Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

No właśnie zaczął mi sie czwwrty miesiąc, wiem, pewnie sobie wkręcam, ale to miłe jak coś tak jakby się poruszało :) Dobrze genewo, spróbuję zgrac na dysk, już raz próbowałam ale mi nie wyszło. Jak by co to komu wysłac ? Genewie, Angeli, to wiem, ko jeszcze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to kto!reniol oczywiście też czeka na filmik z małym misiaczkiem w roli głównej:) cały dzień jeździliśmy po mieście w poszukiwaniu kasków:( W trzy i trochę tego,ale jak chcesz kupić coś konkretnego...koszmar:o A teraz robię biszkopt z malinami i jagodami:) Wieczorem-słodkie nic-nierobienie...;) A teraz zmykam,bo mi się zaraz ten biszkopt zhajcuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiem wysłać 😭, chyba ten film jest za długi :( I za duży :( A ma tylko 15 minut. Ja już nie wiem co zrobić. Reniol ale macie fajnie z tym motorem...super tak śmigać :D Teraz 4,5,6 lipca w Szklarskiej Porębie jest zlot motocyki ciążkich :) W sam raz dla Was :) Zjeżdża się masa pasjonatów motocykli i co roku jeżdżę, ale na inną iprezę, i podziwiam :) Zmykam spac :) dobranoc dziewczątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczkowa, na pewno umiesz wysłać. Postaraj się, jesteś zdolna dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Misiaczkowa- 4 miesiąc!!! Czas jest szalony!:-) Ja oczywiście też poproszę o filmik jak już będziesz umiała wysłać:-) A co u mnie? Nakręcam się niestety, choć konkretnych podstaw do tego oczywiście nie mam. Wcześniej troszkę mnie piersi pobolewały, przedwczoraj miałam 37,4 temp, a wczoraj nie mierzyłam. Brzuch czasami pobolewa, a w nocy trochę mnie bolała tak jak przed @. Powinna przyjść w przyszły wtorek więc jeszcze trochę czasu. Kurczee, mogłoby się już udać. Działaliśmy cały ten cykl co 2 dni, za każdym razem po było ok. 30 min. leżenia z poduszka pod pupą. Już sama nie wiem co mam robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Trzymam kciuki za wszystkie starające.Asik cały czas wierze ze Ci sie uda, nawet poduszeczki uzywałas.Wczoraj rozmawiałam ze znajomą która ma 13 latnią córe i teraz jest w 9 mięsiącu z synkiem.Bardzo cięzko jej było zajśc w ciąze o 3 lat staran.Po przebadaniu jej okazało sie ze jej śluz zabija plemniki i bez tabletek nie zaszła by nigdy,niezle co ,nie wiedziałam ze takie rzeczy sie zdazają szok.Więc róznie to bywa a ona to przetrwała i teraz będzie miec 2 dzidzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzella- własnie zastanawiam się nad tym badankiem. Jak nam nie wyjdzie do konca opakowania duphastonu czyli jeszcze jeden cykl to pogadam z ginką żeby mi takie badanie zrobiła. Ono nie jest (chyba) inwazyjne ani bolesne więc lepiej zacząć od tych których się mniej boję i może akurat tu będzie przyczyna. Chociaż oczywiście bardzo liczę na to że żadnych badan nie bęę już musiała robić. Ale to tylko takie moje marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A moja franca@ przyszła z samego rańca, regularnie jak w zegarku. Wiecie, dzisiaj pierwszy raz tak mocno do mnie dotarło, że nadzieja nadzieją, ale może ja nigdy nie będę miała dziecka...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :D Genewo tulam Cię 👄❤️ do mnie też dotarło to całkiem niedawno...więc wiem bardzo dobrze co czujesz...🌻 lecę na spotkanie z moją słuchaczką... ma jakieś problemy i chciała pogadać od serca przy pivvku... dziś u nas ma byc coś około 37 st... ja tylko mam nadzieję, że kiedy pojedziemy na urlop to nie będzie to akurat jakaś pora deszczowa bo się wścieknę miłego piątku... lasencje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę nie tracić nadzieji - wiem łatwo mi sie pisze bo już mam córcię ale zawsze chciałam aby miala rodzeństwo bo ja jestem jedynaczką. We wrześniu na bank ide do lekarza bo może też mi trzeba jakiś lekarstw. Nigdy nie myłałam, ze o dziecko trzeba się tyle starać i walczyć? Zawsze zadaje sobie pytanie czy to sprawiedliwe, że jak chce a ktoś zachodzi z 3 dzieckiem którego nie chce znam akurat taki przypadek, dziewczyna jest bez środków do życia a jest w ciąży - nie wiem dlaczego sie tak dzieje. Fatalnie się czuje boli mnie strasznie brzuch i głowa już jestem na tabletkach od rana a dotego ten upał chyba wyjde dziś wczesniej z pracy a co tam co się mam męczyć. Misiaczkowa ale jestem głupia przecież Ty jesteś w 4 miesiącu a ja jakoś II trymest skojarzyłam z 3 miesiącem, sorrki możesz już czuć ruchy - jasne że tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkowa możesz czuć ruchy ja sie pomyliłam II trymest skojarzył mi sie z 3 miesiącem ale ze mnie ciapa - sorry. Żle się czuje boli mnie głowa i brzuch ide dziś wcześniej do domu a ma być jeszcze tak gorąco - ide sie położyć a co tam robota nie zając nie ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieję ale nie pokazują mi się dwie ostatnie wypowiedzi, hmmm. Może jak wyślę posta to mi się pokażą. Uwaga, próba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieję ale nie pokazują mi się dwie ostatnie wypowiedzi, hmmm. Może jak wyślę posta to mi się pokażą. Uwaga, próba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieję ale nie pokazują mi się dwie ostatnie wypowiedzi, hmmm. Może jak wyślę posta to mi się pokażą. Uwaga, próba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo :) Byłam zbadac cukier :) 73 jednostki :) Gites:) Genewo...nie smutaskaj się,trzeba wierzyc że się uda. Jestem tego żywym przykładem :) Zawzięłam się i mam, mialam problem i go zlikwidowałam :D Będzie dobrze. Tulam cię moculko 👄 Sabcial, to chyba nie ruchy, alebo jakis przypadek, bo nie miałam już tego wczoraj :) Nie moge się doczekac kiedy poczuję maluszka i to dlatego ;) Film spróbuje wysłać z innej poczty, nie wiem czy to coś da :( Ale spróbuje :D Angelo...niezłe masz układy ze słuchaczkami ;) Asik, trzymam kciukasy. A to badanie jak by co zrobić można, żeby wykluczyć ten problem. Ale może nie będzie potrzeby :D Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj okropny dzień. Wiedziałam, że @ przyjdzie, bo wskazywał na to wykres, a i okazji do działania nie było. Ale jak już przyszła, to znowu ogarnął mnie żal. W pracy dowiedziałam się, że w ciążę zaszła moja bliska koleżanka. Starała się tylko 3 miesiące. Teraz chodzę i popłakuję. Nie myślcie, ze jestem jakąś histeryczką, że zazdroszczę innym. Dużo w życiu przeszłam i jestem twarda, ale ta myśl, że mogę nie doświadczyć macierzyństwa jest nie do wytrzymania. Przepraszam, że ja wciąż o tym samym. Głupia jestem, już znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa- wcale nie uważam że jesteś głupia! Wręcz przeciwnie, myslę że to zupełnie naturalne! Jak niedawno dowiedziałam się że koleżanka zaszła w ciążę \"tak po prostu\", a przecież miała mieć problemy przez tarczycę to tez cieszyłam się z nią ale z drugiej strony miałam żal i było mi trochę przykro, że nawet ona zaszła a ja nie mogę. Jak poroniła to było mi głupio że jej zazdrościłam... Ale takie myśli są chyba naturalne. Wierzę w to że wszystkie będziemy mamami już wkrótce. Musimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, ja nie wiem czy to jest naturalne. Dla mnie to chyba żałosne, te wszystkie moje odczucia, żal i wylane łzy. Mój czas już minął, wystarczy popatrzeć na to forum, w jakim wieku dziewczyny rodzą dzieci. Wybaczcie mi, niepotrzebnie wprowadzam tu taki nastrój. Nie będę Was już dołować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo, ja tez jak sięstarałam, to z żalem patrzyłam na brzuszki...ty tez patrz, bo się zaptarzysz i zajdziesz ;) Mocno cie tulam, rozumiem twoje emocje, nadal pamietam jak ja przeżywałam to wszystko.Trzeba walczyć!!!! nie poddawac się złym nastrojom!! Bedzie ok :) Uwielbiam Was kochane dziewczynki!!! Uwielbia Nasz topik i nasze rozmowy...czasem wesołe...czaem smutne..ale takie nasze :) Zawsze jak posiedze na innym topiku to wracając tu czuję się jak bym wracała do swoich. Tak jest dziwnie :o Trzymajcie się Robaczki 👄 Ide dzis do ginba, napiszę potem jak było :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa- nie poddawaj się! Zobaczysz, jeszcze będziesz miała to szczęście! Misiaczkowa- powodzenia u gina! Relację przeczytam w poniedziałek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane ❤️ Długo mnie nie byo i nie nadrobiłam wszystkich zalegości w czytaniu, więc nie obraźcie się, że nie do końca wiem co u Was :( Genewo 🌼. Ja przez 10 dni leżałam w szpitalu. Groził mi przedwczesny poród, a wiadomo jakie szanse na przeżycie ma 6 m-czny niemowlaczek :(. Założono mi szew okrężny, ale muszę się oszczędzać i dużo leżeć. Pozdrawiam kochane i przesyłam ogromną moc fluidków 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼[🌼 🌼kwiatek] 🌼🌼 🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocica, trzymaj się, a właściwie trzymajcie się z Maleństwem🌼🌼❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo...rozumiem twój żal... ale nie myśl, proszę, że Twój czas juz minął... niektóre kobiety świadomie późno decydują się na potomka... wczoraj przeczytałam w gazecie...Linda Evangelista...lat 41, zakończyła karierę topmodelki i niedawno oznajmiła, że jest w 3 miesiącu ciąży... Ewa Drzyzga... w wieku 39 lat urodziła synka teraz jest w ciąży z drugim dzieckiem...itd...itd... jeszcze mamy czas... jeszcze nie jest dla nas za późno...jestem z Tobą myślami przez cały czas...❤️ Kocica❤️ no to się musiałaś bidulko strachu najeść :O mam nadzieję, że już do końca ciąży nic się nie wydarzy i dobrniecie z dzidzią szczęśliwie do rozwiaząnia... tego Ci życzę z całego serca... Misiaczkowa co z tym filmem... 😭 Sabcialku w 100% sie z Tobą zgadzam... nie ma sprawiedliwości na tym świecie :O... pewnie słyszałyście o tych dwóch chłopczykach 4 i 2 latka którzy wypadli z okna na 7 piętrze?...:O \"mamusia\" w tym czasie balangowała... dostanie pięć lat... wyjdzie... urodzi następne... znowu nie dopilnuje i znowu ...od początku... łatwo przyszło, łatwo poszło... szlak człowieka trafia jak takie coś słyszy!!! brak słów!!! to nawet na komentarz nie zasługuje!!! dziś pierwszy raz w życiu...kiedy stałam w tramwaju pot dosłownie lał mi się strużkami z pośladków po udach...po łydkach... do pięt i do butów...:) coś niesamowitego...:) co chwila dyskretnie wycierałam spódnicą bo wyglądało jakbym sobie za przeproszeniem popuszczała w galotki :D dziiiiiwne uczucie...:D;) miłego wieczorku... i nie zasmucajcie się proszę... świat wbrew pozorom jest taki piękny...🌻 i choć życie czasem pochrzanione i los niesprawiedliwy to warto żyć każdą jego chwilą...rozkoszować się i smakować jak najsłodszy owoc... bo mamy je tylko jedno... i nigdy nie wiemy kiedy przyjdzie nasz kres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Genewo, Angela ma rację....masz jeszcze duzo czasu, nie pzejmuj się wiekiem, wiesz co innego jak byś miała 45 lat ;) Z każdym słówkiem się zgadzam :D Kocica, bidulko, co ty musiałaś przejść...dobrze, że sie udało powstrzymać :) Teraz odpoczywaj i wykorzystuj męzula ile się da. Cieszę się, że nic gorźnego się nie stało. Po wizycie : Grubne coraz bardzej od ostatniej wizyty na plusie 2 kg :o, rzekomo w normie, bo jak się zapytałam to powiedział, że się mieszczę. Dzidziuś jest 2 paluchy nad spojeniem łonowym i przemieszcza się nad pępuszek :D W środku wszystko gra, i jak to doktorek powiedział, oby tak dalej :) Dalej mam brac duphaston 😠 ale już ostatnie opakowanie, do 16 tygodnia, ale chyba mi jeszcze jedno przyjdzie kupić. Bo do 16 tyg, jeszcze mam 3 tygodnie, a tabsy starczają na 10 dni :o . Ogólnie wszystko gra, rozbawiła go opowiściami z usg, że lekarz powiedział, że dzidziuś ma krzywe nogi ;) Myślałam, że posłucha serduszka, ale nie :( Następna wizyta 18 sierpnia :) Nie mogę się kąpać w jeziorze, bo tam są bakterie i za duże ryzyko zapalenia :( Pytałam się o farbowanie włosów, ale on specjalnie się w tym temacie nie mógł wypowiedzieć, ale powiedział, żebym się skonsultowała z firmą i zapytała, bo często w farbach są metale ciężkie, amoniak i one moga przeniknąć do organizmu. Jak teog nie ma to przez włos nie przeniknie, więc najbezpieczniejsze są pasemka :) Rozpisałam się :) Buziam Was wszystkie kochaniutkie, a co do filmu to próbowałam z innej poczty, ale on jest za duży, żeby go wysłać mailem, można przesyłac filmy przez gg z tego co wiem, i ewnetualnie ktoś musiałby sobie oode mnie sciągnąć. Szkoda, tak chciałam Wam pokazać mojego Ktosia :) Buziole i do napisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Genewo 🌼 kochana przykro mi ale to nie koniec swiata,jeszcze przyjdzie na Ciebie czas.Tak jak dziewczyny mówią ciesz sie z życia bierz z niego garśćiami,zapomnij na chwile o tym bo tylko się pogrążysz.Zrelaksuj sie, rób to co cię najbardziej odręza.:D Kocico dzięki Bogu wszystko jest ok ,uwazaj na siebie, odpoczywaj i pamiętaj ze wszystkie jestesmy z Toba. Sabcial tez sie z Toba zgadzam ,nie jest za pózno na bobaska.Asik który masz dzis dzien cyklu? Misiaczkowa tez bym chciała zobaczyc twoją dzidzie:D Sabcial 🌼 Ja dzis cały dzien sie męcze z powodu skurczy brzucha,mam 25 dzien cyklu, brzucho spuchnięty.Czasami bóle były mocne ale do zniesienia.Ciekawe co to moze być.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :D Jak zwykle w weekend pustki ;) Ja siedze w domciu, bo mam kupę roboty, a męzul pojechał kłaść prąd w naszym domku :) A że taki upał, to nic nie porobię, ostatnio pozamiatałam, nie dam razy pielić w taką pogodę ogrodu, więc rad nie rad siedzę w domu :) Kochane dziewczątka, życzę Wam miłego weekendu, odpoczywajcie, korzystajcie ze słonka i...zachodźcie :D Buziaki i do napisaniua, ide nieco dospać, bo dziś mnie mężul obudził śniadaniem do łóżka....grzechem było nie wstać ;) Fryzello, może tam coś pęczniej, jakaś fasolka :D Trzymam kciuki :) Paaaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Długo mnie nie było a tu tyle się działo. Niestety mamy bardzo dużo pracy i niewyrabiam żeby jeszcze wpaść i poczytać co u was. Genewo dziewczyny mają racje nie wolno się załamywać w końcu się uda . Misiaczkowa już zaniedługo będziesz czuła dzidziusia a nie wykluczone , że może już wtedy czułaś. Teżbym chciała mieć taki filmek byłby to mój prywatny mega film . Kocica cieszę się, że już wszystko wporządku wypoczywaj teraz dużo i pisz częściej co tam u was słychać. Frizella na te skurcze to najlepsz no spa przynajmniej nie zaszkodzi jak by się dzidziuś zagnieżdzał. A u mnie brzusio co jakiś czas robi się bardzo twardy ,boli wtedy jak na okres podbrzusze i strasznie się boje, że coś może się stać a to dopier 6 miesiąc się zacząl. Pozdrawiam wszystkie 🌼 Nie jest wam zaciasno w tej I tabelce może by tak w końcu pospadać do drugiej ZAPRASZAMY SERDECZNIE! Przesyłm fluidki 🌼🌼🌼...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj jagulo :) Wiesz moja bliska koleżanka tez miała takie trardnienie brzusia, to były skurcze macicy, ponoć rzecz zwykla w tym okresie ciąży, ale może spytaj lekerza na wizycie dla pewności :) Bardzo mnie uradowałaś, ż emogłam coś przez chwilke poczuć :D Zaraz się położę na chwilkę to może cosik znowu poczuję ;) I masz rację, chyba im nieco za ciasno w tej pierwszej, eee dziewczyny, zapraszamy do nas, na ogórki kiszone z czekoladą :D Poprawiam tabelkę :) NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a..........Sylwia......31......Szczecin...........................6/7.08 Asik25........Joanna......26.......DolnyŚląsk............10...........25.07 reniol............Renia.....22...... Katowice..............7............16.08 angela32........Pati.......32.......DŚ......................3...nie odliczam tuptim..........gosia......32......Wroc.............staranka zawieszone Eva_B..........Angela.....23......\'Staffs............staranka od lipca \'07 Sabcial.........Sabina.....32.......Racibórz.............12............11.08 Gruby_miś....Katarzyna..32 .....Pruszków .............1 ...........13.08 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........21.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....19.................ok.10.11 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........20...........4 Listopad poczwarka....Marcia...27.......centrum.......13 ............1 Grudzień misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............14................29.01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×