Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

Hejka niewiem co się dzieje z moją pocztą,chyba musze załozyc nową.Ale o co chodzi z tą pocztą? Moze ktos wie albo miał jakies problemy.Reniol zycze Ci udanego wypoczynku oraz duzo słoneczka dobrego humoru.Misiaczkowa ale super ze czujesz juz ruchu swego misiaczka ja tez chcem :D Pozdrowienia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzelo, polecmam pocztę na www.o2.pl działa perfekcyjnie, nie ma problemów z wysyłaniem i odbieraniem wiadomości :) Mam jeszcze na onecie, ale ona sprawiała mi same kłopty i dlatego mam teraz dwie :) Co do ruchów, to nie jestem do końca pewna, ale na 100% dzidziuś się wypycha, zawsze po prawej stronie i dziś mąż miał okzaję zaobserwować, jak maluszek wypchnął prawdopodobnie swoje szanowne cztery litery i jak znikał, widział, jak się wybrzuszenie schowało :D Ja nie widziałam, bo brzusio mi zasłaniał to miejsce :) Ale czułam wybrzuszenie, maluszek jest już chyba dość duży, bo wybrzuszenie było dużo większe niż wcześniej :) A ty z pewnością już niedługo też będziesz takie relacje tu zdawała!!!! Ja trzymam z Ciebie i każda z dziewczyn mocno kciuki i kibicuję Waszym starnkom i nawet nie wiecie, jak pragnę zobaczyć szybko wpisy, jak jedna po drugiej napisze: mam dwie kreseczki.... :) Ciężarnej się nie odmawia :D I tu Was mam!!!!! Albo myszy albo dwie kreseczki!!! Daję wam 2 tygodnie!!! :D Dobra zmykam, dziś się opedzam od męzulka bo zmęczona jestem i wyrypana jak koń po westernie ;) Czemu mie głowa nie boli, kiedy trzeba :p Miłej nocki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :D Dzien doberek ale u nas ostatnio pustki.Dzisiaj mam wolne,zaraz będe jadła śniadanko męzulek zapiekanki będzie szykował.Misiaczkowa ciesze sie razem z Tobą ze misiaczek rosnie :D Jak sie czujesz ogólnie,zachcianki masz ?Musze jednak zmienic pocztę,posłucham sie Twojej rady,patrzę ze nie tylko ja mam🌼 problemy z tą pocztą.Pozdrowienia dla wszystkich 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki jak sie macie??? u mnie z poczta tez coś nie tak, juz założyłam nową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:) Za 2 godzinki idę na autobus żeby dojechać do męża...wszystko dość skomplikowane,bo jeszcze w międzyczasie mąż gra koncert w swoim rodzinnym mieście,potem dopiero wsadzamy się w auto i ze znajomymi jedziemy:DHurra!!!!!! misiaczkowa-gratuluję ruchów,to na pewno to!!!I mam nadzieję,że już niedługo też będę wam pisała co czuję:) Fryzella,znów próbowałam i znów nic,wczoraj miałam problemy z netem,zaraz spróbuję ponownie. Ok,zmykam,może jeszcze wdepnę się pożegnać,proszę nam zaczarować pogodę,żeby było ładnie i ciepło i żeby duuużo boćków nad nami latało:) Ostatnio widziałam 3 w gnieździe. Pozdrawiam i zmykam-papapaaaaaaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra kobitki,nadszedł czas rozstania...😭 Zbieram się,bo jak znam siebie,to jeszcze ze 150 razy oblecę cały dom,bo się okaże,że o czymś zapominam... Mam nadzieję,że jak wrócę tabelka nr 2 będzie większa i będzie w niej specjalnie wygrzane miejsce dla mnie:) Będę za wami tęsknić...tulam was i buziam jak to mówi angela. Bądźcie grzeczne i pamiętajcie-zachodzimy moje drogie!Zachodzimy!!! ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helioł :) Reniol baw się dobrze :) Pewnie już się bawisz :D Może wórcisz z dodatkowym bagażem ;) Fryzello, jak załozysz sobie nową pocztę to daj maila to ci zdjątko wyślę :) Hejo poczwarko!! Jak się miewasz? Jak dzidzius ? Gdzie się wszyscy podziali?? Asik 👄 Angela👄 Fryzalla👄 Kocica👄 Poczwarka👄 Reniol👄 Genewa 👄 Gryby miś 👄 Sabcial👄 Jagula 👄 Kicia👄 Zmieniam tabelusię :) NICK........... IMIĘ ........WIEK .....MIASTO..........CYKL ST...........@ julk_a..........Sylwia......31......Szczecin...........................6/7.08 Asik25........Joanna......26.......DolnyŚląsk............11...........24.08 reniol............Renia.....22...... Katowice..............8............08.09 angela32........Pati.......32.......DŚ......................3...nie odliczam tuptim..........gosia......32......Wroc.............staranka zawieszone Eva_B..........Angela.....23......\'Staffs............staranka od lipca \'07 Sabcial.........Sabina.....32.......Racibórz.............12............11.08 Gruby_miś....Katarzyna..32 .....Pruszków .............1 ...........13.08 Fryzella 26....Donata.....26......Białystok...............3...........31.08 TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......TC.........TERMIN PORODU kocica_26...Jola.......26........Piła...........28.................27.10.06 jagula.........Ilona.....31........ok.Żywca....25.................ok.10.11 kicia 76.........evelka.....29/30.....BW...........27...........4 Listopad poczwarka....Marcia...27.......centrum.......23 ............1 Grudzień misiaczkowa...Martuśka...24....ZG.............17................29.01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko dobzie, dzidzius troche kopie, latam przez to do wc co 5 minut, troche mi w nocy brzuch juz sprawia problemy, zaczelam spac na plecach bo na ulubionym brzuszku sie nie da juz, ehhh jakos sie przyzwyczajam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczwarko, na pleckach to nie za dobrze, najlepiej na lewym boku, nie uiciska się żyły głownej :) Ja od początku spię na boku, bo bałam się na brzuszku :) I się przyzwyczaiłam :) Na pleckach czasem, ale zaraz mnie zaczynają boleć, to tylko jak czytam :) Fajnie masz, że dzidziuń kopie, moje maleństwo czasem jakby się poruszało, czuje delikatne pukniecia i ccały czas się wypycha, nie wiem czy tak powinno się dziać, bo nikt z mojego otoczenia nie miał tak na tym etapie ciąży, potem to tak, zaczynam się niepokoić, czy wszystko jest ok :o Pozdrówka i ucałowania dla brzusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh z tym spaniem, lewy bok odpada bo boli mnie serduszko:( jak za dlugo na tej stronie leze:(, musze spytac o to lekarza bo ostatnio bardzo czuje jak mi wali serce i do tego pobolewa, do tej pory spalam na boku lekko przechylona na brzuch ale juz sie nie da:) , a plecy rzeczywiscie bolą mnie od kilku dni bardzo czy myslicie ze to ma cos wspolnego ze nagle na nich spie? czemu nie wolno na plecach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :D Udanego wypoczynku Reniol:D Zmieniłam adres poczty fryzella@o2.pl Bardzo prosze o zdjęcia,bo tamte nie doszły.Misaczkowa nie martw sie misaczkiem,napewno jest wszystko ok jesli masz wątpliwosci to moze idz do lekarza.Poczwarka co u ciebie z serduszkiem?Mam nadzieje ze wszystko ok.Mnie dzis zaczeły bolec piersi po bokach niewiem dlaczego?Pozdrowienia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ❤️ Angela❤️ Misiaczkowa ❤️ Kocica ❤️ Poczwarka ❤️ Reniol ❤️ Genewa ❤️ Gryby miś ❤️ Sabcial❤️ Jagula ❤️ ❤️ Kicia Dziewczynki prosze odezwijcie sie bo u nas tak pusto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O raaaaaanyyyyyyyyyy a co tutaj takie pustki. Wszyscy odpoczywaja jeszcze po weekendzie? Reniol udanego wypoczynku życzę :) Kochane, gdzie Wy sie podziewacie wszystkie? Przesyłam optymistyczne fluidki ciążowe i wierzę, że niedługo czekają nas dobre wieści o zaniku @ :D 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo !!!!! Poczwarko, na pleckach nie za bardzo, bo uciskasię żyłe głowną, co w wysokiej ciąży może doprowdzić do niedotlenienia żył, skurczy łydek itp. Dlatego najlepiej śpij na którymś boczku. A co do tego walenia pikwki, to zrób sobie morfologię i badanie leukocytów, czy jak to się tam zwie, noo sprawdź żelazo, potas, sód ich zawartość we krwi. Ja mam też takie walenia pikawki i miałam obniżoną zawartość potasu. Uzupełniałam go cały czas tabletkami o nazwie Kaldyum, raz dziennie, są na receptę. Kołatanie serca to też jesen z objawów anemii. To tele moich porad. Spadam z kompa bo boli mnie podbrzusze cosik, chyba muszę zbadać mocz. Wpadnę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo zacznę straszyć na naszym topiku ;) Byłam u fryzjera :D Noo i powiem, że jestem nawet zadowolona :DFaky, ze mam mam jakiegoś wariata na głowie, skutecznie poprawił mi humorek :D Poszarpała mnie fryzjereczka na całej głowisi ;) Buuuu ......(szczęk łańcuchów)....buuuuuuuu....buuuuuuuu....uuuuuu A jak wózka nie ma tak nie ma :o Ciągle jakieś przeszkody, a to DHL nie jeździł w poniedziałek, a to mnie ma jak spakować, a to a tamto, a kaska dawno wpałcona :o Na jednym zniedawno otrzymanych zdjęć, widać jakiś mały zardzewiały element...czym to można zamalować? Ktoś wie, jak się odrdzewia?? Reszta ok, tylko jakaś śrubka zardzewiala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja jeszcze jestem :D Gdzie sie wszystkie podziałyscie nie licząc wczasowiczów.Misaczkowa załozyłam nową pocztę i niewiem czy działa mozesz mi cos podesłac.Jak sie czujesz?.Brzusio juz nie boli?Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej już mam iternet! Stęskniłam się jak cholera! Nie wiem jak ja nadrobię czytanie, szczególnie podczas pracy której teraz mam full! Buziaki dla was, mam nadzieję że u każdej z was wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elooooooo dziewczyny!!!!! Fryzello wyslę, obiecuję, tak po wieczór będę wysyłać malie, to od razu wyślę, teraz jestem zalatana i tylko na chwilkę przysiadłam :)Właściwy adres to ten obok nicka?? Przperaszam, że tak późno dopiero, ale mąż zrobi mi na świeżo to jeszcze fryzurkę ocenisz :) Asik...no nareszcie :D Witoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, bardzo za Wami tęskniłam mam spore zaległości we wszystkim i dlatego dopiero teraz do Was klikam, musze nadrobić czytanie itp. No niestety przyszła 2 dni po terminie ale jest@. Troche się nastawiłam bo dwa dni nie było ale zmiana klimatu itp. Na wczasach było super tylko pogoda w kratke ale ogólnie duzo zwiedziliśmy Gdańsk, Sopot, Hel, Władysławowo codziennie robiliśmy najmniej 10km bo na samą plażę mielismy 2km. szkoda jednak, ze tak krótko inne życie tam gdzies daleko niż tu ale jak wróciłam do domu to i tak zrobiło mi sie miło na sercu :) Musze nadrobić czytanie i poprawie tabelke dajcie mi trochę czasu. Buziaki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witajcie dziewczynki też za wami tęskniłam. Byłam w końcu na Słowacji. Ciepłe zródła to cudowna sprawa polecam. Misiaczkowa ten ból nogi może być spowodowany brakiem magnezu. Ja już biore po 2 na dzien. Buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ciesze sie bardzo ze juz czesc dziewczynek jest :D Od razu weselej.Misiaczkowa tak to ten adres koło nica mój nowy e-mail. Super ze zobacze twoją nową fryzurke,napewno napisze jak w niej wyglądasz :D Sabcial i Jagula ciesze sie zec super sie bawiłyscie.Musze uciekac bo sprzątanie czeka ale jeszcze przyjde Misiaczkową z misiączkiem obejrzec w nowej fryzurce hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciły moje Skarbeczki!!!!!! Sabcialu mocno cię tulam...jak to mówi genewa...nowy cykl, nowa nadzieja, nowa szansa 👄. Ważne, że chcesz..reszta się ułoży. Asiku kochany, ależ się stęskniłam :D I pewnie niedługo genewa wróci i znowu bedzie duuuużo do czytania !!!! Ale sie stęskniłam !!!!!! Fryzello wysłałam zdjątka....tylko nie krzycz gł ośno!!!!hihihi Mam nadzieję, że wydam się choć sympatyczna ;) Spadam żreć :o Zaraz mi chyba kiszki sie z głodu wykręcą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj taki nietakt :o to z pośpichu Jagulko ciebie ściskam moculko i ślę buziola 👄 :D Nigdy nie byłam na Słowacji, a konkretnie to gdzie byliście? Bo ja jak jestem w Zakopanem to zawsze mam ochotę pojechać na jedniodniową wycieczkę, ale niestety przepuszczamy kaskę na górolskie pierdy hej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka w koncu zdjęcia doszły :D W nowej fryzurce Misiaczkowa wyglądasz super,chyba tez kolorek robiłas bo fajnie na zdjęciu lśnią ci włosy ,wyglądają na lekko rozjasnione albo na balejage,fajnie wycieniowane włosy .Masz teraz lekką ,zwiewną i modną fryzure.Bardzo prosze tez o zdjęcia naszych kolezanek :D. Własnie posprzątałam mieszkanko a terza pije zimne piwko z colą zapraszam do mnie na piwko :D A kto nie moze to na soczek.Pozdrowienia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się cieszę, że choć fryzurka się podoba ;) Powinnam to jeszcze na jakiś żel albo wosk robić, ale mi się nie chce :D A tak farbowałam jakieś dwa tyg. temu na beżowy blond i pasemka też się zgadzają, bo kiedyś dowowym sposobem robiła mi koleżanka i użyła rozjaśniacza z Joanny i teraz w miejscach sztucznych pasemek, rosną już naturalne, chyba musiałam sobie rozjaśnic cebulki ;) Bo pasemka już mam 2 lata, a tylko raz robiłam ;) Super nie ?? Zmykam spać, najadłam się niesamowicie i teraz najchetniej bym już się położyła. Tato mój przyniósł kanie z lasku i zrobił w cieście, myślicie, że mogę kilka zjeść? Uwielbiam kanie i strasznie mnie kusi :o Można grzybki w ciąży jeść inne niż marynowane ?? Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witajcie moje kochane Dziewuszki!!!! Ale się za Wami stęskniłam! Nie wiem jak to jest, ale w tym roku, im bardziej chcę wypocząć, tym bardziej jestem zmęczona. misiaczkowa, poproszę o zdjęcia. Buziaki dla Was Wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helioł :D Wiedziałam, że genewa wórci niedługo :D Pewnie, że wyślę :) Ale na razie od 2 tygodni brzusio nie rośnie :o Tłumacze sobie, że może teraz dzidziul wzrasta :o Mam dziś kontrolę u gina, to mu będę marudzić, że boli mnie podbrzusze, że brzusio nie rośnie i rozrywa mnie w kroku :o Ostatnie jest najgorsze :o Sorki za dosłowaność ;) Wózek doszedł, nie mogłam się nim nacieszyć i mi zabrali i zawiźli do chrzestnego i kazali o nim zapomnieć do stycznia 😭 A on jest taki sliczny ;) I postanowiłam, że żadnych kokardek nie wieszam, skoro w to nie wierzę, to nie powieszę, medalik z MB to pewnie tak, bo jestem bardzo wierząca, ale nie kokardka :) Buzzzzzzzzioleeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×