Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

dziwny ten nasz topik ;) czasem dłuuuuuuuuuuugo cisza... a potem takie wieści :D reniolku 🌻 fryzelko 🌻 gratulacje! misiaczkowa, szybciutko po receptę, pewnie na zawiesinę nystatyny :) angelo, genewo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze! Po tygodniach posuchy tyle wspanialych wiesci! Reniu ❤️ sciskam i gratuluje Grzesia! Fryzelko ❤️ buziaki dla ciebie za zaciazenie :) Misiu - jestes niesamowita - kolejne \"dziecko\" czyli piesek. Ze ty masz sily na to :) Pochwal sie zdjeciami nowego nabytu i domku. Genewo 🌼 . Kinia rosnie jak na drozdzach. Wspolczuje problemow zdrowotnych waszych pociech. U nas naogol pierdoly. Wysypka wczoraj, pobudki o 5.30 i malej weszla drzazga w raczke. Nie da sobie wydlubac. Nie wiem co z tym zrobic. Zostawic czy jednak znecac sie na dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzelko!!!!!!!!!!!!! Gratuluję Ci z całego serduszka!!!!!!!! Bardzo się cieszę!!!! 👄 ❤️ To zarażaj Angi ile się da :D Gruby misiu-słowo się rzekło :o Nystatyna, wzmocniona dawką vit C :o Lekarz aż jęknął na widok pleśniaw. Kazał je wycierać, nawet jak by krew leciała :o AAaaaaaa co za paskudztwo 😭. Lucyjko-trudno, na siłę choćby, bo się jakieś zakażenie wda i dopiero będzie ból. Współczuję, bo pewnie się będzie boczyć na ciebie :o Zostało mi w sumie 3 dni pracy, z czego jutro ostatni dzień zajęć, w czwrtek jedziemy do kina a w piątek rozdanie dyplomów. W poniedziałek rada a we wtorek idę się rejestrować w urzędzie, bo muszę mieć przecież ubezpieczenie zdrowotne :o Zmykam wypisywać dyplomy :o Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D tyyyyle szczęścia na raz :D Genewo 👄 widziałam Kinię, podglądam co jakiś czas ;) jest cudna, ale nie będę tego pisać na NK co chwilę bo stanę się monotematyczna ;) domyślam się tego zachwytu :) nie dziwię Ci się wcale :) 👄 RENIOLKU GRATULACJE :D:D niechaj się chowa zdrowo malutki ❤️ FRYZELKO RÓWNIEŻ GRATULACJE :D:D spokojnej ciąży Ci życzę i ślij fluidki od lipca dla starej Angi pliiisss :):):) Martuś cosik mi wysłałaś na komórkę ale nie mogłam tego otworzyć :( dzwoniłam do Cię ale miałaś wyłączoną komórkę :( ale mam już adrenalinę na myśl o obronie TO JUŻ TYLKO TYDZIEŃ!!! BOJE SIĘ!!!! buzioleee 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, co u ciebie? Dawno sie nie odzywalas. Naughty 🌼 jak wy sie miewacie? Fryzelko, co dajesz do jedzenia Majeczce do chleba? Bo mnie sie juz pomysly skonczyly :( Ilez mozna parowek, wedliny i zoltka jajka gdy nabial zakazany??? A dzemu i miodu moja nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie - nieobecne, do raportu! u nas jutro pierwsze PRAWDZIWE zakończenie roku szkolnego, a w sobotę wyruszamy na tydzień wakacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduneczek! Chora jestem 😭 i wysyfiło mnie na twarzy 😭 Wyglądam, jak trędowata 😭 :( A nic nowego nie użyłam ani nie jadłam :( Angelooo ratuj :( Są wszędzie, najwięcej w okolicy oczu, z boku i na czole i na brodzie :( Da się tego pozbyć domowymi spodobami? Zawsze tak mam przed okresem i zawsze potem znikały a teraz nadal są :o Gdyby nie okres, to pomyślałabym, że zaciążyłam :o Gruby misiu-fajnie macie, a gdzie jedziecie? Do chlebka to nie pomogę, bo u nas też cyrki świata :o Ostatnio na topie kielbasa wiejska. Zmykam do papierów :o Nie chce mi się, ale na mus muszę jutro oddać. Buziam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Misiu odpoczywajcie ile wlezie :D piesa zabieracie?? ;) Martuś, jeśli brałaś/bierzesz antybiotyki może to być skutek uboczny, jeśli jesteś chora/przeziębiona to objaw choroby masz również na twarzy - trzeba wprowadzić leczenie farmakologiczne - czyli marsz do lekarza po antybiotyk :( jedyne co możesz zrobić to zaopatrzyć się w maść cynkową i punktowo aplikować na zmiany, możesz też delikatnie każdą zmianę masować, kręcąc wokół niej kółka, spiralki, nie dusząc i nie wyciskając - bo po pierwsze jeśli to wysyp o podłożu bakteryjnym rozniesiesz na twarzy i będzie jeszcze gorzej, po drugie mogą zostać blizny, po trzecie - jeśli są wywołane bakterią możesz zafundować sobie czyraka, który trzeba będzie łyżeczkować, po czym zostanie duża blizna, to tyle co mogę poradzić :O za cztery dni obrona [boje się] Martuś czy ty też tak panikowałaś??? czy ja jestem jakaś nienormalna? :O buziolee :D p.s. mnie papierologia czeka jutro i pojutrze :O \"kocham to\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale wieści!!!!!! Reniol- Gratuluję Grzegorza:-) Fryzella- super! Gratuluję zaciążenia! Po prostu cudownie:-) Angela- powodzenia na obronie, na pewno będzie świetnie:-) Jak zwykle:-) U nas ok, tylko czasu ciągle brak. Lista spraw do załatwienia zamiast się kurczyć to ciągle coś do nie dopisuję, do tego jeszcze mnóstwo bieżących obowiązków... Chcielibyśmy za jakiś czas drugie dziecko, ale ja się kiepsko z jednym organizuję to co dopiero z dwójką? No i ile cierpliwości trzeba... Jestem w trakcie załatwiania urlopu wychowawczego, biorę do końca 2011 roku. Jak będzie trzeba to najwyżej go skrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale wieści!!!!!! Reniol- Gratuluję Grzegorza:-) Fryzella- super! Gratuluję zaciążenia! Po prostu cudownie:-) Angela- powodzenia na obronie, na pewno będzie świetnie:-) Jak zwykle:-) U nas ok, tylko czasu ciągle brak. Lista spraw do załatwienia zamiast się kurczyć to ciągle coś do nie dopisuję, do tego jeszcze mnóstwo bieżących obowiązków... Chcielibyśmy za jakiś czas drugie dziecko, ale ja się kiepsko z jednym organizuję to co dopiero z dwójką? No i ile cierpliwości trzeba... Jestem w trakcie załatwiania urlopu wychowawczego, biorę do końca 2011 roku. Jak będzie trzeba to najwyżej go skrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Misiu - udanych wakacji!! ANgela, powodzenia na obronie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!! Angela już po obronie??? To dziś było? Tak by wypadało. Angiiiiiiiiiiiii napisz czy ty już PO!!! Co do denerwowania się, to takie dziobaki, jak ty raczej nie powinny się denerwować :D Pytania znałyśmy, bardziej byłam zestresowana mówieniem przed 3 osobami ;) Wrzucam fotkę Lidki, moze się uda ;) [URL=http://img269.imageshack.us/i/52128733.jpg/]http://img269.imageshack.us/img269/1520/52128733.jpg Asiu, jak masz taką możliwość to pewnie, bierz ile się da. Ja z małą siedziałam w domku do 21 miesiąca, mogłabym spokojnie do 3 latek, ale finansowo kiepsko się wiodło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELO :D:D:D OBRONIŁAM SIEEEEE :D:D:D DOSTAŁAM 5 ZA CAŁOKSZTAŁT STUDIÓW I DRUGIE 5 ZA OBRONĘ :D:D:D stres był straszny... w telegraficznym skrócie: ja nie znałam pytań, mało tego zadano mi ich 7!!!! najbardziej męczyła mnie dziekan, która nawet nie czytała mojej pracy!!! raz nawet z recenzentem zaczęli się kłócić, po jednej mojej odpowiedzi, bo ona się ze mną nie zgodziła, a on powiedział, że dobrze mówię :classic_cool: i zaczęli się sprzeczać :P no to w końcu ja się wtrąciłam i było dwóch na jedną :P:P i w końcu profesor i ja zwyciężyliśmy :P :D a moja promotor miała ubaw po pachy :D generalnie zadano mi jedynie dwa pytania dotyczące mojej pracy, reszta na inne tematy... ? :O promotorka uprzedzała mnie, że z uwagi na moje dalsze plany będą mi się bacznie na obronie przyglądać... dlatego tak trzęsłam tyłkiem :O generalnie, jak to określiła moja promotor po obronie, mój egzamin był w formie dyskusji naukowej, pochwaliła mnie, że b.dobrze sobie poradziłam, bo taka forma jest bardzo trudna :) to bardzo dużo dla mnie znaczy, bo ona jest moim ogromnym autorytetem :) pan profesor po obronie powiedział, że zazdrości mojemu mężowi takiej żony i prosił abym go pozdrowiła ;) (dedykowałam pracę mężusiowi ❤️) a dziś leczę kaca, bo wczoraj do pierwszej była u mnie impreza :D dostałam prezenty i kwiaty od przyjaciół :) i nawet mężuś był na imprezie dzięki skype :D kochane jestem prze prze szczęśliwa :D:D:D a dziś muszę prać i sprzątać bo w niedziele lecę do MĘŻA :D:D dzięki, ze trzymałyście kciuki 👄❤️ pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że będzie piątal :D Dziooooooooooooobaaaaaaakkkkkkkkkkkkk :p Gratulacje wielkie!!!!!!! 👄❤️🌻 :D :D ZAsłużyłaś na każdą cząsteczkę tej oceny, tyle pracy włożyłaś w studiowanie!! Raz jeszcze wielkie gratulacje!!!!!! A ja potrzebuję porady, postaram się jasno wyłożyć temat ;) Mam teraz dwie prace, w dwóch szkołach, jedna to polonista a drugie, jak wiecie przedszkolanka. W tej szkole, gdzie miałabym być polonistką coś się dzieje, poobno mało dzieci, łączą klasy, ale dyrektorka nic nie dzwoni, a chyba powinna mnie zawiadomić o ewentualnych zmianach w etacie. Jak też wiecie, wolałabym być polonistką niż przedszkolanką. Myślicie, że powinnam się zebrać na odwagę i zadzwonić do tej dyrektorki? Wypada też spytać o stawkę wynagrodzenia (tzn. czy płacą tak jak obecnie płaci się stażystom). Ja już sama nie wiem co robić, bo w tej drugiej szkole mam pewną pracę, a w tej drugiej niby też ale teraz nie wiem co tam się dzieje. Zadzwonić? Tylko co mam powiedzieć, że słyszałam plotki? Doszły do mnie niepokojące informacje o trudnościach w szkole?? Yyyyyy jaka ja jestem sierota :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, gratulacje ogromne!! 🌼 Jestes the best! I szczesliwej i owocnej podrozy do Norwegii. Macie szczescie, piekna pogoda tutaj :) Misiaczkowa, alez twoja Lideczka sie robi do ciebie podobna :D I ta minka powazna na zdjeciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) 👄 Martuś ja myślę, że powinnaś zadzwonić z zapytaniem czy oferta nadal aktualna? nic nie mówić o plotkach, a tylko upewnić się czy wasze wcześniejsze ustalenia są aktualne? co do stawki, też zapytaj, masz prawo to wiedzieć i masz prawo o to zapytać? (pod warunkiem, ze Ci potwierdzi, że nadal masz tą pracę) muszę iść spac... pakowanie, zakupy i takie tam :) paaaa P.S. Lucyjko mogłabyś sprawdzić czy zapowiadają u Was pogorszenie pogody? bo nie wiem co mam spakować, a z moim mężem nie mogę się dogadać w tej kwestii, on swoje, a ja swoje... wkurzył mnie dzisiaj czy tak trudno odpowiedzieć na proste pytanie?? potem będzie marudził, że tyle rzeczy wzięłam jakbym się na miesiąc wybierała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, wg naszych prognoz ma byc piekna pogoda caly nastepny tydzien. W Oslo pod 30 stopni!!! A w reszcie kraju tez cieplo i slonecznie :) 20-25 w Bergen. 18-22 w Trondheim. Lepiej trafic nie moglas z pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ale w nocy temp. spada do ok. 10-15, wiec wez tez jakis sweter gdybyscie mieli spedzac wieczory na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzelko jak sie czujesz? czy bylas u gina potwierdzic ciaze? Reniolku napisz jak sobie radzicie w domu. Jaki jest Grzes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesuu melduję, że żyję! Ogłoszam oficjalnie: pierdolę taki urlop!!!!! Normalnie nie wiem w co ręce wsadzić, wiecznie pranie, albo gdzieś latam, szlag mnie trafia. Dziś musiałam jechać po dyplom (bo dostałam pracę na miejscu w prawdziwym przedszkolu:D) to pół dnia zawalone, bo musiałam pojechać do miasta wojewódzkiego :o Jutro miało być fajnie, no i będzie bo jedziemy na wycieczkę po autko jedyne 180 km w jedną stronę, ale autko marzenie (moje)-Ford Ka :D Śliczna granatowa żabka ;) Lidka się zamęczy, biedne dziecko ;) I do tego ta paskudna pogoda, wiecznie leje, burze, parno, można zdechnąć na stojąco :o Buziam kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy :) znacie to: idą dwa koty przez pustynie i jeden mówi do drugiego, k...! nie ogarniam tej kuwety! ja tez nie ogarniam ;) dalej nie mamy prądu itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, Misiu, jak ty sobie radzisz bez pradu??? Przeciez tak sie nie da mieszkac! Jak bylo na wyjezdzie? Misiaczkowa, gratki za prace! A jak Lindka? Lepiej z plesniawkami w buzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRÓCIŁAM!!! :D:D:D Dzięki wielkie Lucyjko 👄 raz nocowaliśmy w Oslo (port Sorenga), miałam nawet wykonać szybko tel do Martusi czy nie ma do Cię numeru, ale, że był już wieczór, stwierdziłam, że nie będę Ci wyciągać o takiej porze :O generalnie zmęczona jestem nie jak jeden, ale sto ogarów po polowaniu... życie truckera jest strasznie ciężkie i podziwiam tych facetów, a szczególnie kobiety wykonujące ten zawód :O Norwegia piękna, piękne fiordy (zdjęcia na Nk w najbliższym czasie...) ale mentalność, a raczej chłód norwegów mnie dobił :O może źle to odbieram, nie wiem :O ale oni wydali mi się tacy chłodni, tacy nastawieni, że są \"panami świata\" :O może są źli, że obce narody ich \"zalewają\" za pracą... może o to chodzi, ale generalnie to bardzo hermetyczny naród. Ale cóż... mogą sobie na to pozwolić, rząd ma nastawioną politykę na rozpieszczanie swojego narodu, a nie jak u nas na ograbienie... :O to się nie dziwię, że flaga powiewa przy co drugim norweskim domu, że produkty norweskiego pochodzenia najdroższe (koszyczek 0.5 kg truskawek - 50 koron- czyli 25zł). Ceny w centrach handlowych masakryczne (np. chleb 12 zł - najtańszy!!!), ale np. samochód czy jacht, jak policzyłam, mogą sobie kupić po 8 miesiącach odkładania-za gotówkę...:) benzyna, przy ich zarobkach tania jak barszcz (bez uszek ;) ) ale nie lubią obcokrajowców.. oj nie lubią... byłam raz kąpać na fiordach z kolegami meżusia, kiedy usłyszeli słowacki, czeski i polski język to z taką nienawiścią nas obserwowali, że aż głupio... :O ale poza tym chłodem ze strony autochtonów, pogoda zarąbista, jasno od 4-tej do 1-szej w nocy, więc spać się nie chciało, ale musieliśmy wstawać już o 6.00 no i piękno krajobrazu i te fiordy :) dobra kończę bo dopiero przyjechaliśmy i jeszcze walizki stoją w przedpokoju nie rozpakowane :P buziam Was 👄:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* kąpać się z kolegami i mężusiem ;) bo w tych bazgrołach wyszło jakbym poszłam kąpać mężusia z kolegami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Angela Mam nadzieje, ze zdarzyliscie z mezusiem znalezc chwilke dla siebie w podrozy :) Jaka mieliscie trase? he he, truskawki - trafilas na poczatek sezonu. Juz dzisiaj kosztuja polowe z tego. 20 kr. A w szczycie sezonu spadna do 12-15 koron. Jaki ty samochod bys kupila za te 8 miesieczne oszczednosci? ;) Mnie by nie starczylo nawet na moj 10 letni urzywany :P ;) A reszta to duzo prawdy. Norwegowie to zamkniety narod i bardzo ciezko znalezc sobie wsrod nich prawdziwych przyjaciol gdy sie jest cudzoziemcem. A ze patrza na Polakow krzywym okiem? Bo maja ku temu powody. Niestety bandziorstwo z Polski przyjezdza tutaj, co rusz sa kradzieze, wrecz zorganizowane szajki zlodziei z Polski i innych krajow nam pobliskich np. Litwy. Wiele niesolidnych firm i pracownikow, ktorzy olewaja przepisy, kombinuja, nie przykladaja sie do pracy itp, bo i tak dostana za to duza kase. I oni wlasnie psuja opinie calego narodu i przyzwoitych imigrantow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu-o rety babo, ja też cię podziwiam!! Bez prądu przy takiej gromadce :D Jesteś mega :D Angela, siii mam numer do Lucyjki :) Fajnie, że podróż ci się podobała, ja też marzę, żeby zobaczyć fiordy, tyle o nich słyszałam, ale to chyba się szybko nie spełni ;) Podjęłam decyzję, że zostaję w tym przedszkolu, w którym teraz pracowałam. Raz, że lepsza pensja a dwa, że stałe godziny pracy. R pracując w wojsku niestety nie jest tak dyspozycyjny, żebym mogła na niego liczyć w kwestii odwożenia i odbierania małej. A czas dla niej jest dla mnie bezcenny. Czuję, że to dobra decyzja i jutro odmówię dwóm dyrektorkom, zadzwonię do przedstawiciela WSiP-u i będę mogła pojechać spokojnie na wakacje :) Już w poniedziałek wyjeżdżamy na całe 8 dni do Dziwnowa :D Z wielkim trudem udało mi się załatwić noclegi, ale na szczęście coś znalazłam i to za cenę, jaka mnie zadowala ;) Dziś ruszyłam na podbój sklepów i kupiłam sobie śliczną sukienkę, dwie bluzeczki a małej też się skapnęło ;) W 5-10-15 (moim ulubionym-ze względu na kolorystykę) były akurat wyprzedaże :D I wyrosła w butków, więc za jednym zamachem kupiłam sandałki i półbuty w Deichmanie. Dziękować Bogu za te placyki zabaw w hipermarketach ;) Mąż z nią siedział a ja polatałam po sklepikach ;) A dzieć zadowolony, bo się wybawił ;) To tyle w telegraficznym skrócie ;) A co do niechęci w stosunku do Polaków, patrzcie co się dzieje w Irlandii, pikiety i szkalowanie naszych rodaków, musi być naprawdę kiepsko z naszą opinią :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Lucyjko pewnie masz racje z tą opinią o nas :O przykre to bardzo, że musimy świecić oczami za rodaków i jesteśmy wrzucani do jednego worka :O ale powiem Wam, że w Londynie nie odczułam takiej niechęci :O ale może dlatego, ze to miasto od dawien dawna jest zalewane przez obce narody :) więc się przyzwyczaili ;) no i inna mentalność ;) o Barcelonie nie wspominam bo tam nie wiedzą gdzie Polska i myślą, że Rosjanie i Polacy to jedna rodzina :P :D generalnie zdania nie mają ;) Lucyjko w Larvik widziałam w komisie samochodowym m.in Forda Mondeo kombi z 2004r (chyba...?) bardzo zadbany, nie bity ;) za ok 150tyś koron ;) więc zaraz policzyliśmy, że nawet przy zarobkach mężusia ( Polacy zarabiają mniej niż Norwedzy) gdybyśmy tam oboje żyli i pracowali to bylibyśmy w stanie odłożyć w ciągu ok 6-8miesięcy na to auto, (żyjąc z jednej pensji przez ten czas ;) ) co mnie zaskoczyło i to bardzo :) przekładając to na zarobki na takim samym stanowisku w Polsce :O tam auta kosztują tyle samo lub bardzo niewiele więcej niż tutaj ;) meżuś znalazł też mały jachcik za ok 60 tyś koron, więc też mogą sobie na taki wydatek pozwolić, za to drogie są domy (masakra!!!) no i codzienne życie :O Misiaczkowa spokojnego wypoczynku i super pogody :D dobra kończę bo mieliśmy mała scysję dzisiaj, bo "ja nie mam dla niego czasu... bo on przyjeżdża, a ciągle jestem czymś zajęta... więc nie wie po co ma tu przyjeżdżać"... marudzi, że nie chce siedzieć w tym domu bez przerwy kiedy przyjeżdża bo ciasno, ale jak mamy do kogoś wyjść to marudzi, że ciągle gdzieś go ciągnę... no paranoja jakaś... bądź tu mądry i pisz wiersze... to mu powiedziałam, że skoro nie widzi sensu żeby tu przyjeżdżać i nie ma do kogo to niech nie przyjeżdża aaa i wściekły jest bo on zegarek sobie chciał kupić, a ja mu wyskoczyłam, ze trzeba oszczędzać bo mamy się budować :O (namówiłam go wreszcie na rozbudowę domu, bo mieszkamy tu od wieków, a cały czas tylko parter zrobiony... miało być jeszcze piętro... i co??? do śmierci będę mieszkać w parterówce???) no to mu wykrzyczałam, że niech sobie kupuje ten zegarek, w d... to mam!! niech się nie buduje skoro mu nie przeszkadza życie na 40 metrach!!! a potem jak już podarliśmy japy oboje, ochłonęliśmy i zaczęliśmy normalnie rozmawiać, to się okazało, że problem leży gdzie indziej i nie o to wcale mu chodzi tylko czymś innym się denerwuje i martwi... eh... szkoda gadać... :O a oni mówią, że to my jesteśmy skomplikowane... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci to świry :o Mój w każdym razie to tej grupy należy ;) Dziś się ścieliśmy, normalnie "na noże", poleciła łacina i oczywiście foch :o Najpierw skoczył do mnie, że jak spotykam się z kumpelą na placu, to on ciągle za małą lata a ja siedzę i gadam, to mu wypomniałam, że jak on na zjazdy od 6 tygodni co tydzień jeździ to ja nic nie mówię i nie mam pretensji a on ma wielkie żale o pół godziny rozmowy :o czywiście argument nie dotarł a w dalszej części kłótni zaczął z czymś innym, to mu wysyczałam "spr" (nie tak zwyczajnie, tak po naszemu-to wie o co chodzi) i poszedł z fochem. Potem się łasił i przepraszał. Dzziiaaaadu jeden Zaczynam odczuwać przed wakacyjne nerwy, już myslę ileż to rzeczy muszę upchnąc do tej małej puszki na kółkach, ktorą kupiliśmy ;) Brrrr a jeszcze pranie i prasowanie :o A droga to już nie wspomnę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a pleśniawki jak były tak są 😭 Nystatyna, vit C, ścieranie g*** dają, bo ona ciągle coś pcha do buzi i paluchy wsadza przecież jej nie zwiążę, co?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×