Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ach to ja

DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Polecane posty

Gość aga2590
nie odpowiem Ci na to pytanie, bo dekoloryzacje mam dopiero w poniedziałek. ehh, zrobiłam głupią rzecz. mam 15 lat i miałam śliczne-średnio-brązowe -cieniowane-włosy. wczesniej marzyłam o czerni. i Boże...kupiałm sobie krem koloryzujacy garniera, czarny i wygladam jak jakaś czarownica ;/ chce mój naturalny!!!!!!!! ;(;(;( dzień po tym pos*anym farbowaniu poszłam do fryzjerki i powiedziała, ze po dekoloryzacji będą midziane albo rude, ale ze będziemy 'tonizowac' i kolor bedzie zbliżony do naturalnego. tylko zapomniałam sie zapytac...zbliżony do naturalnego? czyli co..jak będzie ta farba schodzic to odrostów nie bedzie tak widać chyba, nie? i po jakimś czasie wróce do mojego kochanego koloru, który Bozia dała bez bardzo widzocznych odrostów..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha rozumiem no dobra to pozostaje mi czekac az odrosna mi moje wlosy a to chyba bedzie za kilka lat bo mam dosyc dlugie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as1aaa
UnderWorld... ja sobie sama zrobiłam dekoloryzacje włosów i wyszło super wszystko sie zmyło. Moj naturalny kolor to jasny braz a miałam zafarbowane włosy na ciemny braz . Wszystko ładnie zeszło. http://elgon.pl/dekoloryzator-sciaganie-kolo ru-p-89.html ... Sama zobacz ilu ludzi jest zadowolonych po zastosowaniu tego dekoloryzatoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka2590
as1aaa, a zeszło Ci i tera masz takie same włosy jak miałas? bo ja mam sredni brąz, a głupia pofarbowałam sobie w piątek na czarno garnierem (naszczęście nie palette, uf) no i jutro mam u fryzjerki dekoloryzacje. myślisze, ze zejdzie mi do mojego naturalnego koloru? tego właśnie chce. i juz nigdy nie bede farbowała włosów. no chyba, ze zaczną siwiec, ale to jeszcze dużo czasu do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus_3D
Z chęcią uzyskam odpowiedź na pytania które zadałam na poprzedniej stronie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as1aaa
agnieszka2590 mi całkiem zeszło do naturalnego koloru ale nie miałam az takiej roznicy kolorów. napisz mi jutro jak poszło u fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aladonaaa
jak to wszystko przeczytalam to az cos mnie sciska. dobrze ze farbowalam wlosy tylko kilka razy to mam nadzieje ze po uzyciu dekoloryzatora zejdzie mi calkoem czarna farba i bede miec swoj blond... oby.tylko boje sie trohce bo mam zniszczone wlosy suszeniem i prostowaniem. jelsi mozecie porazcie jakich kosmetykow uzywac zeby mozliwie jak najszybciej zregenerowac wlosy.. dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aladonaaa
piszcie na moj e-mail aldi_123@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewidzacatralala
hej.czy jest szansa zebym wrocila do swojego naturalnego koloru wlosow??zaluje teraz cholernie ze rozjasnialam wlsoy bo swoje mialam sliczne..ale tak zazwyczaj jest ze po fakcie sie zaluje.moze pofarbuje wlosy do zblizonego moje naturalnego koloru i niech sobie odrastaja??a dekoloryzacja mogla by tez pomoc... naturalny kolor- http://www.voila.pl/096/fs61a/?1 http://www.voila.pl/096/fs61a/?2 moje farbowane http://www.voila.pl/096/fs61a/?3 http://www.voila.pl/096/fs61a/?4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus_3D
Znacie w necie sklep w którym można kupić dekoloryzator Garniera??? U siebie w mieście, nie mogę dostać żadnego dekoloryzatora:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdziaaa92
DO niewidzacatralala: jestem w bardzo podbnej sytuacji ;) Pomalowałam sobie włosy szamponem koloryzującym Joanny na trochę jaśniejszy (księżycowy blond) a miałam wcześniej ciemny. Różnica moze nie jest aż taka wielka, ale niestety jest. Farba miała się zmyc do 24 myc. Minął już ponad miesiąc, myję codziennie włosy...Kolor trochę wyblakł, ale nadal jest ten sam i mam ciemne odrosty. Wkurzyłam się, bo myślałam, że będę miała ten kolor tylko na trochę ;/ Był to mój pierwszy i ostatni raz...Jeśli odrosty będą mocno widzoczne, a kolor nie zejdzie, to chyba zdecyduję się na farbowanie kolorem zbliżonym do mojego koloru włosów ;) Jestem na szczęście w dobrej sytuacji, bo malowałam na jaśnieszy kolor, a nie na ciemniejszy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus_3D
Babka mi dziś w sklepie z drogerią powiedziała, że jeśli ma się cienkie włosy, to lepiej nie dekoloryzować włosów. Podczas dekoloryzacji może się okazać, że włosy zaczną wychodzić garściami... Macie jakieś spostrzeżenia dotyczące dokoloryzowania cienkich włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuuu
zrobiłam sobie moje włosy ciemny bląd szamponetką palette do 8 myć, kolr machoń, podobał mi się. umyłam włosy moze już ponad 40 razy a on dalej sie trzyma w dodatku teraz jest rudy, dzis ide do fryzjera, bo albo przefarbuje sie na jasny braz albo sobie je zdekoloryzuje, palette to oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś.
Dziewczyny muszę się poradzić. Już dawno miałam farbowane włosy na granatową czerń i mam te włosy praktycznie czerne a na czubku mam odrosty i szczerze mówiąc już nie chce tego koloru. Moim naturalnym kolorem był ciemny blond z jasnymi pasemkami i chciałabym do niego wrócić lecz wogole nie wiem jak to zrobić.... PROSZE POMOZCIE MI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzia92
DO Aguś: Moja droga :P Przeczytaj wszystkie strony, to moze coś Ci to da ;) Chyba Twoim jedynym rozwiązaniem jest dekoloryzacja włosów, tylko jest ona dosyc droga...Najlepiej zrobisz, gdy pójdziesz do fryzjera, bo on będzie wiedział najlpiej. 3maj się i życzę powodzenia ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiatia
ja po latach farbowania na ciemne brązy i czernie trafiłam do fryzjerki, która zaproponowała mi pasemka - więc byłam w połowie blondynką, z szoku otrząsałam się ponad miesiąc. ale wykorzystałam ten czas z blond pasemkami na eksperymenty z kolorami - robiłam miedź, czerwień, róż, fiolet (malinowy róż za cholerę nie chciał zejść mimo zapewnień producent, że schodzi o góra 8 myciach). po trzech miesiącach od pierwszych pasemek (trochę przetrzymałam) miałam je odnawiane, po następnych trzech pofarbowane na brąz i zrobionych tylko kilka cienkich, a po kolejnych trzech pofarbowane całe na niemal mój naturalny kolor, tak że odrosty widzę tylko jak sie intensywnie przyglądam - teraz widać tylko ile odrosły po siwych kępkach (mam siwe od 18 roku życia). tak więc obecnie mam włosy jak swoje i już na pewno nigdy ich nie przyciemnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś.
DO MAGDZIA 92- Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panduśka
Frabuje włosy już od 2 lat na brązy, moim naturalnym kolorem jest ciemny blond, teraz bardzo chciałabym do niego wrócić, czy dekoloryzator firmy Elgon coś pomoże i czy jest skuteczny? Nie chcę mieć po dekoloryzacji jakichś rudych włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panduśka
Odpisze ktoś...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płomyczek
hej. Niestety nie powiem ci jaki kolorek wyjdzie po Elgonie ale mogę wypowiedzieć sie na temat dekoloryzatora firmy Loreal. Mój naturalny kolorek to ciemny blond a ze trzy miesiące temu farbowałam włosy na granatową czerń firmy Palette. Najpierw użyłam na włosy rozjaśniacza Joanny ale to nic nie dało i tylko odrosty wyszły jasnego blondu. Użyłam więc loreala - dekoloryzatora i po czarnej farbie ani śladu. Kolor włosów jest od góry blond, rudy i brązowy. Ja wiem że nie chciałaś mieć rudego ale po dekoloryzatorze można już szybciej dojść do wymarzonego koloru zwłaszcza że uprzedzają że w przypadku ciemnego koloru farbowanych włosów to i tak wyjdą rude. Polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monielek
Hej:) Moj naturalny kolor to jasny braz... niestety rok temu kolezanki namowily mnie zebym zafarbowala sie na czarnulke... no i je posluchalam. TO BYLA NAJWIEKSZA GUPOTA JAKA ZROBILAM!! Na poczatku mialam ladne czarne wlosy, cieszylam sie z tego powodu... az nagle zaczelam miec odrosty... pofarbowalam sie na braz, ale niestety wlosy jak byly czarne tak zostaly, jedynie odrosty zrobily sie rude.. nie wiedzialam co zrobic, wiec znowu zafarbowalam sie na czarno... uzywalam rozjasniacza \"Joanny\", ale i tak mi nic nie dal, wiec znowu czarny... pozniej uzywalam czarnej farby do 24myc, tak ze 3 razy.. teraz nalozylam kasztan i wlosy czarne mi zostaly a odrosty sa czerwone!! Od 2 dni siedze w domu i rycze jak spogladam w lustro... Jutro kupuje DEKOLORYZATOR. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak wroce do zblizonego koloru to nigdy juz nie spojrze na farbe do wlosow. Do konca zycia. Nigdy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala to ja
hejaaa !! Ja mam niestety podobny problem ..(jedyne pocieszenie, że nie tkwie w tym sama :-D ) Farbowałam przez rok na ciemny brąz (wychodził czarny) Nie jest najgorszy... Ale mam go już dośc. Przyznam szczerze, że nie stać mnie na dekoloryzacje w salonie fryzjerskim. Poradziłam się koleżanki (fryzjerki - która niestety siediz za granicą ;-( ) Po czym udałam się do sklepu w celu zakupienia jakiegoś rozjaśniacza ... I stało się .. zakupiłam saszetki (mam długie włosy) rozjaśniacza firmu Subrina (Przyznam szczerze nie znam tej firmy, ekspedientka zapewniala mnie, że fryzjerzy własnie taki u niej kupują ) No to ooook .. do teog dokupiłam nie wiem jak to nazwać hmm taką farbkę(również z Sybriny) różową, którą sie dodaje do rozjaśniacza w celu uniknięcia żółtego odcienia... Mam zamiar zabieg wykonać za jakie hmmm ... 15 minut ?? ;-) Następnie nałożę sobie jakiś naturaLNY blond ..zobaczymy co z teog wyjdzie. Swoimi sposptrzeżeniami podzielę się za jakieś 3 godzinki ! :-) Pozdrawiam Kobietki ! Nie załamujcie się !! Może da się je (włosy) jakoś uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala to ja
narazie na głowie mam intensywny pomarańcz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala to ja
i wyszly...jasno rude hehehhee :-D masakra jakaś ... ehh ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-lewina
Cześc! Mam mega problem...dzisiaj użyłam tej samej farby co większośc z was...i zamiast lekko przyciemnionych włosów wyszły mi czarne...jestem załamana bo to było moje pierwsze farbowanie! mam bardzo mało czasu na uratowanie moich włosów-czyt. powrócenie do naturalnego jasno brązowego koloru! za ok tyg. mam bardzo ważny pokaz i w niewielkim odstępie czasu następne 5 innych...jestem modelką i mam kontrakt w którym zabrania sie radykalnych zmian w fryzurze...co gorsze grozi mi kolosalna kara!!! jestem załamana....nie wiem co mam ze sobą zrobic... BłAGAM DZIEWCZYNY POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgii
Pomalowałam dzisiaj włosy Palette średnim blondem. Wyszedł ciemno-szary brąz. Jutro idę po dekoloryzator. Precz z Palette!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroo
a ja wam powiem tyle, że ani na farbowanie ani na dekoloryzację nie ma uniwersalnego sposobu, bo każde włosy są inne- mi np tonery palette schodziły całkowicie po iluś tam myciach. teraz farbuję włosy na brąz jasny l'orealem i w sumie jest ok, ale mi się znudziło i myślę o dekoloryzacji. myślałam że to jest powrót do naturalnego koloru, ale stąd wynika, że chyba odbarwienie z pigmentu... znalazłam w necie salony gdzie dekoloryzacja jest: w jednym po 250zł, w drugim po 100zł, a w trzecim po 35zł... nie wiem skąd taka różnica- chyba jutro podzwonię i popytam czym robią i jak to wygląda... nie chcę wydać aż tyle kasy na to, bo nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak większość ... zafarbowałam na ŚREDNI BRĄZ i mam czarne :( jestem przerażona ... na dekoloryzacje nie mam kasy, a poza tym podobno niszczy włosy .. nie wiem co mam zrobić :( jak kupowałam farbę widziałam takie które z Czarnych mogą przejść na Brąz, ale z tego co pamiętam była to Pallet ^ obawiam się jej kupić bo moge mieć jeszcze coś gorszego na głowie ;(( Przeczytałam o dekoloryzacji przez ściągnie koloru z firmy Elagon, nie jest to drogi a może pomóc .. chociaż też się obawiam :( nie wiem co zrobić.! ale coś muszę , chodzić z takim kolorem nie będę .. Przejdę sie dziś do sklepu kosmetycznego po te dekoloryzacje z Elagon i zobaczymy :( rodzice to mnie normalnie zabiją ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×