Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ach to ja

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Polecane posty

Gość Maggie 22
Witajcie! miałam ten sam problem...moje naturalne włosy jasny blond pod wpływem szamponu Pallette 24 mycia Ciemna Czekolada wyszly na maksa czarne. Na poczatku nawet mi sie to podobalo, odpowiedni make-up i wygladalam super!jednak odrodsty ktore pojawialy sie juz po 2 tyg. zmuszaly mnie do niemal ciaglego nakladania tego szamponu. Musze przyznac ze wlosy nie ucierpialy- zrobily sie z lekka sztywniejsze i mialy fascynujacy polysk. Ale ile tak mozna? Postanowilam cos z tym zrobic. Szampony przeciłupiezowe nie pomagaly, no moze z wyjatkiem nizoralu, ale nie bylo spektakularnych efektow. Kolor zmyl sie do ciemnego brazu z lekkimi przeswitami fioletu?!!?masakra. Niby to mialo utrzymac sie na glowie przez 3-4 tyg. a ja biegalam z tym 4 miesiace. Udalam sie do fryzjera (Łódź, salon Gabriel, ul. Zachodnia), ktory po wstepnych ogledzinach stwierzdil ze mozemy zaryzykowac dekoloryzacje. Uzyl wody 6% i kolor zszedl pieknie, potem polozyl mi na to szampon blond i skasowal 160 zl. Wlosy nie zniszczyly sie wcale!!!!!!!!co prawda nakladam teraz na nie mase odzywek , ale tylko po to by nie miec wyrzutow sumienia:) Teraz mam swoje naturalne wlosy i p..........C Pallete!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka mikiP
Hej. Widze ze dawno nikt juz tu nie zaglądał... Mam spory problem... W zeszle wakacje zrobilam sobie blond pasemka i bylo spoko, ale potem jak zwykle zaczeło mi to rudziec i polozylam ciemniejsze pasemka. No i potem glupia zafarbowalam na brąz a wyszko czarne. Zrobily mi sie troche odrosty wiec postanowilam zafarbowac znowu ale na jasniejszy. Kupilam specjalna farbe ktora podczas jednego farbowania rozjasnia i farbuje wlosy. Bylam przerazona!! Odrosty mi wyszly na czerwono... potem troche to wyblaklo i sie splukalo ale odrosty i tak wygladaja fatalnie bo reszta dalej jest ciemna. Nie chce tego znow farbowac na ciemno bo zle sie w taki koloze czuje. Kompetnie nie wiem co robic i wlasnie myslalam o dekoloryzacji! Zastanawiam sie czy sie odwazyc... Nie ma za bardzo innej mozliwosci;/ Potem ufarbuje na kolorek zblizony do mojego naturalnego i koniec z farbowaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monela
Dekoloryzacja t jest jedyne wyjście, bo inne to przeczekać aż odrosną, ciemne barwy są najgorsze bo nic na nie nie można położyć. Jesteś pewnie młoda, więc nie martw się nie będziesz łysa ;). Sama mam ten sam problem i jutro idę na dekoloryzację. ważne żeby mieć dobrego, zaufanego fryzjera. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patz
A ja po użyciu średniego brązu Palette mam idealnie średni brąz. Jak na opakowaniu. No coż, liczyłam, że wyjdzie ciemniejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fascynujace, ze mimo tylu wypowiedzi o koszmarach z Palette, caly czas dziewuchy farbuja... ;) Zakochalam sie w L\'Oreal Casting :D szkoda tylko ze tak szybko zlazi.. ale jak pachnie ;O mrr i ta odzywka..mrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam rozjasniaczem Palette i nigdy wiecej :/ Za nic nie moge sie pozbyć tego dziadostwa, to jest podobno najmocniejsza chemia jaką można znaleźć... a nazywa sie szamponem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeelp
witam, w sobote poszłam do fryzjera zrobić balejaż, na miejscu zdecydowałam się na refleksy(o wiele tańsze a efekt miał być naturalnego rozświetlenia), jestem bardzo NIEZADOWOLONA, a nawet załamana. mam własciwie na moich naturalnych ciemnych blond wlosach biale pasemka. [salon eVolution w Zielonej Gorze - p.Pawel- STRZEZCIE SIE!!] czy jest jakis sposob, aby tych \"refleksow\" sie pozbyc? juz tesknie za moim naturalnym ciemnym blondem... czy dekoloryzacja? czy co? no i zeby sposob nie byl drogi, bo juz wydalam sporo na moje PASEMKA. Z GORY WIELKIE DZIEKI ZA PORADY!!!!! Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiina
czesc dziewczyny! wy tak narzekacie na pallete a ja uzylam hebanowej czerni casting z loreala do 24 myc i musze z przykroscia stwierdzic ze to dziadostwo trzyma sie wlosow i sie nie zmywa ;/ naturalnie mam sredni blond i mam juz odrosty ( moje wlosy sa cienkie i powoli rosna) i wygladam jakbym lysiala ;// koszmar. na poczatku myslalam o dekolaryzacji (dlatego tu weszlam) ale chyba zrobie to sama jak wyzej zostalo to polecone :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destinee
moja sytuacja wyglądała inaczej. włosy do połowy pleców. średni blond. bardzo niepodatne na farbowanie. listopad: chce mieć ciemnobrązowe włosy. palette do 24 myć. po 4 myciach z 1/3 długości prześwituje naturalny blond. Po 15 myciach po kolorze został tylko połysk marzec: chcę być jasną blondynką na dłużej niz kilka myć. uzywam rozjaśniacza palette. czerwiec: 5 cm odrostów + farba schodzi nierównomiernie, pojaiwły się przebarwienia. myślę o dekoloryzacji. boje sie, ze jesli poloze cos zblizonego do naturlanego koloru, to dzieki istniejacym przebarwieniom zrobią mi sie plamy. poki co sprobuje rumianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawiki06
hej jakiś czas temu farbowałam włosy uwielbianą przez wszystkich Pallete odcień średni brąz i jak wiadomo wyszedł kruczo czarny. POMOCY!!! Nie stać mnie na dekoloryzację u fryzjera i kombinuję co zrobić. Wymyśliłam kupienie rozjaśniacza Joanna a potem farby coś ala ciemny blond. Co o tym sądzicie drogie cierpiące? Czy jest to dobry pomysł i ile trzeba czekać między jednym a drugim zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też kiedyś popełniłam ten błąd
i zafarbowałam czkeoladowym brązem z Pallette,wyszedł czarny:-oPo kliku tygodniach zrobiłam sobie pasemka farba do pasemek z Joanny,wyszły takie złote(mogą wyjsc zołte,u mnie naszczecie tego nie bylo)Po jakims czasie wlosy odrosly i tego momentu KONIEC z farbownaiem!Natura gora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguss28
tez mialam ran nalozona farbe czarna z garniera, moj naturalny to jasny braz, wyjechalam wtedy na wakacje do Grecji (slonce tam prazylo jak cholera wiadomo) no i kolor mi zblakł nim wrocilam;p;p eshh potem jeszcze raz, jakis czas pozniej znow nalozylam czrana farbe trzymala sie nawet chyba tez uzylam garniera nie pamietam;p w kazdym badz razie chcialam jasne wlosy i farbowalam raz na miesiac przez 3 miesiace farba z garniera kolor: machon lub machon opalizujacy. ta farba ma w sobie ten czerwony pigment pewnie wiec dlatego wlosy stawaly sie co farbowanie bardziej brazowe i byl;am zadowolona ale na efekty trzeba czekac ze 3miechy ;p;p po tym zrobilam blond pasemka samym rozjasniaczem u fryzjera wlosy tak bardzo mi sie nie zniszczyly az moja ciocia(jest fryzjerka) zdziwila sie. niestety szlam do nowej szkoly i musialam zafarbowac te pasemka a wyszly cudownie prawie jak balejaz!!:):) i zafarbowalam z palette na jonny brown taki ajkis kasztanowy TE FARBY CIO REKLAMOWALI SWEGO CZASU KOLOR XXL. no i wyszly mi ciemne ale po miesiacu zeszly i mialam piekny jasny braz:):):) ale po czasie cos mi odbilo i na czarne zafarbowalam i to LONDĄ ;/;/ ehh kolor mi sie juz trzyma 4miechy i to czarny6..juz go nie chce dlatego kupilam juz dekoloryzator z akilka dni ide wyrac farbe jaka naloze od razu po dkeoloryzacji.kolezanka bedzie mi to wsyztsko robic.mysle ze sie uda.mam mocne wlosy takze mylse ze wyjdzie spoko;(.. mam pytanie bo mnie nurtuje od kilku dni: kupilam ten dekoloryzatot i przeczytalam instrukcje no i tam pisalo ze trtzeba nalozyc na dlugos wlosow i na konce a 3cm i nasady trzeba zostawic...pozostawic to na 30min a po tym nalozyc na te 3cm odnasady n a nastepny 30min wychdozi na to ze ten preparat bede musiala na wiekszej ilosci wlosow trzymac goidzine!!!!!!!! chyba cos nie tak bo chyba mi wypali te wlosy przezciez to rozjasniacz ..(dodam z ekupila dekoloryzator z LOREAL'A) prosze o odpowiedz!!!! nie wiem czy nalozyc na cale wlosy na 30min czy tak jak pisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1900 19 00 19 00
Hej dziewczyny ja mam taki sam problem jak wy i dzwonilam przed chwila do podobno najlepszego fryzjera w moim miescie powiedzial ze mam przyjsc i on musi zobaczyc wlosy i wtedy zadecyduje co bedziemy robic po chwili zapytal jaka farba farbowalam wlosy ja powiedzialam mu ze palette a on ze nie wie czy w tym przypadku da sie cos zrobic :(:(:(:(:(:( jestem zalamana :,( ide do niego jutro i mam nadzieje ze powie ze da sie cos z tym zrobic bo jak nie to sie juz calkiem zalamie.... mam nadzieje ale czy sluszna to nie wiem po co sie ludzic jutro pujde to sie okaze ahhhhh no i ciekawe ile mnie skasuje :-/ ale szczerze mowiac oddalabym wszystkie swoje pieniadze zeby cos z tym czarnym zrobil... odezwe sie po wizycie u fryzjera.... 3maj cie kciuki :) papa :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1900 19 00 19 00
W dodatku mam slabe i zniszczone wlosy przez prostowanie :( jak ktoras z was ma tez slabe i zniszczone wlosy mniej wiecej za ramiona tak do łopatek i robila dekoloryzacje to prosze was o odpowiedz jak wyszly i w jakim sa stanie po zabiegu papa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguss28
no ja juz po dekoloryzacji..szcerze?? nie powdodlo sie do konca jestem niezadowolona jak cholera:(:(na dodatek na dekoloryzator z LOREaLA wydalam niecale 50zl ;/ eshh mialam 5cm osrosty i zlapalo mi tylko na nich mialam jej zote w niekotrych miejscch biale :O eshhh na moich farbowanych czarnych wyszedl jasny braz- taki kolor jaki chcialam uzyskac ale to wlasnie tylko na tych czarnych.. bylam raz na wizazu jakas madra panienka napisala ze po dkeoloryzacji trzeba uzywac farby o 2 tony jasniejsej ni chce sie miec kolor ehh nieprawda! zaluje ze o tym kupilam ciemny blond myslalm ze mi afarbuje te zlote ale nie a tak bardo i jeszce raz bede farbowac wlosy jasnym brazem jutro;) oby wyszlo i oby moj kolor sie zjednolicił ;p;p ehh nie polecam juz nikomu dekoloryzacji.. straszna sprawa do tego erwy i troche uszkodzone wloski:(:( ja to nie mam tak zle bo mam geste i mocne ale na koncowkach sa bardziej przesuszone i rodwojone niz przedtem:(:( esh bede musiala uzyc maseczek itp trudno.. a i w dotyku sa takie beznadziejne..jedynie po zmyciu dekoloryzatora gdy sie uzywa odzywki z nutriceramidami (jest do tego) to wlosy sa super ale potem to juz masakra... dodam ze wloski po tym farbowalam farba z firmy PALETTE..jutro tak samo zobacze jaki efekt jbc to dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilla20
heh jeszcze wczoraj mialam ten sam problem :p mam naturalny kolor włosów bardzo jasny blond i nie wiem co mnie wzięło, żeby zmienic go na ciemny brąz, a w dodatku farbą palette:/:/:/ po miesiacu mialam juz dość tego koloru, bylam u fryzjera i w 4/5 salonow powiedzieli ze sie nie podejmą tego bo moje wlosy sa za długie, kazdy twierdzil ze nic sie nie da z tym zrobic, a w innych mówili ze kosztuje ok 250 zł, a dla mnie to troszke za drogo, stwierdzilam raz kozie smierc, kupilam dwa rozjaśniacze z joanny, po których moje włosy miały czerwono, biało, pomarańczowe plamy, troszke sie przerazilam ale na to nałożyłam farbę loreal preference popielaty blond i wyszło idealnie , jestem dumna z siebie i strasznie zadowolona z moich włosów, warto było zaryzykować, dzisiaj poszlam do tego fryzjera co powiedzieli mi ze sie nie da i nie wierzyli hehe :) Dziewczyny nie bójcie sie eksperymentów, co nas nie zabije to nas wzmocni :) pozdrowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilla20
no i na dodatek za 30 zł a nie 250 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L a l a l a
Ahahahahaha NASTEPNA OFIARA PALETTE :D !!! Sory ze umieram ze smiechu ale...przeciez pisza dziewczyny ze to gowno a nie farba , to czemu farbujecie Palette. Bo maja ładne reklamy w TV:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L a l a l a
No gratulacje laska samodzielnosci, mi tez mowili ze sie nie da a jak sie da to za 300zl wiec pokazalam im wala i sama sie zabralam:D Oczywiscie trzeba miec tez szczescie... znam jedna ktora sobie tak spalila wlosy. Ale co nas nie zabije.. to nam odrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniccc
adidas w kulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inuss
moje naturalne włosy to na końcówkach średni brąz, im wyżej, tym jaśniejsze. Zafarbowałam je sobie rozjaśniaczem bodajże Joanna Super Blond, wyszły mi wręcz białe... po jakim czasie zmywa się rozjaśniacz, bo bardzo zależy mi na tym, żeby je zmyć i wrócić do mojego naturalnego koloru bo w/g mnie wyglądam okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniablack
Dekoloryzaję robilam w kwietniu tego roku (2007) a mamy teraz sierpień. Moje naturalne włosy to rude, wcześniej przez okolo 4 lata farnowlaam je Palette brązem 24 mycia, poszlam do fryzjerki prosząc zeby cos z tym zrobiła. Siedzialam na fotelu 5 godzin, dziewczyny ciągle nakładały mi rozjaśniacz, spłukiwały a brąz trzymal się nadal!! w końcu wzieły suszary i podgrzewały mi ten rozjaśniacz aż puściło. Później przefarbowały mi włosy na niby mój naturalny. Jaki efekt? hmm... przez pierwsze 2 miesiące kolor wpadał w zielnony, teraz jest o niebo lepiej, jeżeli chodzi o strukturę włosów..uuuuuu...przez 1 miesiąc mimo ton odżywek najlepszych firm włosy mialam jak dosłownie SIANO, okropne w dotyku, straszne wręcz! Dopiero teraz mogę powiedzieć że wszytsko wyszło oki, włoski mi ładnie odrastają w naturalnym kolorze i jestem prawie zadowolona z efektu. Za tą przyjemność zapłaciłam 150 zł. Dodam, że mieszkam w Łodzi, Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po latach czerni i brązów
chciałam wrócić do naturalnego, ale fryzjerka powiedziała szczerze, że to żmudna praca, bo trzeba kilkakrotnie powtarzać dekoloryzację, żeby mieć swój własny kolor (ja mam kasztan). zaproponowała mi balejaż i się zgodziłam... mam blond pasemka, jak siebie zobaczyłam w lustrze to zbladłam... po paru dniach walnęłam szamponetką na 1/4 czasu (marion, kolor miedź) i były takie jak chciałam pasemka, ale ponieważ mam niedługo ślub, a sukienkę (na cywil) wybierałam z blondem to miedź mi nie pasuje... jak trochę podreperuję stan włosów to chyba zrobię sobie więcej pasemek i na nie nałożę jakąś ciemno rudawą farbę, bo ten blond mnie przeraża wciąż trochę (minął pond miesiąc). zastanawiałam sie na d dekoloryzatorem loreala, ale ponieważ nie mam nikogo, kto nałożyłby mi to na głowę to zrezygnowałam. jak widzę trzeba było brać, bo za pasemka zapłaciłam 100, a przecież odrosty co jakiś czas przyjdzie mi poprawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wixx
Siemaaa nigdy ALE TO NIGDY NIE UŻYWAJCIE PALETTE !!! Jest to najgorsza farba jaka jest na rynku, jedynym jej plusem jest to ze sie latwo ściąga z neij kolor ale kosztem włosów ;| myślicie ze ejst tania, ale jak an taki badziew to sporo za dużo . 3 lata temu użyłam szamponetki na pare myć czarnej i efekt jest taki że do dziś mam co prawda farbowałams ie an czarny ale byłam zmuszona po uzyciu glupeij szmaponetki :/ To sie poprostu wżera we włos, obecnie ściełam wlosy na krotko i myśle co dalej, wiec pomyslcie 10 razy zanim zdecydujecie sie na farbowanie, tym bardziej ejsli macie suche, cienkie wlosy !!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjerka.
dekoloryzacja bardzo niszczy włosy i chyba lepiej poczekać az odrosną, lub stopniowo robic pasemka gora o 2 tony jasniejsze od koloru uzyskanego po farbowaniu po dekoloryzacji włosy nigdy nie będa idealne , będzie tzw siano.. szczerze odradzam ten zabieg tym bardziej kiedy na włosach blond robi sie czarne . Dziewczyny , mysle ze lepiej jest kupic farbe w sklepie fryzjerskim za 20 zł niż niszczyć włosy tym szajsem w supermarketach . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oilennne
Ty fryzjerka, nie wymadrzaj sie tak. Nikt nie bedzie czekac roku zeby wlosy odrosly i nikt nie bedzie wygladac jak ciota spod monopola chyba ze Ty tak robisz. W jednym masz racje tylko - najlepsze sa farby z zakladow fryzjerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiak
pierdolone pallete nienawidze tej farbyfuck sick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręcona Kołobrzeżanka
Mam małe pytanie co to jest Tonowanie włosów po dekoloryzacji. Zastanawiam się nad dekoloryzacją bo mam już dość ciemnych włosów i chcę wrócić do mojego naturalnego koloru. czy ten zabieg bardzo niszczy włosy? Moje są bardzo delikatne ale chyba nie mam innego wyjścia. pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×