Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Zimowe starania 2005

Polecane posty

cześć :) a ja nadal zdjęć nie dostałam 😭 Asiku wyślesz mi???? @ nie przylazła... więc zaczęłam dziś liczyć i okazało się, że jeśli trochę małpą pokieruję to najbliższe trzy cykle się zgramy z misiem :D więc po sprawdzeniu, że @ się nawet nie czai zastosowałam na mendę luteinę od Misiaczkowej ;) i przesunę francę do wtorku ;) tylko nie wiem czy luteine można brać w kazdym cyklu? czy to będzie źle dla zdrowia?? mogę wywołać jakieś mięśniaki macicy albo ocś innego albo w ogóle zablokowac miesiączkowanie??? słyszałyście o czymś takim??? a teraz opowiem Wam jaką macie mądrą koleżankę :O wczoraj wracając z uczelni, podjechałam do swojego CH na małe zakupy ;) chodziłam pomiędzy regałami i pamiętając słowa mojej koleżanki powtarzałam w myślach: \"trzeba lubić siebie... trzeba lubić swoje ciało...trzeba się rozpieszczać\" wybierałam co smaczniejsze i zdrowsze produkty... \"zabawa w rozpieszczanie siebie kulinarnie sprawia mi ostatnio ogromną frajdę) potem radośnie poszłam do kasy... chłopak z PCK pomógł mi wszystko zapakować do toreb i wychodząc z centrum zaczęłam szukać kluczyków do auta.... w kieszeniach nie było... w torebce nie było... zaczęłam co raz bardziej nerwowo szukać... jeszcze raz: torebka!!! jeszcze raz kieszenie!!! nic! kluczyków NIE MA!!! 😭 podeszłam do punktu informacyjnego z zapytaniem czy ktoś nie znalazł i nie doniósł... \"NIE\"... pierwsza myśl-zgubiłam---trzeba przejść się tą samą drogą i odnaleźć NATYCHMIAST! potem: często wkładam do kieszeni płaszcza, a że są na smyczy to smycz czasami wisi poza kieszenią: nic tylko ktoś przyuważył i wyjął z kieszeni, a teraz mnie obserwuje do którego auta pójdę... no dobra, myślę sobie, jako ta co ma IQ ponad przeciętną wyjdę na parking i będę obserwować dyskretnie kto idzie za mną... obejdę moje śliczne, kochane autko dookoła z daleka i stanę przy innym dla zmyłki.. a potem się ukryję i zobaczę kto będzie moimi kluczykami manipulował przy wybranym przeze mnie aucie...wtedy go napadnę.. waląc torebką po głowie narobię rabanu!! a sprawca uciekając w popłochu przed wariatką odda kluczyki :classic_cool: postanowienie chciałam natychmiast wprowadzić w czyn, oddałam torby z zakupami do punktu przechowywania toreb (żeby mi nie przeszkadzały w napadzie na nikczemnika-miałam tam butelkę swojego ulubionego czerwonego winka-szkoda by go było...) idę sobie przez parking powoli obserwując dyskretnie... nawet już mam osobnika wytypowanego...obserwuję go zbliżając się do mojego zielonego skarba... idę sobie, idę... zerkając dyskretnie na moje cudo... wtem... patrzę.....W MOIM AUCIE PALĄ SIĘ LAMPKI KONTROLNE!!! WŁĄCZONE RADIO!!!!! I GRA SOBIE W NAJLEPSZE MUZYCZKA!!!!! WYSIADŁAM Z AUTA ZOSTAWIAJĄC KLUCZYKI W ŚRODKU W PRZEKRĘCONEJ STACYJCE Z WŁĄCZONYM RADIEM!!!!!!!!!!!!!!!! NO GŁUPOTA DO KWADRATU!!!!!!! słuchajcie ja w ogóle nie pamiętam momentu wysiadania!!!! mam jakieś zaniki pamięci???? zadzwoniłam do męża i wyłam mu chyba przez 10min do słuchawki!!! nie mogłam się uspokoić!!! ręce mi się tak trzęsły po odkryciu własnej głupoty, jak nigdy dotąd!!!! nieee noooo głupota do kwadratu!!! wyłam całą drogę do domu, głaszcząc po kierownicy mój skarb i przepraszałam go...że go zostawiłam... że naraziłam na kradzież...rozebranie na części albo wywózkę za wschodnią granicę... potem w garażu pocałowałam go w czółko i rozstaliśmy się w zgodzie-przebaczył mi ❤️ :) macie koleżankę wariatkę! powinnyście zerwać ze mną wszelkie kontakty :( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Angela, usmialam sie :P Ale dobrze, ze sie dobrze skonczylo!Przedswiateczne rozkojarzenie? przypomnial mi sie moj tata, ktory kiedys zaparkowal samochod w innym miejscu niz zwykle, poszedl zalatwiac jakas sprawe i wracajac byl przekonany, ze auto mu ukradli, bo nie stoi tam gdzie zawsze go zostawial... Na szczescie pomiotal sie spocony z przerazenia po okolicy i znalazl swego malucha zaparkowanego spokojnie pare ulic dalej ;) Jade za godzinke z Linka do poradni w sprawie tej wysypki na buzi. Zastanawiam sie czy to nie tradzik niemowlecy, bo niektore pryszczyki sa z bialymi grudkami :O ALe ostatnio wydaje mi sie tez zbyt rumiana i ma taki rumiany pasek skory tak gdzie ma brwi i miedzy brwiami :O Od wczoraj slabo je i gorzej spi :( A u nas -10 brrrrrrrrrrrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela- no piękna historia:-) To się nazywa szczyt roztargnienia:-) Już wysyłam fotki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za zdjęcia Ani i Reni - malutka śliczna :) U nas zimno i od czasu do czasu pada śnieg. Bartuś zaczyna raczkować ma juz 6 miesięcy i 2 tygodnie - jak ten czas leci moja córcia za miesiąc kończy 9 lat - o swoim wieku nie będę wspominać - hihi. Angelo jesteś Wielka - uśmiałam się jak nigdy :):):) - choć dla Ciebie wcale to nie było do śmiechu - prawda. Lucyjko jak Linka co powiedział lekarz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinko, to twoja Karolinka . styczniowa dziewuszka :) Jak Lidka Misiaczkowaj i ja sama :P ;) Z ktorego stycznia??? W poradni obejrzala Linke pielegniarka. Stwierdzila, ze to nic powaznego, prawdopodobnie hormonalna wysypka. Mala gorzej sypia znowu, ale coz zrobic. Tylko ja mam zly humor przez to... :O Lece, bo Linka juz marudzi, ze zmeczona, a jeszcze kapiel i butla przed snem... Jak wasze przygotowania do swiat??? Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo :D Reniu Ania prze prze przecudna :D:D i bardzo duża :) przed 10 minut patrzyłam w Twoje oczy i widziałam tam ogromne szczęście ❤️ i tak ma być 👄 ja właśnie wczoraj przygotowałam się do świąt ;) wykupiłam święta na wyspie Djerba :D:D:D sikam ze szczęścia od wczoraj :D:D:D będzie wino, sex, facet i śpiew ...palmy ;) wylot za tydzień w niedziele w nocy :D spadam do pracy miłej niedzieli 👄 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGELA! :D Ale ci zazdorszcze !!! :P :D Bawcie sie dobrze!!! I wroccie we trojke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Angela, Asik, ni wiem dlaczego zdjęcia nie doszły:( Wczoraj wysyłałam. Przepraszam bardzo🌼 Ania je 2 razy w nocy-więc da się znieść. Wyrosła już z 2 śpiochów i pajaca....nasza kruszynka❤️ Z piersiami coraz lepiej. ale nie powiem, żeby całkiem przestały boleć...mam nadzieję, że w końcu tak się stanie... Angela-historia z autem-pierwsza klasa! Znam takie mega-roztargnienia...No i gratuluję świąt wyjadowych! Bardzo zazdroszczę! Jak tylko wrócicie-czekamy na zdjęcia. misiaczkowa-gratuluję mieszkania! Zazdroszczę mieszknia całkowicie na swoim...my ciągle z babcią... Naughty-współczuję bólów, trzymaj się dzielnie, mi po porodzie przeszło, teraz tylko o mięśnie brzucha muszę powalczyć, bo jakby ich nie było wogóle... Nasz pies ugryzł dziś jakąś babkę. Nie wiem jakim cudem-pierwszy raz coś takiego jej się zdażyło. Niestety do babki wyszła moja babcia i coś jej nagadała. babka wezwała policję. Dopiero jak mąż przyjechał to udało się ją udobruchać, ale sprawa musi teraz iść oficjalnie, czyli ileś wizyt u weterynarza, stawianie się na policji, pewno jakaś grzywna. Bo moja babcia zamiast normalnie wysłuchać i przeprosić od razu z gębą...😠 Oczywiście jak jej powiedziałam co i jak to się obraziła. Aż się boję zejść na dół-pewnie będzie gadać, kląć albo płakać ze się zabije.... Zmykam do Ani-zaczyna tęsknić za mamą:) Asiku, Angela-za rok piszecie nam tu o obolałych piersiach!!!KOniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki sorki, że się nie odzywam, przeprowadzamy się i nie mam czasu na nic. Odezwę się jak będziemy już po. Mam mega doła w zwązku z mamą. Nawet nie chce mi się pisać co przeżywamy obie :( Dostałam pracę w przedszkolu. Nawet się cieszę. Odpiszę Wam jak tylko znajdę więcej czasu. Asiu miło cię czytać. Naprawdę :) Angelo - o mater :o Jesteś de best! Reniu - brr ale paskudna sparawa :o Sabcialku - caluski dla dzieciaczków. Naughty - dobrze że masz tę rehabiltację. Fryzelko - całusek w brzuszek. Gruby misiu - buziolki dla kochanej gromadki! Papa kochane, odezwę sie wkrótce! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela- no to pięknie się zapowiadają dla was święta!:-) Egzotycznie, na pewno będzie bajkowo:-) Zdjęcia musisz nam później przesłać koniecznie! Misiaczkowa- powodzenia i cierpliwości podczas przeprowadzki! I gratuluję pracy w przedszkolu! Czekamy na więcej szczegółów i kiedy zaczynasz!:-) Reniol- oby Ania pozostała grzeczną dziewczynką i dawała mamusi pospać:-) Naughty, Fryzella- trzymajcie się ciepło- niedługo będziecie miały swoje córeczki przy piersi:-) Już nie mogę doczekać się wolnego, chyba wezmę już od czwartku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Asiku dostałyśmy polecenie służbowe... ;) trza sie będzie ostro wziąć do roboty.. bo czasu mamy niewiele ;) jeśli za rok mamy już pisać o obolałych piersiach to mamy czas TYLKO do marca...:O ale nam Reniol tempo narzuciła :P jeszcze jutro kolokwium z farmakologii i szykuję się do wyjazdu :D:D:D jupi jupi jupi :D:D:D spadam bo za godzine do pracy... pa pa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja ostatnio rzadko ale cały czas pamiętam . Reniolku ale Ania rośnie widać mamusia dobre jedzonko podaje :) Angela ale miałaś przygode normalnie szok. Podobała mi się twoja droga dedukcji hi hi . A co do luteiny to radziłaby jednak poradzić się dr. bo nie wiadomo co tam się u ciebie porobiło, że jeszcze nie przylazła @. Lepiej to sprawdzić bo to wkońcu hormon , który może poprzestawiać nie po twojej myśli . Misiaczkowa gratujejszyn nowego mieszkanka i pracy a z dołka wyłaz bo przed świętami nie wolno tam przebywać poza tym ja tam już jestem więc i tak się nie zmieścisz. Sabcialku 9 miesięcy ale to leci a niedawno się urodził. Buziaczki dla was 👄 Asiu ❤️👄 Fryzelko narazie bardzo mało przybrałaś pewno na końcówkę dopiero coś więcej będziesz ważyć ale mi się wydaje , że 10 kg nie przekroczysz. Brzusio śliczny okrąglutki. Lucyjko jak to wysypka hormonalna to sama zejdzie a może ją gazy męczą temu źle śpi. Naughty ❤️👄 Gruby misiu ❤️👄 i dla całej waszej gromadki 👄 u nas była masakra , wychodziły czonowe 39 gorączki , płacz, noszenie na rękach. Naszczęście chwilowo się uspokoiło ale czuje, że nie na długo. Poza tym idą święta i tu mam doła bo będę bez mojej kochanej mamy :( i nie wie jak sobie z tym poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Reniolku ja też chcę zdjęcia :) i reszta dziewczynek proszę o mnie nie zapomninać jak wysyłacie jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagulka 👄 oby twoje swieta byly jednak udane, spokojne i niech Jagodka przyniesie ci duzo radosci :) Mam nadzieje, ze to faktycznie hormonalna wysypka u Linki. Caly czas sie zastanawiam. Bardzo ma sucha skore, a wysypka teraz najbardziej widoczna za uszkami :O Sabinko, jak u ciebie? Czy Bartus sypia juz spokojniej?? Ja sobie zazyczylam pod choinke \"wyregulowana\" Linke ;) Zeby chociaz spala 6 godzin w nocy :P Zobaczymy. Dzisiaj szczepienie. Angela, spakowana juz jestes?? Zabralas sexowne bikini? JAka tam temperatura na egzotycznej wyspie w srodku zimy?? Reniolku, napisz co u was. Jak Ania? Piersi lepiej czy dalej bola? Macie jakas kontrole u poloznej/lekarza, zeby zpbaczyc jak Ania przybiera na wadze? Brzuchatki - juz za rok bedziecie swietowac z maluszkami :) Gruby Misiu 🌼 Przytargalam piekna jodelke :D :D :D Jutro jeszcze ostatnie zakupy swiateczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Jagulko ❤️ te święta będą na pewno inne niż poprzednie, ale jak piszą dziewczyny, pamiętaj, ze w malutkiej jest cząstka Mamy :) poza tym Mama jest z Tobą przez cały czas i zawsze będzie się Wami opiekować :) ciuchy poprane..suszą sie ;) bikini też :P tam jest podobno teraz 20 stopni :D ale nawet jeśli to nie będzie plażowa pogoda to hotel ma i na zewnątrz i w środku basen ;) już czuje dreszczyk... ;) w niedziele około południa mamy pociąg do Warszawy i będziemy o 19.39 na Okęciu, a samolot o 21.55 :) za to @ menda mnie tak wkurza ze szlak mnie zaraz trafi dopiero zaczynam plamic wiec modlę sie tylko żeby się menda rozkręciła do jutra bo nawet owu nie zdąży nadejść do mężusia wyjazdu... jak tak dalej pójdzie... o tym że zanosi sie przez cały pobyt mendy obecność w związku z powyższym, nie wspomnę nic to! w domu nie mam wanny tylko prysznic i liczę ze tam będzie- wlezę do gorącej wody.. posiedzę i france pospieszę :P co za pech:O zawsze pod górkę :O i bieliznę fajową zapakowałam i olejki eteryczne... a tu!!! menda stanie pomiędzy nami!! znacie sposób na rozkręcenie francy??? podajcie bo już mi nic do głowy nie przychodzi... :O masaż brzucha przerobiłam... ćwiczenia... ciepły prysznic...co jeszcze??? 😭 jak francy nie chciałam to przyłaziła punktualnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś pustki u Nas???? Chyba nie sprzątacie tak zażarcie???? Byłąm chora dopadła mnie grypa żołądkowa i czułam sie jak po ciężkim urazie fizycznym - bleeeeeeeeee :( Teraz już lepiej ale jeszcze jak coś zjem to czuje jak ląduje w moim żołądku :( Mam już wszystko na święta - prezenty, karpia, węgorza, kaczkę - resztą będzie zajmować się mama do niej jedziemy na Wigilię. Cieszę sie na oczy moim pociech jak dostana prezenty :) Jogulko życzę Ci dużo siły i pogody ducha i aby malutka wypleniła całą pustkę po MAMIE - będą to trudne święta ale dasz rade dla swojego dziecka. Nie zaciążonym życzę - II kreseczek na teście :) Brzuchatka okrąglutkich wielgaśnych brzuchali ;) i dużo zdrówka dla Was dwojga :) Mamusią wytrwałości, cierpliwości i dużoooooo miłości :) pociechy z dzieciaków :) A wszystkim Wam: ZDROWYCH-ZDROWYCH-ZDROWYCH i jeszcze raz ZDROWYCH Świąt Bożego Narodzenia, spokoju, miłości, wiary i wszystkiego co sobie życzycie. Pisze już dziś bo nie wiem czy znajdę czas mam jeszcze sporo spraw do zrobienia i załatwienia - może wrócę do pracy właśnie dostałam propozycję i się zastanawiam ale mam czas dać odpowiedź do Nowego Roku - zobaczę. PIęKNYCH śWIąT - nawet jak będą bez śniegu :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, nie bedzie polskich znakow bo pisze z Ania na reku. doswiadczone mamy-pomocy! Ania w dzien spi po 3-4 godz, tylko kilka razy, krotko czuwa, rozglada sie. w nocy, od 23 do 3 je co godine, w przerwach sie prezy, sapie jakby ja cos meczylo, cos jakby kolka. ale dlaczego tylko w nocy? czy to po prostu nie chce jej sie spac? dzis probuje ja troche bardziej w dzien pomeczyc, moze to cos da, bp mamy juz z mezem dosc...jak zje o 3 to potem juz do 6-7 spi... lucyjko-piersi juz mniej bola, jeszcze tylko prawa przy samym chwytaniu, ale potem juz jest ok. mam nadzieje, ze prezent w postaci wyregulowanej linki dostaniesz, ja tez taki chce!!! angela-mam nadzieje, ze swieta beda bardzo udane i owocne! misiaczkowa-gratuluje pracy. mam nadzieje, ze dolek da sie opanowac. no i sprawnej przeprowadzki zycze! jagulko-trzymaj sie w te swieta! beda trudne, wiem jak to jest, ale masz malutka-ona Ci pomoze! w niej jest tez przeciez okruszek Twojej mamy Asiku-mam nadzieje, ze u Was wszystko dobrze i pozytywnie! gruby misiu-jak trolki przed swietami jeszcze pytanie; czy moge jesc; winogron zupe ogorkowa uszka serki homogenizowane miod to do tej pory jadlam, moze to jest przyczyna nocnego niespania. ale dlaczego to sie pojawia tylko w nocy... wstepnie zycze Wam wszystkim spełnienia marzen, zaciazenia, szczesliwych rozwiazan i zdrowych, szczesliwych dzieci. pewnie jeszcze wpadne, ale tak na wszelki... pozdrawiamy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniolku, ja tak na szybko. Moze Ania ma tak jak Linka. W nocy prosto po jedzeniu kladzie sie spac, polkniete powietrze jej przeszkadza. W dzien wiecej maluch siedzi na rekach i sie rusza, to w brzuszku lepiej sie uklada i spi spokojniej. W nocy prosto po jedzeniu sie kladzie na plasko. Przynajmniej ja tak zaobserwowalam. U nas pomaga przyciaganie zgietych nozek do brzuszka po jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wy widzicie godzinę mojego poprzedniego wpisu?? czy u was też sie wyświetla 10.06? co to za czary mary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo! Już jesteśmy\"u siebie\". Ja na prochach, wczoraj wyłam jak dzika świnia, ale mama przyjechala i mi nagadała, że jestem tchórz :p Z kazdym dniem lepiej :) Angelo - plisssssss zabierz mnie ze sobą!!! Dam ssię spakować w małą walizeczkę ;) Będę wam kanapki na basen nosić :p ciesze się twoją radością :D Sabcialku, życzę udanej wigilii u mamy :) Ja tez jade do mojej mamci :) Raniu ja bym serka homo i winogron nie jadła, bo winigrono lubi wzdymać a serek to białko, ktore moze powodować ból brzuszka. Gruby misio dawno nie pisała, gdzie się podziwasz matko???? :) Ale zmęczona jestem, i tak fizycznie i psychicznie. Ale mam dobre prochy no i meliska :) Ide kąpać swoje grube dupsko ;) papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem :) ale zarobiona po kokardę! i jeszcze chłopcy znów zasmarkani... czynię przygotowania do świąt, na wilię będzie nas u nas od groma! i jeszcze na mózg mi padło i przemalowuję :p -odnowiłam drzwiczki w kuchni i wymalowałam murek odgradzający wejście od reszty mieszkania... a jeszcze szafki przerzuciliśmy na inną ścianę... roboty mnóstwo :D żeby tylko mąż zdąrzył do ikea pojechać po nowe półki na buty i wieszaczki ;) no i jeszcze jedno okno nieumyte... może jutro się uda? z męża pozytku 0! tylko pracuje i pracuje :( z prezentów? tylko dla dziewczynek mamy (na szczęście sprzedawca z allegro posłał kurierem) gdyby nie pierniczki (a upiekłam z ponad dwóch kilo mąki) wcale nie czuć, że idą święta... cała sfrustrowana jestem :o niech mnie ktoś przytuli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo :D Gruby Misu ja Cię tulę skarbie 👄 bardzo bardzo :) Misiaczkowa ❤️ wiem... odcięcie pępowiny jest trudne i bolesne... ale Ty odcinasz w pozytywny sposób i to jest najważniejsze :) przywykniesz, zobaczysz :) walizkę zabieramy jedną-ogromną... mężuś się w nią pakuje na cały miesiąc, łącznie ze słoikami z domowym jedzonkiem- jest tak wielka, że człowiek się w niej mieści.. wiec wskakuj :) dostałam @ dzisiaj rano :D:D wreszcie!!! :D w ostatniej chwili... więc zaczynamy starania.. oby tylko nie skończyło się to jak poprzednim razem... :O to jest moje marzenie na nadchodzący rok... TABELKA I NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO......CYKL STARAŃ....TERMIN @ Asik25........Joanna......27...DolnyŚląsk......ze 100lat.........26.12 angela..........Pati........33.....DŚ..................1..........?-sterowana TABELKA II NICK..........IMIĘ .....WIEK ...MIASTO........TC.........TERMIN PORODU Fryzella26....Donata......27......Białystok.....23...... ........15.03.08 Naughty........Angela......23......Staffs.........24 ..............05.03. 08 TABELKA III NICK.......IMIĘ .....WIEK ...MIASTO........WAGA.........PŁEĆ.....DATA kocica_26....Jola........26........Piła.......3200.....H UBERCIK..14.10 poczwarka....Marcia...28.....centrum...............Danie l....17.11.06 jagula..........Ilona......31.....ok.Żywca...3150....Jag odka..ok.10.11 kicia 76........evelka....29/30.....BW...................?????.... ....?????? misiaczkowa...Martuśka...24.....ZG......2850....Lidecz ka....13.01.07 gruby miś....Katarzyna..32.....Pruszków...3030... Maciuś....30.04.07 sabcial.......Sabina........32.....Śląsk.........3700... Bartuś.....28.05.07 Lucyjka......Kasia.......30......K-ce.........2850 ..Linea.......11.10.07 Reniol.........Renia.......23.....Katowice....4070...Ani a........29.11.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, ja tez cie przytulam! 👄 Misiaczkowa, glowa do gory - przeciez to sama radosc przeprowadzac sie do takiego fajnego mieszkanka :) ;) Reniolku, co do diety nie pomoge, bo ja jem wszystko w rozsadnych ilosciach ;) :P \"Wyregulowana\" Linka chyba nie zdazy na swieta :( Ostatnio sypia znowu krocej 😠, a wczoraj po szczepieniu wogole byla nieswoja. Za to cholerna ciemieniuszka zawitala u nas 😡. Juz wczoraj Linka chodzila pol dnia w przylizanej fryzurze (od wsmarowanej oliwki), troszke zeszlo po kapieli. Dzisiaj druga tura kuracji. Lece na zakupy, poki dziecie nie wrzeszczy, ze glodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje, ponieważ Pan mego serca i ciała będzie już za 1,5 godziny a jutro wyruszamy, więc chcę już dziś złożyć Wam, serdeczne życzenia ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Spokojnych, Zdrowych Świąt Bozego Narodzenia, niechaj spełnią się Wasze najskrytsze marzenia, a nadchodzący rok będzie niezapomniany ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 chciałabym napisać tylko na koniec tego roku-który dla mnie jest wyjątkowo ciężki, że bez Was nie dałabym rady.... i choć nie miałam okazji spotkać Was osobiście (jeszcze... ;) ) to jesteście mi bardzo, bardzo bliskie 👄❤️ do napisania w przyszłym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki kochane! Wesolych Swiat, pociechy z maluszkow, okraglych brzuszkow i pozytywnych testow w 2008 roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY KORZYSTAJAC Z OKAZJI CHCĘ WAM ZYCZYĆ ZDROWYCH I SPOKOJNYCH SWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I W NADCHODZĄCYM NOWYM ROKU DZIEWCZYNOM STARAJĄCYM SIĘ I ZAFASOLKOWANYM SAMYCH ŚLICZNYCH I ZDROWYCH BOBASKÓW !!! A TYM MAMOM KTORE SWOJE SZCZESCIA JUZ MAJA PRZY SOBIE ZYCZE DUZO, DUZO ZDRÓWKA I WYTRWAŁOSCI !!! ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Ostatnio jestem bardzo zapracowana ,pewnie tak jak kazda z nas . Moze jutro jescze wieczorkiem zajrze. Napisze tylko ze brzusio mam juz bardzo duzy i Majka wierci sie i kopie . Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru Przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia Żyje własnym pięknem; A Nowy Rok obdaruje Was Pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje, na święta chcaiałabym Wam złożyć życzonka: Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia :) Życzę Wam spokojnych, rodzinnych i białych świąt :) U mnie już lepiej :) Lucyjko, ciemieniuszkę można też jakimś szamponem zwalczać, ale nie pamiętam nazwy ;) Też się mordowałam z oliwką, bo ten szampon drogi jak cholera ;) Gruby misiu, ty jesteś wulakanem energii i dasz radę :D A prezenty szybko się kupi :) Dla dzieci latwiej ;) My dajemy jednakowo każdemu ramkę ze zdkjęciem małej, jesteśmy spłukani przez tę przeprowadzkę i gdyby nie teściowa i mama to byśmy z głodu pomarli ;) Ale sprzedałam wozek i za to kupiłam inny mniejszy, bo graco na 4 piętro się nie nadaje i kupiłam jakis baby design mini, of cors rożowy :D Teraz muszę dokupić jakiś śpiworek i będzie git. Fryzelko, to czekam na nowe zdjęcie brzusia :D Pogłaskaj Majusie od cioci :) Jagulko, trzymaj się kochana w te święta, ja mamy nie straciłam, ale po malutkiej części też mi smutno, bo nie mam jej na codzień :( Jestem z tobą! ❤️ Witaj Genewo 👄❤️ Patuśka szl;aej tam i przywoź pamiątkę w postaci embrionka :D Nie ma to jak suwenir na całe zycie :D Idę po dziecia, śpi w swoim pokoju, ale na kanapie, bo mąz jeszcze nie złożył jej łóżeczka i przenosze ją na noc do nas, bo oczywiście rąbnie rano, bo zlazić jeszcze nie potrafi ;) No to hoł hoł Mery Christmas, Wesołych Świąt i do napisania po świętach, bo cale święta latamy od domu do domu i jeszcze mam spotkanie z klasą z podstawówki :) Ciekawe jak się ludzie pozmieniali :) Niech żyje nasza-klasa.pl ;) Ppapa kochane i wesołej choinki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×