Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ach to ja

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Polecane posty

Gość asiunia1402
Ehs. Normalnie chciało by się napisać problemy nastolatek. xD Przeczytałam wszystko i się załamałam ;P No cóż, ja też sie załapałam na farbowanie i baaardzo tego żałuję. Już nie wspominam o wcześniejszych eksperymentach z moimi włosami. Pewnego razu wybrałam się do najlepszego salonu w mi9eście aby zafarbować włosy na blond, a pod spodem brąz - zajebiście wyszło! Miałam już odrosty chyba na 3 cm :O No i chciałam jakiejś zmiany, chciałam zrobić coś ekstrawaganckiego ;D Więc zrobiłam sobie czerwone pasemka (sama) Właśnie palette ;/;/;/ Zawsze używałam loreal, ale teraz coś mnie wzieło na te głupią firme ;/ Drugiego dnia nie mogłam patrzeć na kolory włosów -miałam wtedy trzy :O OKROPNE ! ... no i wtedy znów kupiłam farbe loreala - brązową, zafarbowałam całe włosy, ale i tak czerwony palette przebija ;/;/;/ No i właśnie nie wiem czy zrobić dekoloryzacje ? Ogólnie mam blond włosy i tak bardzo bym chciała do tego koloru wrócić. A może zafarbować całkiem na czarne ? ;/;/; PozdrO_ fOr All!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anzie
do kobitki podpisanej"tez tzk mialam"jestes moim idolem!wczoraj pierwszy raz odkrylam to forum i jak przeczytalam o twojej przygodzie to omal nie umarlam ze smiechu!! caly wieczor brechtalam sie jak nienormalna!ja to raz zastanawialam sie nad domestosem i wiem do czego moze byc zdolny czlowiek w akcie desperacji!! a tak ogolnie to dolaczam sie do wszystkich opinii o palette!jak widze reklame tego syfu ze niby nadaje lsniacy kolor i takie tam bzdety to kiszki mi sie przewracaja!!to najgorsze gowno wsrod farb!jak sobie zafarbowalam nim wlosy to przybraly kolor blotnisto-brunatny,zero polysku!wygladalam jak bagienka albo topielica!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anzie
co do dekoloryzacji to tez mam zamiar sie na nia pokusic ,bo po zafarbowaniu wlosow castingiem loreal-jasny braz mam na glowie taka tragedie ze szok!od 3 miesiecy usiluje zmyc ten paskudny kolor i nic!!!sciaganie koloru jest moja ostatnia deska ratunku!niestety boje sie o efekt koncowy,bo mam troche przesuszone wlosy..po tym zabigu mam zamiar nalozyc loreal majirel 6,35 safari w zwiazku z czym mam pytanie czy ktos ma doswiadczenie z ta farba?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynusss
a ja mądra szukalam farby z joanny a ze zakochana to i wzielam palette.. ciemny braz.. ;/ wyszly mi prawie czarne ale malowalam jednie kocnowki... dziewczyny.. jeśli kupie farbę jaśniejsza to czy w ten sposob rozjaśnie włosy ? zawsze uzywalam z joanny ciemny braz i bylo udownie.. wiec pomozcie.. a moze ta farba co sie mieni wieloma kolorami.. co w reklamie ze koniec z ufarbowanym hełmem... chcę rozjaśnic koncowki.. wiec doardzcie mi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anzie
niestety nie rozjasnisz koncowek za pomoca farby!ogolnie farba farby nie rozjasni!sama sie o tym niejednokrotnie przekonalam!mozesz je delikatnie potraktowac rozjasniaczem i nalozyc kolor ale napewno nie tej ktora niby nie wyglada jak ufarbowany helm bo to tani chwyt reklamowy!kit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nightdream
ha! jeszcze trzy dni temu miałam na głowie czerń czarniejszą niż sama noc, zafundowaną przez pallette, której nie mogłam się pozbyć za żadne skarby chodziłam do kilku fryzjerów, chciałam robić dekoloryzację i każdy łapał się za głowę, że ciężko, że włosy się zniszczą... a moje i tak nie są jakieś super mocne, sporo wypadały po ostatnim farbowaniu... no i oczywiscie każdy mi mówił, że za dekoloryzację zapłacę minimum 200 zł (a dochodziło nawet i do 400) w końcu znajoma pani ze sklepu fryzjerskiego doradziła mi, żeby nie robić broń boże dekoloryzacji tylko płukankę albo kąpiel rozjaśniającą.... poszłam do fryzjerki, zrobiła mi tą kąpiel, która podobno nie niszczy włosów aż tak bardzo, nałożyła potem kolor średni brąz - bardzo podobno do mojego naturalnego i mam teraz na głowie coś boskiego, brązowego z miedzianymi pasemkami, mniam :) niektore pasemka są ciemniejsze, inne jaśniejsze - jakbym miała balejaż... i do tego zapłaciłam połowę mniej :) fajnie mieć inny kolor niż czerń na głowie :) pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem umówiona na dekoloryzację na 13 grudnia. Mam ciemny brąż na głowie-źle się wnim czuję-tragicznie. Widziałam u fryzjera piekną, jasno-bordową farbę i zażyczyłam sobie taki kolor+refleksy 2 tony jasniejsze. Niestety, musze ściągnąć kolor.Włosy mam z natury mocne, gęste, kręcone...to będzie mój pierwszy w życiu zabieg ale kiedyś robiłam sobie blond pasemka na mocnej wodzie i włoski były oki:) Za strzyżenie, modelowanie, dekoloryzację, farbę i refleksy zapłacę 220zł-czytając Wasze posty, płacę niewiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetliczka
Ja tez chyba p[rzetsane farbowac tylko bede miała swoje siwiuteńkie , mam siwa biel...w koncu jak sie ma 51 lat to juz wypada miec bardzo siwa biel. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetliczka
Kupiłam sobie pod kolor szalika brazowy beret, w który teraz wygladam na 75 lat :(, mam w szafie kozuszek, ktory zaraz po kupieniu zostal poszerzony kołnierzem chyba z sztucznej nutrii(koszmar), reasumujac z beretem i szlem łącznie w pakiecie wygladac będe na 80 , tragedia czy nie...ale przynajmniej mi miejsca beda ustepowac w koncu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetliczka
No i ten pech , peknieta stalka w nowiutkich kozaczkach, odpadniety obcas , po stałych reklamacjach u szewca, i inne peschy mniejsze i wieksze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetliczka
Ale : jutro będzie dobry dzień, musi i juz !!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetliczka
Jak myslicie , warto grac w toto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justakaaa83
wszystko niszczy wlosy wiec dekoloryzacja tez napewno. chciałabym sie dowiedziec czy jezeli miałam malowane wlosy tylko jeden raz z ciemnego blądu na machoniowy braz to da sie teraz tak zmyc ten kolor zebym mogła uzyskac mój naturalny? proszee o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czupira
Da sie zmyc, mjsisz codziennie szorowac włosy i takim tanim zwykłym szamponem, nie takim co zachowuje na dłużej kolor :) Szoruj, szoruj, a kolor na pewno sie spierze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justakaaa83
tak zmył mi sie troche ale jednak widac jeszcze bardzo ten kolor i okropnie to wygląda bo mam juz odrosty na ponad centymetr;( prosze niech ktos mi dobradzi jakis sposób który mi pomoze to sprac z wlosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie \"spierzesz\"-nie ma mowy! Farby oprócz pigmentu mają też wode utlenioną-wszystko wnika we włosa i go odbarwia, zabarwia. Jak chcesz miec w 100% swoje to musisz albo je zapuszczac do bólu i tak smigac z tym odrostem albo wykonać dekoloryzację i położyc farbę w kolorze zbliżonym, do koloru włosów-wtedy one beda sobie rozły a odrost nie bedzie widoczny. Inaczej się nie da. Pracuje w salonie fryzjerskim jako manikiurzystka ale tyle się juz napatrzyłam na wszystko, że wiem, co mówię.... Jedynie zamiast rozjaśniacza możesz użyć dekoloryzatora-rozjasnia 2-3 tony nie naruszając naturalnego pigmentu włosów ale nie wiem, ile byc musiała miec zabiegów aby taki efekt uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ihriel
Cześć, również mam czarne włosy i planuję zmianę. Pewnie dlatego zajrzałam na tę stronę. Musze jednak ze smutkiem stwierdzić, że ortografia kobiet wpisujących się tu jest załamująca. DZIEWCZYNY, SŁOWNIKI W GARŚĆ! Pozdrawiam, mimo niesmaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anzie
witam.a ja odwazylam sie na samodzielna dekoloryzacje i odnioslam sukces!kupilam w sklepie fryzjerskim dekoloryzator,nalozylam na wlosy odczekalam 20 min.gdy wlosy przybraly jasny odcien splukalam go wysuszylam wlosy i nalozylam farbe.wkoncu mam piekny karmelowy kolor!wlosy nie ucierpialy nic a nic!wrecz przeciwnie staly sie jakby gestsze i mocniejsze,nie spadl mi ani wlos z glowy!odnosze wrazenie ze sa w lepszej kondycji niz przed dekoloryzacja.uwazam ze wszystkie przestrogi przed samodzielnym sciaganiem koloru to taki chwyt zeby dac zaroobic fryzjerowi wieksza gotowke!!!wczesniej jak rozjasnialam wlosy to fryzjerzy tez mi mowili ze to niszczy wlosy ale zaden mi nie odmowil przez wzaglad na zarobek!kilka razy mialam tak koszmarne wlosy ze zalamywalam rece az wkoncu musialam je obciac na krotko! reasumujac powyzsze nie ma co dramatyzowac i warto czasem odwazyc sie na odrobine szalenstwa!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDDYY
Witam, jak każda z was mam identyczny problem.. Swoją akcje z farbowaniem włosów zaczęłam ,,niewinnymi" szamponami, nakładając wraz z każdym farbowaniem coraz to ciemniejsze. Czarny z ponad 3cm odrostami.. to efekt jaki mam na głowie. Juz dosc dawno postanowiłam coś z nimi zrobić.Mam jednak dlugie włosy, obciąc ich nie obetne, a boje się, że po samodzielnej dekoloryzacji bedą straszne.. znając życie pewnie wkońcu zdobęde się na dekoloryzacje bo mam dośc tych FATALNYCH odrostów. Chciałabym jednak wiedzieć co nałożyć po takiej dekoloryzcacji na włosy.. Dodam, że mój naturalny kolor to średni blond.. taki troche mysiowaty (patrząc na moje odrosty). RATUNKU! PROSZĘ O ODPOWIEDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nightdream
płynny jedwab i wszystkie możliwe odżywki nawilżające... zwykły szampon na głowie daje efekt siana i widać wtedy że włoski są zniszczone... a jak się po umyciu zastosuje jedwab (w sklepie fryzjerskim - ok 8 zł, buteleczka malutka ale starcza na jakieś 2-3 miesiace) to włoski są ładne, błyszczące i nie widać wysuszenia... ja używam też takiej śmiesznej odżywki ziołowej raz na tydzień, którą się nakłada na głowę i trzyma pół godziny... + w aptece kupiłam coś co się nazywa petrole (chyba ;) wszystko to daje efekt jakbym nigdy z włosami nic nie robiła... choć ja po tych kilku tygodniach widzę efekty zdejmowania koloru :) na szczęście obcinam włosy cały czas na krótko i już prawie prawie jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nightdream
a co do koloru... ;) o fryzjerka powinna Ci doradzić taki kolor, żeby nie było widać odrostów i żeby było ładnie... mnie dobrała idealnie, teraz nie ma śladu że farbowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x-mag-x
chcem uzyskac z ciemnego brazu blond i nie moge sa rude i wiem ze to normalne ale jak to jest ze gwiazdy robia to w 4 dni i wlosy wygladaja super ? i sa blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkakonewka
nie mylcie dekoloryzacji z rozjaśnianiem! jest taka firma elgon w internecie. preparatem odbarwicie włosy same w domu. będą jasno żółte ale od razu należy użyć farbę o jasnym kolorze. włosy wyglądają na zdrowsze niż przed całym zabiegiem. robiłam tak już dwa razy. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macz
mam draz włoski od 2 lat farbuje szamponem casting loreala z natury jestem bladynka i owiele lepiej sie czułam w tamtym kolorku nie wiem co mam zrobic bo mam długie włosy i fryzjerka powiedziala mi ze jak zrobi dekoloryzacje to nie obieujeze włosy beda swietne mogą sie pokruszyć mysle teraz aby sie opitolić na krutko tak do ucha i zrobic se bląd ale nie wiem czy da rade co wy nato doradzcie mi please bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakim preparatem odbarwić włosy z firmy elgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macz
słuchaj kochana jak mam byc szczera to słyszałam ze to niszczy włosy owiele leprze sa jakieś kąpiele rozjaśniające akle zabardzo niewiem o co chodzi z tym mam taki sam problem i nie wiem co mam zrobic jestem bardzo i niechce popełnic błędu jakoś sie wstrzymuje ale codziennie mnie korci aby sie poddac zabiegowi a nie chce załowac bo ogólnie dbam o kłaki i bym w depreche wpadła jakbym miała siano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macz
powiedzcie czy jak odbarwie te kłaki to siano bedzie czy nie czy na końcach czy na całej łepetynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie. Darujcie sobie te dekoloryzacje i szamponetki. Dlaczego?? Na dekoloryzacje wydacie mnóstwo kasy a potem drugie tyle by leczyć te włosy (nie tak szybko tyo idzie) Poi drugie ja uzywam np. środka dekoloryzującego L\'oreal i wiem że po stosowaniu farb palette, dekoloryzacja nie bedzie idealna więc i tak was czeka jakieś farbowanie. A jeśli chodzi o szamponetki to takie szit że głowa mała-kolor- o matko klękajcie narody- jak chcenie chodzić z nijakim wypłowiałym czymś na głowie prosze bardzo ale dla mnie to nieestetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macz
a słyszeliscie o jakiejs dekoloryzacji loreala bez amoniaku platinum czy jakos podobno nie niszczy a skoro robiłam lorealem bez amoniaku to moze bedzie niezle włosy mam w dobrym stanie w tej chwili a i tak chce sie zciac na krutko mnirjwiecej jak mołkowa z tvn wiec co mi poradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macz
a sa wogóle jakies rodzaje dekolyzatorów mniej niszczace mcniejsze słabsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×