po zapisaniu się na ich Fejsie. Byłam już u wielu dentystów, ale tego mogę śmiało wszyyystkim polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o Warszawę polecić mogę gabinet www.supradent.pl , w którym ostatnio leczyłam zęby. Generalnie zawsze bałam się dentystów, ale tam na szczęście czuję się całkiem swobodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinna32
moimi ząbkami zajmuje się pani dr Sylwia Orłowska Urbanek z centrum vita medica na ul Kłopotowskiego 22, mam wstawiony aparat na stałe już drugi miesiąc, bardzo sobie chwalę "współpracę" z panią Sylwią :) jest ciepłą i kompetentną osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wie może ktoś z Państwa czy przyjmuje gdzieś prywatnie prof. Grzegorz Krzymański, który swego czasu przyjmował w Klinice Natolińskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owi
estedentica.pl tutaj masz link do jednego z lepszych. Ja u niego leczę się od kilka lat, nigdy złego słowa nie powiem. Protetyka na najwyższym poziomie- nie dziwota, że w stolicy :) Zachęcam bo na prawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w lux medzie kogo polecacie oczywiscie w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Declinic, to sprzęt moim zdaniem jest na drugim miejscu, najważniejszy jest lekarz bo to on leczy. Mi zależało na wizycie u jednego z dentystów którzy tam pracują i okazało się, że pracuje również w innym miejscu, gdzie jak wyliczyłam zabieg kosztował mnie połowę ceny. Nie mam pieniędzy na bezsensowne wydatki, więc jeśli mogę zaoszczędzić to dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu już wspominał, dr Jaworska z Dental-Design (ciut od Warszawy, Pruszkowo) to naprawdę świetna stomatolog. Leczę się u niej od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Dr leczy moje zęby kanałowo, pomału zmierzamy już do końca. Jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość z ósemką
Ostrzegam przed dorodentem !!! byłam tam wyrwać ósemkę - dentysta bardzo nieprzyjemny. Do tego nie zapisał mi żadnych leków przeciwbólowych ani przeciw zapalnych - powiedział ze ibuprom wystarczy. A przez 2 dni miałam gorączkę .... jak wyrywał mi zęba naruszył siódemkę - nie wiem jak to zrobił mam teraz duży problem z tym zębem. po tygodniu jak poszłam na zdjęcie szwów zrobił to z wielką łaską a po prawie miesiącu poszłam do innego stomatologa na od kamienianie i on aż za głowę się złapał bo okazało się że nie mam zdjętych wszystkich szwów, które oczywiście już zarosły!!! Do tego dodam, ze ceny kosmiczne. Co innego mówiła mi pani na recepcji a co innego po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cez-dent Pan doktor Cezary ( nie pamiętam nazwiska) przyjmuje na Bemowie na ul. Morcinka. leczyłam u niego kanałowo jedynkę, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam za sobą poważny zabieg wstawiania implantów. Długo robiła rozpoznanie tematu zanim wybrałam gabinet. Wybrałam klinikę wyposażoną w najlepszy sprzęt diagnostyczny, salę operacyjną do poważniejszych zabiegów i lekarzy z dużym doświadczeniem. Po przejściu całego procesu zakładania implantów mogę powiedzieć, że dla mnie najlepsza klinika stomatologiczna to DeClinic na Mokotowie w Warszawie. Tu link: http://www.declinic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostrzegam przed Declinic. Bylam tam. Pokierowałam się wpisami pozytywnymi na forach. Niestety dopiero po fakcie doszłam do wniosku, że to były ich własne wpisy. Okazało się, że pojawiają się opinie gdzieś od miesiąca i po prostu wszędzie, na każdym forum a co ciekawe w tym samym czasie. Dałam się nabrać. Moja zła opinia wynika z tego, że po pierwsze pani na recepcji okropnie niemiła. Nie dość, że strasznie bolała mnie ósemka, to miałam wrażenie, że robią mi łaskę bo akurat przerwałam im ploteczki. Lekarz, hmm pomijam fakt, że bardzo młody ale z drugiej strony, wyrywanie ósemki to nie trepanacja czaszki, ale przeszedł wszelkie granice braku wyrozumiałości dla pacjenta. Zadał mi pytanie strasznie cicho, nie zrozumiałam a on z głupim uśmieszkiem powiedział, że uszu nie przetykają. Miałam ochotę po prostu uciec stamtąd. Na koniec za rwanie ósemki zapłaciłam 700 zl. Porażka kompletna to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w DeCinic i też uważam że to profesjonalne miejsce. Lekarze mili a ceny jak wszędzie. Wstawiałam już tam dwa implanty i lekarz ktory to robił był bardzo miły i konkretny. Nie wszędzie wstawiają implanty w tak sterylnych warunkach, musiałam włożyć jednorazowe nakładki na buty. dla mnie o fajne miejsce a narzekać zawsze można ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczek80
"Lekarz, hmm pomijam fakt, że bardzo młody ale z drugiej strony, wyrywanie ósemki to nie trepanacja czaszki, ale przeszedł wszelkie granice braku wyrozumiałości dla pacjenta." Jak się nazywał ten lekarz?? Ja mam niedługo tam wizytę na wyrywanie też 8 i nie chciałabym trafić do niego... Słyszałam, że w de clinic przyjmuje też fajny lekarz dr Bartosz (podobno bardzo dobry specjalista i bardzo uprzejmy). Ktoś o nim słyszał? Proszę o pomoc bo nie wiem do kogo się zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystrzak
Wow, ale szybcy z tej declinic. Od piątku do niedzieli jeden pozytyw w odpowiedzi na negatywny wpis i jedna zajawka, tak na przyszłość. Pewnie za max 2 dni posypią się znowu pozytywy, ochy i achy jakie to było przeżycie metafizyczne wyrywać sobie ząb w tym gabinecie. Sprawdziłem - fakt, nagle pojawiła się cała masa zachwytów pod ich adresem. To wszystko reklamy. Przestrzegam, jeśli zależy wam na uczciwości lekarzy. Nie tędy droga, ale oczywiście każdy ma swój rozum. Znam to działanie, bo kiedyś sam wykorzystywałem instrument do darmowej reklamy jakim jest net. Domyślam się, jaka będzie reakcja na mój wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczek80
Nie jestem pracownicą DeClinic jeśli o to Ci chodzi, ani nie zajmuję się ich reklamą. Najzwyczajniej szukam dobrego dentysty w Warszawie. Słyszałam o nich trochę dobrego więc się pytam co Wy sądzicie. Ja tam nie byłam nigdy i nie chcę potem żałować wizyty i wydanych (niemałych) pieniędzy A ten dentysta o którym pisałam przyjmuje też gdzie indziej więc DeClinic to nie jedyne wyjście. Nie ma to jak negatywne nastawienie do osoby piszącej wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen Q
Cóż, zgodnie z przepowiednią Wieszcza pojawia się pozytywny wpis, ale od zadowolonej pacjentki, a nie pracownicy DeClinic. Kto chce niech wierzy, kto nie wierzy – niech może zada sobie pytanie po co czyta te wpisy. Swoją drogą zastanawia mnie błyskawiczna reakcja kolegi/koleżanki Bystrzaka na wpisy o DeClinic – czyżby konkurencja czuwała? Cóż, internet rządzi się swoimi prawami. Ale do rzeczy, bo wątek jest o dobrych dentystach, a nie o reklamie w sieci. Mogę z czystym sumieniem polecić DeClinic oraz lekarzy w nim pracujących. Klinika na najwyższym poziomie, poważne podejście do pacjenta, są profesjonalni i nie boją się wyzwań. Być może wyrywanie ósemki to nie trepanacja czaszki, ale z przeżyciem metafizycznym też ma niewiele wspólnego  W DeClinic jednak robią wszystko, aby rozładować napięcie związane z mało przyjemnymi dla przeciętnego homo sapiens zabiegami. Ale potrafię zrozumieć, że ból i stres mogą nieco przytępiać poczucie humoru delikwenta na fotelu. Mnie samej zresztą ostatnio do śmiechu nie było – ale to z powodu stanu mojej paszczy, a nie podejścia specjalistów w DeClinic. Bo to ostatnie jest bez zarzutu moim zdaniem. A 700zł za rwanie ósemki to raczej standard na warunki warszawskie, zabieg bądź co bądź chirurgiczny nie może kosztować tyle co przetkanie zlewu, za przeproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen Q
Do Aneczek80 – w DeClinic pracuje dwóch chirurgów, miałam przyjemność z oboma, mogę śmiało polecić, są bardzo profesjonalni, choć wyglądają młodo  Doktor Radosław Bartosz niezwykle rzeczowy, dokładnie wyjaśnia co zamierza zrobić, do tego obdarzony dużym poczuciem humoru i niezwykłą empatią. A to raczej ewenement w tym zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×